А_мій_самий_самий• 25 декабря 2024
З чим іти до ендокринолога
Взяла у сімейного направлення до ендокринолога. Але не розумію, нащо я туди іду. Клімакс, зайва вага з´явилася, але ж і їм багато. Тому грішити на якісь болячки наче немає сенсу.
До прийому хочу підготуватися. Може аналізи краще мати вже на руках та висновки інших лікарів.
Розкажіть, що краще зробити
З родзинкою• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви знаєте які аналізи здавати ?
Ні, прийшла сюди спитать.
А_мій_самий_самий
• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви знаєте які аналізи здавати ?
Так і питаю,які
Ух яка ж Я• 25 декабря 2024
Гормони щитовидки та цукор і для себе не завадить контролювати, ендокринологу ці результати теж знадобляться
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляhrystia
Мене ендокринолог одразу відправила на узд щитовидки, ттг і антитіла.
А потім знов записуватись та чекати?
А_мій_самий_самий
• 25 декабря 2024
Ответ дляБайрактара
Просто підіть і не витрачайтеся на зайві аналізи до візиту
Розумієте, тут час спіймати ще той квест в хелсі. Щоб не дарма сходити, а потім півроку ще знову ловити місце
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так і питаю,які
Узі щитовидки точно можете зробити
Байрактара• 25 декабря 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну не дарма. Тому що ви не вгадаєте все що треба робити. А потім підете щось доздавати. Може вам щось порадять тут..якщо ендокринолог адекватна, можна попросити після перших аналізів скинути їх лікарю в вайбер і щоб доназначила щось, при потребі.
сказочное_Бали• 25 декабря 2024
ТТГ, аналіз на цукор, узд щитовидки. По направленню сімейного останні два мають бути безкоштовними. Все інше призначається на основі данних досліджень
А_мій_самий_самий
• 25 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
На цукор дала направлення сімейна, а ось на узд ні. Зрозуміла, дякую