А я кумедна• 30 октября 2024
Вессел дуе? Що це за дорогущі ліки? Знизйить холестерин?
Крим мій• 30 октября 2024
моєму чоловік і мамі інші ліки призначили. допомагають знизити.
у мами ціна 170, у чоловіка 57 грн. статини
А я кумедна
• 30 октября 2024
Ответ дляMillie
До чого цей препарат до холестерину? Це антитромбічний засіб
Ще антикоагуляційна, профібринолітична та ангіопротекторна дія.
Для покращує судини?
Лікар приписала.. розбираюсь із призначенням
Я просто думала що буде діяти і на холестерин воно
Саджу все зарання• 30 октября 2024
Убрать холестерин? Не для каждого... Чистый спирт - но в это не каждый поверит...
Відповів всім• 30 октября 2024
Ответ дляА я кумедна
Для покращує судини?
Так а що з судинами? Від холестерину всеодно треба інші препарати,якщо високий