Кнопкотиць• 31 октября 2024

Інститут ендокринології ім. Комісаренка м.Київ, порадьте ендокринолога

Отримала направлення від сімейного лікаря до ендокринолога, за результатами УЗД новоутворення у ЩЗ. Вперше хочу звернутися у інститут, але не знаю які є лікарі, порадьте лікаря хто звертався.
Дякую
Кati• 31 октября 2024
Гуда Богдан Богданович
Зараз все скажу• 31 октября 2024
Болгов Михайло Юрійович
Мульйонерша• 31 октября 2024
Гуда
Дайте подумать• 31 октября 2024
Там всі лікарі гарні , бо варяться в одному котлі )
Не переживайте . Але майте на увазі , якщо ви звернетесь до хірурга , він може предвзято віднестися і порадити видалення .
Але при видаленні - будете мати групу інвалідності і закриєте питання з хворобами щитовидки , тому є свої + та - .
автор Кнопкотиць • 31 октября 2024
Ответ дляДайте подумать
Та мені наче не потрібно видаляти. Аналізи більше-менш нормальні, але є вузлик. Видаляти точно не хочу. А хто там хірург, що до нього не потрапити?
автор Кнопкотиць • 31 октября 2024
Ответ дляКati
Гуда Богдан Богданович
Почитала про нього відгуки, не зовсім приємні.
Знайшла, що є Зінич Олеся, може щось знайдете про неї?