Пишу каліграфічно• 31 октября 2024

Ангоровые костюмы теплые?

Девочки, увидела в инсте костюмы (штаны+свитер удлиненный с горлом) . Пишут, что Ангора, но наверное синтетика с добавлением, так как цена, что-то в районе 1600грн за набор (может чуть дороже, не запомнила). Вопрос: они вообще теплые? Или как вельветовые костюмы, только на теплую погоду (в идеале, конечно, чтобы как костюм на флисе, теплые были, но это, наверное, я совсем много хочу :))
Та прям багіня• 31 октября 2024
Ціна має бути 8000+
За більш менш носибельний

Из Кукуева я• 31 октября 2024
Холодні і не тримають форму, швидко розтягуються і псуються від праня.. Від ангори там нічого. Як виявилось, ангора у нас - це специфічний колір тонкої плетеної тканини в стилі берізка).
Краще купіть костюм на флісі .
Каяспер• 31 октября 2024
Видела я этих дамочек в ангоровых костюмах: колени висят, сраки увеличивает и обвисает ткань.
автор Пишу каліграфічно • 31 октября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ціна має бути 8000+
За більш менш носибельний
Окей. 8000 , то за Ангору, яка дійсно, ангора)) а я питаю про такі костюми до 2000) їх багато пропонують. Мене влаштує, якщо вони не ангора, головне щоби теплі і носилися норм
Ответ дляИз Кукуева я
Краще купіть костюм на флісі .
Дякую!!!!
Тут надолго• 31 октября 2024
Возьмите лучше из двойного флиса. Очень теплые
Ответ дляТут надолго
Это как выглядит?
Тут надолго• 31 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Это как выглядит?
как флис))
Из Кукуева я• 31 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Треба тільки враховувати, що візуально такий костюм збільшить об´єми тіла. Якщо худенька, то нормально буде. На край, чорний купувати.

Тут надолго• 31 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Это как выглядит?
а, еще мне нравился ангора на флисе
Та прям багіня• 31 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Шмаття за 2000
Та прям багіня• 31 октября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Такий і на худих не дуже. Скільки переміряла, жоден не має вигляду. Чи дорогий чи дешевий
Мудробаба• 31 октября 2024
Розтягивается, катышками покрывается, не греет, эоектризуется. Херня.
Бубль Гум)• 31 октября 2024
В мене покатався і чешусь від нього, дуже теплий, це плюс. Ціна була в три рази вищою за ту, що ви вказали. Більше не купуватиму, бо алергія та задовбалась ті катишки прибирати.
Тут надолго• 31 октября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Не костюм увеличивает, а чебуреки))
Из Кукуева я• 31 октября 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ну так. В ньому тільки добре при відключеннях дома грітись. Донька 47кг, тому їй нормально. Розпустила на штанях резинку і зробила брюками. Набагато краще вигляд. Але до чорного флісу все жахливо липне.
Так що, тільки з книжкою на ліжку в ньму затишно.
Valentina shop2020• 31 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Это как выглядит?
Это будет как медведь,после спячки