Xвостокрутелка• 29 октября 2024
Спортивні бальні танці або сучасна хореографія - що вибрати?
Планую віддати дочку 5 років на танці. Біля нас є спортивні бальні танці і є сучасна хореграфія ( контемпорарі, елементи гімнастики).
Особисто мені дуже подобаються сучасні бальні танці, це і постава красива і рухи. Але не знаю як потім бути з партнером, їх мало завжди було. Чи не буде себе дитина відчувати ущербною. Порадьте, куди краще піти. Були на пробних, сподобалось і там і там.
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляНе любовница
Спортивні бальні танці - это какие? я знаю только латину и класику
Румба, сальса, ча-ча-чп, пасадобль
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
залежить від того, скільки ви готови вкладати фінансів.
Це ви маєте на увазі костюми?
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Це ви маєте на увазі костюми?
я маю на увазі все. групові тренування, індиви, ЗФП, хореографію, тренувальний одяг, взуття, турнірні бейсіки, зачіски, участь в турнірах.
і щодо партнера. зараз найбагаточисельніші категорії на турнірах - дівчатка-соло. деякі навіть взагалі не хочуть ставати в пару. ну а як хочуть, то всі талановиті дівчата рано чи пізно знаходять партнера.
Белоснежко• 29 октября 2024
На опыте мамы ребёнка,который занимается современной хореографией скажу так. Для начала современная хореография без классики-это дорога в никуда. Ну лет так до 13 дотянете, а дальше уже вникуда точно, если планируете работу на результат). Во вторых,если не уверены в профессионализме тренера, не отдавайте туда. До сих пор разгребаем перекосы и, ещё б немного,и лордоз . Лучше уже на гимнастику или бальные. Скажите в каком Вы городе и какая школа современного танца возле Вас, я могу подсказать хорошая ли, т.к за столько лет уже ’собаку съели’
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Румба, сальса, ча-ча-чп, пасадобль
сальсу не танцюють на бальних
може ви мали на увазі самбу
Белоснежко• 29 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Современная хореография не дешевле бальной,если заниматься проф.
Например: группа танцы -3300
Группа классика-3300, индив танцы 1000, классика -1300 ( по одному в неделю минимум и того, и того. Соло +-300 долларов, каждое выступление 800-1000 (+- 2 в месяц), дешевле разве что костю-100 долларов обошёлся.
Треннировочная одежда :балетки 25евро, носки 25 евро, трико на классику-13 евро, лосины на танцы, 360 грн. Купальник один 755, второй 1050, кофта +- 1000 (нужно 2) , штаны разогревочные 43 евро )) тратит можно везде. ’Для себя’ нужно выбирать хопчик или джаз фанк. Чтоб без травм и для красиво двигаться )
Например: группа танцы -3300
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
точно не бальные танцы, категорически нет
Чому так категорично? Будь ласка, якщо є підводні камені, напишіть.
Не любовница• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Румба, сальса, ча-ча-чп, пасадобль
это латина.
Бальные танцы прекрасны, но они парные, поэтому как по мне, лучше не парная хореография.
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляdulenok
як на мене, головний камень - це недостача партнерів - хлопців
як мама двох хлопчиків, можу розказати, як важко знайти хорошу партнерку. дуже важко.
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Например: группа танцы -3300
ну так. ви маєте рацію. приблизно однаково
Матраскин Брат• 29 октября 2024
авторко, так ви в якому місті?
бо можу порекомендувати тренерів саме бальників
Рубаю олівлє• 29 октября 2024
Бальні танці для дуууже багатих батьків дівчаток!
Це все, що там понаписували Індіви, турніри множте на 2 на партнера! Усі перспективні партнери, коли трошки виростають ідуть до тих, хто готовий за них платити.
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
не пішіть фігні
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Например: группа танцы -3300
Ну взагалі то це ви розписали для профі. Дитина в 5 років має тільки 2 рази на тиждень тренування. Ніяких індивідуальних чи класичної хореографії тут немає. 2300 грн на місяць.
Бальні 2500 грн , але тренування 3 рази на тиждень.
Форма: костюм і танцювальні тапочки і там і там приблизно однакової вартості. Дитина в 5 років не приймає участь ні в яких конкурсах. Треба мінімум 1 рік, щоб навчитись чомусь.
Віддайте на сучасні. Моя 8 років ходить.
У сучасних танців більше шансів виступати на дитячих фестивалях. І у дитини буде мотивація, заради чого ці тренування.
В той же час однокласниця доньки стільки ж займається бальними. Тільки звітні виступи перед вчителем з уявним партнером. На змагання і виступи не їздить, бо не має партнера. Танці заради осанки і примусом мами ’бо вже давно ходиш’
А ось сучасні танці, десь в 2-му класі почали пробирати мою доньку. Бо це виступи, софіти авації. Нехай навідь на містечковому рівні. Дівчатка в захваті.
Рубаю олівлє• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Бальні, щоб ви щось вміли треба хоча б ще 2 індіїв на тиждень.
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
авторко, так ви в якому місті?
Киів, район цирку.
Рубаю олівлє• 29 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
не пішіть фігні
Я в темі була довго і зараз підписана на той клуб. І всю цю фігню бачу!
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
’той клуб’ це звичайно показник
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Бальні 3 р/ тиждень, сучасна хореографія - 2 рази
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Киів, район цирку.
на Лівому дуже класні тренери є
і ще на Шулявці
Xвостокрутелка
• 29 октября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
на Лівому дуже класні тренери є
і ще на Шулявці
Я шукаю в доступності 10-15 хв пішки
Протру пилюку• 29 октября 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Та ладно. То у вашої однокласниці якийсь незрозумілий клуб або вони за власним бажанням не приймають участь в конкурсах. В соло завжди багато дівчаток виступає. Моя дочка займалась спортивно-бальними танцями, то ми як мінімум раз на місяць мали змагання, а то й двічі. І це в різних містах. Старші в нашому клубі і за кордон їздять.
Матраскин Брат• 29 октября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Я шукаю в доступності 10-15 хв пішки
а, ну тоді це не про танці. дуже важливо, щоб непрофесійні тренери не зашкодили здоров´ю дитини