сою не люблю• 29 октября 2024

Будете получать эту тысячу?

очень интересно глянуть много ли откажутся.
Результат:
вже голосів: 1381
675 (48.88%) Не буду получать
434 (31.43%) Буду получать
272 (19.7%) Посмотреть ответы
Репетиторша• 29 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Я пишаюсь тим, що мій чоловік вже третій рік захищає нашу Країну.
Не зелю, не раду, не чиновничий планктон. А Країну і Українців.
Шана і повага вашому чоловіку
PinkyPink• 29 октября 2024
Звичайно, буду отримувати. Якщо дебіли у владі не можуть додуматися, що 30-35 млрд грн краще спрямувати на дрони, реби, протезування, адресну допомогу незахищеним верствам населення, краще взяти і спрямувати ці гроші на дійсно корисні речі.
ЗабежАЛОЧКА• 29 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Підключайте до мене свої електромережі,і я буду платити вам.
Якщо у вас є вибір платити Ахметову чи ні,то в мене його немає.Щоб було світло-я плачу .
Тяжко вам напевно в світі живеться без навиків розуміти прочитане
Ms. Искренность• 29 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Ви багата та незалежна,я зрозуміла, тільки податки не сплачуєте.
правильно роблю, я тепер зрозуміла, що кожен сам за себе
більше не доначу до речі теж
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви п´яна??))
Кому мені ще за світло сплатити,крім Ахметова?Чи ляпнули хрень,а тепер не знаєте що відповісти?То поплачте зі своїх безглуздих рекомендацій.
Chaterbox• 29 октября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
ну значить туди)))куди їм треба було направити гроші, вони чітко оголосили куди їх можна використати
Туди, куди їм треба, вони і без роздавання людям зможуть використати. Цей атракціон для того, щоб якнайбільше затягти в ’Дію’ разом із картками, по яких вже не буде банківської таємниці. А далі скасування готівки і повний перехід на цифрову е-гривню із чіткою рознарядкою куди, коли і де її можна використати, з неможливістю накопичення.
Завжди мало• 29 октября 2024
ковидную тысячу не получала, потому что против Дии, в конечном итоге все на работе получили, даже начальница, самая бедная блин. Так что подключила дию, документы подтянулись через 1 минуту, все мы там уже во всех реестрах.
КохайтесьЧорнобровi• 29 октября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Це напевно як ковідна 1000 була.
А я не получала при ковиде 1000 грн
Хотя Дия есть.
Майструю крила• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
ЩЕ РАЗ- НА ЗВИЧАЙНУ КАРТУ ви не отримаєте, а тільки на ту,яку ЗАРЄЄСТРУЄТЕ В ДІї, віртуальну Національний кешбек
І що?
Майструю крила• 29 октября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну вот саме впн робить локацію укр, якщо потрібно
Якби це було можливо,то всі виїхавші за кордон поголовно собі ВПО оформлювали))
Ща как дам• 29 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
Что за тысяча ,я не слышала
Расскажите
тоже не слышала. Сейчас и мне ржущих смайлов наставят))
Может кто и пояснит))
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Вам бы книжки писать🤣
1.Дали вибір,щоб люди самі вирішили кому направити гроші.
2.Можете видалити дію,її наявність ні на що не впливає.Госреєстри від цього не згорять.
3.Банківська таємниця не порушена.Тому як агентові виступають банки,і вони бачать ваші транзакції.Якщо ви дали згоду на участь,то банк в Дію дає лише транзакції з купівлею товарів учасниками програми НацКешбеку.
Ваші зарплати,доходи ніхто не бачить.
4.Цифрова гривня створена і вже тестується більше 3 років.Вона використовується за контролем за виділеннями державою коштами.Їх вкрасти не можна.І це добре.
5.Ніякої відмови від готівки не буде ,бо для цього не готова інфраструктура розрахунків.Не всі живуть в Києві.І воно нікому не потрібно.
Цифрова гривня буде використовуватися лише за контролем за цільовими грошима,які держава виділяє в якості допомоги,субсидій та іншого.
Тобто якщо вам дали тисячу цифрових гривень на оплату світла,ви їх і повинні на те світло витратити,а не на спідницю
Майструю крила• 29 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Не починайте цей дурдом.Це саме писали ще з часів ковіду.
