Маруська Му• 29 октября 2024

Чому від кофе так погано себе почуваю?

Відчуття тривожності, одразу стає якось сумно від усього. Коли не пʼю то стає відразу легше. Не розумію як люди його пʼють по 5 разів кожного дня
Сарафанное радио• 29 октября 2024
у мене від кави тремор і тахікардія. при чому п´ю багато чаю міцного і такого ефекту немає. тобто саме на каву так реагую.
не роблю з цього проблему, якщо хочу каву, то п´ю без кофеїну, або роблю мікс з кавою звичайною та кавою без кофеїну - це якщо треба прокинутись.

Отчебучкина• 29 октября 2024
То не ваш напій. Замініть на какао.
Намазюкана нішою• 29 октября 2024
Методом виключення я для себе знайшла, що дуже погано мені від робусти (декілька днів може бути погано), а від арабіки нормально. Обираю 100% арабіку або 80/20, не більше 20% робусти.
Я таке знаю• 30 октября 2024
Не пью кофе. После него у меня бурлит в животе, хочется в туалет по большому и повышается ужасно аппетит. Не мой напиток