Кнопкотиць• 31 октября 2024
Інститут ендокринології ім. Комісаренка м.Київ, порадьте ендокринолога
Отримала направлення від сімейного лікаря до ендокринолога, за результатами УЗД новоутворення у ЩЗ. Вперше хочу звернутися у інститут, але не знаю які є лікарі, порадьте лікаря хто звертався.
Дякую
Дайте подумать• 31 октября 2024
Там всі лікарі гарні , бо варяться в одному котлі )
Не переживайте . Але майте на увазі , якщо ви звернетесь до хірурга , він може предвзято віднестися і порадити видалення .
Але при видаленні - будете мати групу інвалідності і закриєте питання з хворобами щитовидки , тому є свої + та - .
Кнопкотиць
• 31 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Та мені наче не потрібно видаляти. Аналізи більше-менш нормальні, але є вузлик. Видаляти точно не хочу. А хто там хірург, що до нього не потрапити?
Кнопкотиць
• 31 октября 2024
Ответ дляКati
Гуда Богдан Богданович
Почитала про нього відгуки, не зовсім приємні.
Знайшла, що є Зінич Олеся, може щось знайдете про неї?