Люблю_смаколики• 30 октября 2024
Зупинила дружбу з подругою
Із за її сина, який неадекватно себе поводить і ображає мою донечку.Повідомила їй що наші діти не дружитимуть за таких умов, але ми можемо з нею спілкуватись, але ж тепер ясно що ні.Сумно.
Прокачую сідниці• 30 октября 2024
В мене ж знайома,в якої донечка себе неадекватно поводить, а винен завжди мій син. Я тільки рада не спілкуватись ні з нею,ні з дитиною,бо дістало. Час все розставить по місцях, знайдуться інші друзі.
Однозначная• 30 октября 2024
Автор, а розказати, що саме і як, ви не можете? Треба кожне слово з вас витягувати? Її син що, не хоче одружуватися на вашій дочці, вона падає на коліна, а він її ногою відпихує? Чи просто підходить на вулиці і копняка дає?
Однозначная• 30 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
А вашім скільки? 35 і 37?
КонФФетОшка• 30 октября 2024
Ответ дляОднозначная
А дітям скільки? 2 та 2.5?
Та хоч і так. Якщо хтось з дітей агресивний, варто деякий час зустрічатись без них. Якщо, звичайно, мама не прилипла до дитини намертво.
Цвіпканя• 30 октября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Я что-то не поняла, при чем вообще дети к вашей дружбе?
При том что не какие они не подруги, просто общались на временном промежутке жизни,потому что удобно было
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляОднозначная
Можу, але ж тут зараз звинуватять мою дитину, яку здоровий 7 річний лось почав бити ногою, а його мама типу починає виправдовуватись що моя донька щось там сказала неприємне.УВАГА!Сказала а не била його.Мабуть у них в родині так що ж поробиш.
Захекалася читать• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну тогда нужно было сказать, что не из за неадекватного поведения его, а ее, подруги поведения
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Сын в полном неадеквате , а мама е хочет этого признавать
Захекалася читать• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
В первую очередь не в адеквате она, если она видит поведение своего ребенка и считает это нормальным.
Но вы же раньше дружили. И закрывали глаза на ее неадекватность
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Раньше сын не себя так не вел.
Захекалася читать• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Раньше сын не себя так не вел.
Ну так может и правда вы их так достали, что из аргументов остались только ноги
ЛюблюДевчонок• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Через таку квіточку, яка зачепає усіх хлопців, обзиває і посилає. Дочекається поки буде посил або обзиваняя у відповідь і.. ура! Її оббразили, ааааа, погані хлопці, вона лише дражнилася, вонаждівчинка🤡
Мої малі перестали виходити на вулицю, якщо вона там. Мама не розуміє, дома така ж картина.
Це як при союзі: хватають хлопчик за косички, значить закохався. А не дибіл, який не вміє нормально спілкуватися.
Можу тільки побажати успіхів у пошуках ’принца’, пробачте терпіли, який витримає таке відношеня.
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну, ваший донечці давно треба було роз´яснити, що словом можно вдарити сильніше, ніж дією. І пояснити, що не варто розкидуватися словами. Бо можна отримати на горіхи не зважаючи на її принцесисть.
А вас з подругою тільки діти пов´язували? Більше немає спільних інтересів?
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Раньше сын не себя так не вел.
Так это его так ваша дочь вывела из себя?
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Хтось зрозумів щось з цього потоку?
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Он псих который себя не контролирует.Причем тут моя дочь?
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
З подругой у нас було ще загальне хоббі, але навряд чи ми з нею будемо далі спілкуватись після такого.Якщо б не вона, я б його прибила там на місці.Вона вважає що їх вибачень достатньо і можна далі спілкуватись
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Не згода, словом не можна вдарити сильніше слово це не фізична розправа
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ваша дочь ходит в сад/школу?
Она знает, что можно/нельзя говорить окружающим?
Пора ей объяснить, что на ее пути будут попадаться разные люди. В том числе и психи, и не адекваты.
И что ее слова могут вызывать агрессию у окружающих.
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
’Якщо б не вона, я б його прибила там на місці.’
Ооооо, так Ви теж не в адекваті!
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
А ви? За його удар ногою готові були його прибити?
І це доросла людина!
Яка готова відлупцювати сімерічку.......
І це доросла людина!
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ооооо, так Ви теж не в адекваті!
Я в адекватні як раз, а Ви захищаєте насильників, а потім дивуються чого стільки психів і маніяків
Люблю_смаколики
• 30 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
І це доросла людина!
Сімеричку?Він здоровий бугай який відлупцював молодшу і слабкішу дитину
ЖивунаБагамах• 30 октября 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Судячи з ваших же слів - це ви псих і агресор. Якій за собою (і за донькою) нічого не замічає.
Бо явно же і егоістка. Яка вважає, що їй все дозволено.
І дочку так же виховуєте.