Нервогенератор• 29 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Отримайте і перерахуйте на ЗСУ
Бо свята сволота все одне їх вкраде
Краще нехай хлопцям буде
Тоже об этом задумалась, как говорится утро вечера мудренее, хотя вчера были мысли не брать их вообще.
Робот Вертер• 29 октября 2024
Напишите пошагово как этот косарь получить??
Chaterbox• 29 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Вам бы книжки писать🤣
Ваші зарплати,доходи ніхто не бачить.
Одразу зрозуміло, що Постанову КМУ 1137 про Дію і її роботу ви в очі не бачили. Не бачу сенсу взагалі дискутувати на цю тему.
Майструю крила• 29 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Пока никак.Только разговоры.
Як_наготую...• 29 октября 2024
Нервогенератор• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Карта Національний кешбек в Дія вроде уже есть, её только открыть надо и связать с банком, который будет участвовать в программе расдачи 1000.
Вот что я увидела в Дія.
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Як немає що відповісти,то звичайно-про що ж дискутувати
Котя_люлю• 29 октября 2024
Ответ дляМаю рацію
Ми всі вже давно це підписали, перечитайте всі ваші договора з банками, лише зараз витягли цей пункт на поверхню, бо треба ж колотнечу влаштувати, зрадонька сама себе не зробить
коли дуже хочеш вовину тисячу то адекватне мислення кудись дівається і знаходяться будь які аргументи для самозаспокоєння
Котя_люлю• 29 октября 2024
Ответ дляДваДваВісім
А что мешает государству и так перевести эти тысячи на ЗСУ, а не предлагать всем подряд? Не понимаю логики, то в бюджете нет денег, а оказывается они есть
перепис населення, актуалізація банківських даних, локації самі себе не зроблять в такому випадку
Хитрушка-чекушка• 29 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Электронные деньги это тотальный контроль за вашими средствами, это как бонусы в супермаркете ,если не успел потратить до определённого числа- они сгорают .
Накопить нельзя, скрыть тоже, нарушил ’законы’ счёт закрыли тебе или сняли штрафы и т.д....
Классно, правда?
Ну так если деньги и получены как бонусы, то пускай будут любые условия
Сценарий, при котором будут ограничения на пользование моими деньгами это отмена права частной собственности, а это право - основа сегодняшнего строя. Откуда потоки этих фантазий периодически текут?
Диверсификация• 29 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Вова, иди спать.
Хай ліпше скумбрію жере... з кістками
Жерица ночи• 29 октября 2024
Ответ дляМиззери
Фу, нет
Все равно что взять у насильника конфетку
Такое себе сравнение,вас же насиловать не прекратят,даже если не вы эту конфетку возьмёте.
Освічую темряву• 29 октября 2024
Ответ дляОмлетик
Вы понимаете, что это тестировка эл.денег? Со сроком действия и тем, где можно их использовать. Также всеми способами загон в Дию.
Безсплатный сыр где?
Не до конца продались за гречку, так остаток свободы и воли продадут за 1тыс.
Ви рахуєте, якщо не зареєструвались у Дії, то ваших данних ніде немає? Ну от справді, ви рахцєте, що лиш Дія може підтягувати всю інфу?
Освічую темряву• 29 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Думающие,вы не забудьте все свои банковские карты выбросить,порвать паспорт,сжечь код и надев шапочку из фольги уйти в леса Ровенской области.Там вас никто не найдет.
Да!И телефон туда же.А то найдут все таки.
Так смішно читати, як ті, хто має рахунки в банках, має інтернет паспорт, думають, що лиш підключив дію, там будуть всі їх данні, а маючи, код і паспорт їх ніде немає в базах електронних, вони в доміку
Освічую темряву• 29 октября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Добре, що декому це дійшло, бо самим фольгованим здається, що їх ніде немає
Просто звязда• 29 октября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Почему ?
будет верификация местонахождения
тем кто заграницей выплат не будет
ГонУрова дівка• 29 октября 2024
А почему в опросе нет пункта о тех, кто не сможет эту тысячу получить, и кому она будет совсем не лишняя, например пенсионеры у которых нет смартфона, те кому пенсию приносит почтальон, маленькие дети и т.д.