Помаранчова душа• 31 октября 2024
Покинуті будинки
Хто знає, чи є в нас в Україні якісь закони з приводу покинутих будинків? Я кажу про будинки, які стоять вже років 15-20 а то і більше без власників, і як знайти їх - ніхто не знає.
У нас така хата по сусідству - вона вже просто гниє. Вікна вибили, двері виламали, якийсь час там бомжі жили, поки ми не полагодили двері і не позабивали вікна. В дворі то окрема історія, виріс цілий ліс. Також всією вулицею за ним доглядаємо, бо воно ж все потім до нас в двори лізе. В будинку купа власників, дехто з них вже давно має громадянство інших країн і не збирається повертатись, дехто - взагалі не знаємо де. Невже немає ніяких законів з цього приводу, держава не може забрати такі будинки і продати землю іншим людям?
Взагалі по місту багато таких історій, майже в центрі. Деякі будинки вже навіть підпалювали) Просто псують місто і життя людям навколо
Завжди з рушником• 31 октября 2024
Ответ для100%
Нема такого, десятки років стоять
Ага. Конечно!))
Почитайте про законы Нидерландов , например. Не появляетесь больше такого то времени в квартире- значит вам не нужна.
В Испании ты можешь заселиться в любое пустующее жильё. Самовольно практически))
Во Франции муниципалитет следит и не разрешает превращать в заброшку столетние дома.
Помаранчова душа
• 31 октября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Очень интересно. Забрать у кого-то и отдать кому-то. Вы в совке живёте?
Слухайте, воно мені даром не треба) Аби тільки у мене під боком не кололися нар🐈, а моєму чоловікові не треба було постійно там дерева спилювати і територію розчищати
Отжигающая• 31 октября 2024
У меня на улице 3 дома таких. Там живут бомжи, ночью страшно через них проходить.
100%• 31 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ага. Конечно!))
Поїдьте і подивіться , не можна вірити всьому, що читаєте. Поселитися в покинутий будинок можна, але все одно через суд рано чи пізно вас виселять, вашим він не стане
Завжди з рушником• 31 октября 2024
Ответ для100%
Я живу во франции последние три года..
Вижу.
Моя улюблена страшко• 31 октября 2024
ми купили такий занедбаний будинок у селі. хозяйка померла 20 років тому. Внучка продала нам.
Трактор Віка• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
У меня тоже такие соседи есть, лезут в дом, двор, огород, рассказывают что мне делать с моей собственностью. Бесите просто. Себе пожалуйста смотрите под ноги и занимайтесь своими делами, хозяйственные
100%• 31 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Я живу во франции последние три года..
Вижу.
Я теж живу значно довше і смішно вас читати, у Франції закинутих будинків повно в кожному місті, в тому числі і в Парижі , стоять вже десятки років, величезні дерева повиростоли всередині
Боневтікла• 31 октября 2024
Уж лучше так ,чем какое-то неприятное соседство шумное или выпивающее
СирОжино пирОжино• 31 октября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Власність повинна передбачати не тільки права, а й обовʼязки 🤦♀️
Сама купляю квіти• 31 октября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
До чого тут комуняцькі таракани, в Європі фарбу не можна обрати без погодження з муніципалітетом, за неналежне утримання будинку будуть штрафи як мінімум
В котрій ’європі’’?
Завжди з рушником• 31 октября 2024
Ответ для100%
Смiшно вас читати, в Эльзасе нет таких домов. Представьте.
Так бывает
Ирина Веселуха• 31 октября 2024
В селі ,по сусідству, такий же будинок. Там вже й лисиці завелися. Хазяїн купив під дачу, помер, дітям воно не потрібно. Переоформлення землі та будинку дорожче виходить, чим продати його. Так і валиться. Мій батько скошує траву на межі, А на подвір´ї там вже хащі.
Сама купляю квіти• 31 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
В некоммуняцких странах европы иное отношение. Не нужен тебе дом, брошен более двух лет, например, не ухаживаешь- значит будет полезен другим.
