Непонятно• 31 октября 2024
4700 за электроэнергию октябрь)))
Не понимаю, откуда
У нас 1к, правда не маленькая
1 бойлер, кондиционером/обогревателем не пользуемся (тепло вообще никогда не включали, очень жаркий дом, постоянно на проветривании)
Так чтобы готовить постоянно жарить/парить дым коромыслом -тоже нет такого
Откуда что берется
У нас 1к, правда не маленькая
Откуда что берется
Воленс-неволенс• 31 октября 2024
Ответ дляjabka ya
ви помітили що квитанція дивна? що жовтень = вересню до копійки
Так не нарахували автору ще за жовтень, вона переплутала із вереснем
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
В наведеній квитанції там борг ще і на вересень не малий , плюс нарахування за вересень , плюс очікуване споживання(середнє споживання за три місяці), авторку чоловік за миття голови нагинає, краще б перевірив, роботу ел.приладів і справність ел.проаодки в приміщенні
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
В общем, за ВЕРЕСЕНЬ счета, почти 3700. Муж говорит, накинул 1000 грн, в счет закрытия долгов.
Бойлер вот, сейчас он греет, потому что слита вода. Но обычно отключен
Проблема, що Ви не ведете облік використаної ел енергії, от система як хоче так і рахує, покажіть кількість використаних кВт помісячно.
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Мне сказали, что можно все в доме отключить и посмотреть. Но я не знаю какой из счетчиков наш
Вони що не підписані? Тоді вимикайте автомати почергово на кожному
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Как не знаете, а как снимаете показания, или он сам передаёт?
Навіть коли сам передає, треба додатково передавати
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Муж этим занимается. Буду его пинать
Два чобота=пара. Наробили боргів і заплуталися
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляРання пташка
так а откуда 4700 за октябрь?
Очікуване споживання
Гербарія сушу• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Так не факт, що у сусідів якісь прилади в той момент працюватимуть. Треба проводки дивитись.
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляjabka ya
Автор, у вас то чоловік накинув, то обленерго накунило 9бо не передаєте показники, бо не знаєте де ваш лічильник) - тому й така сума
Так, це легко виправляється, Але не для такої, як авторка
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Слава Богу, вже платити за жовтень, бо вже листопад на носі
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Холодильник точно працює
Гербарія сушу• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Холодильник точно працює
Ви на картішках розкинули? Якщо у сусідів підʼєднана 1 чи 2 розетки, а не вся електрика в квартирі, то не факт, що в той момент туди буде щось увімкнуто.
Спішу - перекидаюсь• 31 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Авторе, нам електрик жеківський підʼєднував нову проводку і знайшов, що з сусідньої квартири до нас підключилися і ми за них платили. Так що це реальність, на жаль. Викликайте електрика для перевірки.
Ужас
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ну може, але ж можна вечером перевірити, коли всі вдома. Все можна зробити. Мене електрик вчив, щоб перевірити роботу лічильника, треба вимкнути всі ел.прилади вдома і почекати хвилину, аж після того дивитися показники. Якщо стоять на місці все ок .
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ужас
В мене колись в сусідах був електрик, то я постійно перевіряла, чи все з розетками ок, розетки з його сторони були відключені на всяк випадок.
НеКонец-Света• 31 октября 2024
Автор, странная у вас платежка. У меня так выглядит. В сентябре 132 квт, и это у меня бойлер. Указаны показания счетчика, количество использованных квт. Сумма. Сейчас 0 стоит, потому что я оплатила. Но когда платила стояло 570.24. Указана цена за квт. Я думала платежки у всех одинаковые.
Chaterbox• 31 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Что вы пристали к человеку. У меня тоже 150 квт, бойлер. Выставлена температура 45 градусов, моемся каждый день, в чем экономия. Нужно выставить на 100 градусов, что бы мотало и радостно платить, что ли.
Просто у конкретно этого комментирующего тролля, зашкаливает параметр зависти. Отсюда и такая реакция на 150 квт.
Лепешечка• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
То есть может быть переплата? Я как облик вести? Там счётчик меняет значения каждую секунду и два , или три табла. Сейчас покажу .
Лепешечка• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Один экран , но значения постоянно меняются. Научите пожалуйста. Дом полностью электро. За сентябрь вышло 2100 электрика. Отопление работало в сентябре 3 последние дня. Спасибо.
Не пью, не курю• 31 октября 2024
Ответ дляНепонятно
Бойлер
Ну да, мы моемся не так, как тут рассказывают, что не нельзя каждый день, а то заболеешь)
Но в меру, вдвоем живем
Автор я в шоці з Вас . У 2 кімнатна квартира , ми удвох з чоловіком . Бойлер , духовка електрична , як у всіх є фен , праска , ще працюю вдома , то ще комп . В жовтні включали ще деколи кондиціонер на тепло, поки опалення включили , але не часто . В жовтні в нас 300 кВ . В середньому щомісяця 250-300 кВ , і то я рахую що це багато . І душ ми з чоловіком приймаємо щодня два рази на день . Волосся мию через , і звісно сушу феном . Звідки у Вас 1000 кВ ?
Непонятно
• 31 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
у Вас огромные долги. И да, ванна ежедневно обходится не дешево
Какие огромные? 150 баксов? Можно хоть сегодня оплатить
Свезло так свезло• 31 октября 2024
Ответ дляЛепешечка
Треба вести, треба самим подавати показники, бо таке враження що ці лічильники мають передавати показання, але не передають. Теж обходила двозонний лічильник стороною, думала, що він все вміє сам, а потім розібралася і передаю, записую в себе окремо (не робила собі особистий кабінет)
Лепешечка• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Проблема в тому , що квартиру знімаю , цим мала би займатися хазяйка , але вона не може приїхати. Знаходиться далеко.
Лепешечка• 31 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Якщо я поїду мене там ніхто слухати не стане. Договір на неї
ЧупакабраЗеБест• 31 октября 2024
Ответ дляjabka ya
ну, з місяцем ви заплуталися, давайте показники які були і які є? коли і хто їх передає і звіряє? виходячи з квитанції - ви не передаєте показники і вони рахують вам по-своєму
а что надо какие показатели передавать?
а как и куда? и как я узнаю соклько было раньше?
а как мне тогда насчитывают есил не знают моих показателей?