Поэтому человек и спрашивает.
Що ви несете? В некомуняцьких странах приватна власність недоторкана
Сама купляю квіти• 31 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Я живу во франции последние три года..
Вижу.
Нова европейка ... живе вона
100%• 31 октября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Так бывает
Є, бо я їх сама бачила. Значить ви дуже мало їздите селами і містечками, якщо не бачите. Взагалі такі будинки є у всіх країнах, навіть в найбільш розвинених. Пару тижнів в Люксембурзі теж бачила закинуті, чоловік казав давай поселяємося
Трактор Віка• 31 октября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Сидите и смотрите за своим, надоели
Ирина Веселуха• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
В нашому випадку - в будинку більше 10 власників. Якщо згоди хоч одного не буде - будинок продати не можна. А один з них ще років 10 тому отримав громадянство в сусідній недокраїні, і ще тоді сказав, що повертатися не буде, і на будинок йому все одно. Ну а тепер він вже точно не може повернутися. Та й якщо повернувся б - він не єдиний власник) Ну це якщо ми про мій випадок говоримо. А так історій дуже багато. Я так розумію, люди, які тут відписують, в реальному житті з таким не стикались. Люди виїжджають, особливо з маленьких містечок, і їм реально все одно на своє майно. У нас тут пів міста таких стоїть. А могли б купити землі молоді сімʼї, і турбуватися про них
На жаль, ви праві.
Помаранчова душа
• 31 октября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Сидите и смотрите за своим, надоели
Та я так і зрозуміла, що фейспалми наставили такі ж розумники, які покинули свої хати, і сподіваються, що за ними будуть дивитися сусіди від безвихіддя. А ви потім зʼявитесь років через 50, коли вам буде вигідно, і продасте розвалене дещо за мульйон доларів 😂 Та дай Бог, якщо хоч так.
100%• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
З чого ви вирішили, що хтось має за ними дивитися? В мене теж залишилися нерухомість бабусі в селі, звичайно, що я не можу за нею доглядати, сусідів там давно нема
Муууумие• 31 октября 2024
У цих будинків є власники. Яка вам різниця, що на чужому подвір´ї? Нема у людей сьогодні за що будувати палац, побудують через 10 років. Якщо в мене нема коштів зробити ремонт в квартирі, то треба квартиру вам віддати, бо у вас є кошти? Це ж не просто так цю тему написали, скоро хтось виступить з пропозицією забирати у людей ділянки, будинки, квартири, якщо там протягом якогось часу ніхто не з´являється або не проживає
Мадам Тю-лю-лю• 31 октября 2024
Пишіть скаргу у раду. Це відумерла спадщина. Якщо спадкоємців немає, землю / будинок має успадкувати рада та дбати про це.
Ирина Веселуха• 31 октября 2024
Ответ дляМуууумие
Мова не про будування палаців, А хоча б чагарники вирубувати у тих дворах, щоб не розводити диких звірів та зміїні кубла .
Помаранчова душа
• 31 октября 2024
Ответ для100%
А як за ними не дивитися, якщо ти живеш по сусідству? У нас не село, а місто, одна з центральних вулиць
100%• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Дивіться за своїм подвір´ям, а не чужими
Ms. Анонимная• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Я все розумію, але будинки стоять без дахів, вікон, дверей. Стіни валяться. Який же то вже будинок? І як поряд з такою красою жити?
Если в собственности земля, то дом это ничто.
Муууумие• 31 октября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
Заводи-привиди, занедбані корпуси лікарень, культурні пам´ятки напіврозвалені стоять і діла до них нікому нема, а от сусідні подвір´я дуже бентежать хитрих сусідів
Помаранчова душа
• 31 октября 2024
Ответ для100%
Моє подвірʼя страждає від сусіднього
100%• 31 октября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Моє подвірʼя страждає від сусіднього
Не можуть всі робити щось для вашої зручності