Невгамовна Бу• 31 октября 2024

Всех кого триггерят и бесят украинцы на пособиях

Вы думали о том, что вы можете очутиться на месте этих украинцев с "пособиями"? Вы, с малыми детьми и старыми людьми, без языка в чужой стране. Я бы посмотрела сколько из вас пойдет сразу же мыть полы, как тут пишете своим соотечественникам
КучМала• 31 октября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ті,зазвичай,не хваляться.
Або уточнюють .
Что уточняют? И в чем смысл уточнять?
Сиреневенькая• 31 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Если итоговая сумма на руки выходит меньше пособий, то это недоработка страны )
И какой идиот ухудшит себе условия? Чтобы вы похвалили?
Це для тих, у кого є ’запасний варіант’. Заберуть допомогу, можна повернутися.
А кому нікуди повертатися, майже усі землю носом риють, бо їм треба закріпитися. Кажу майже, бо все одно є різні люди з різними поглядами та цілями
Зілля до весілля• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
а если безопасных городов не будет?
Щось мені здається, що це не виїзавші лишившихся тригерять, а вас ті, що не виїхали.
Мудробаба• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
а если придется уехать, пойдете мыть чужие унитазы?
Піду мити чужі унітази. Це теж робота. В 90-х мила. Руки не відвалились. Це була друга робота, бо чоловіку зп не платили по пів року за дуже тяжку роботу, а їсти треба було.
Мудробаба• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
а если будет оккупация что будете делать?
Так ті що поїхати з окупації на пособія нас не бісять. Бісять ті що з Західної України, з тих сіл куди жодного разу не прилітало.
Глаголиця• 31 октября 2024
дурнувата троляча тема, скарга!
Зілля до весілля• 31 октября 2024
Ответ дляКлевотница
Щось тут тригерить лише вас.
Тільки розберіться що саме
Судячи по коментарям:
Ті, що не виїхали
Прибирання (якийсь взагалі пунктик)
Що є умовно безпечні місця в Україні
Вивчення мови
жінка незаміжня• 31 октября 2024
Ответ дляМост_Устал
Ну і тем повалило
Щас будет ’ добра позитивна тема’
Ото вчорашня тема про 18+ була хоч більш-менш, а то кожен свої образи вивалює тут і думає, що то всім до когось є діло.
Часи зараз, нажаль, складні, сам собі і свої близьким потрібен, більше нікому до тебе немає діла.
Складно всім, у тих хто виїхав свої проблеми, ті хто залишився - то тут теж не мед, не знаєш що ніч принесе.
Мост_Устал• 31 октября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Тут шукають винних, або шукають на кого вивалити, або кого дістати, методи наче терапія.
Аноніми вивертають сутність яка є, не стримуючи.
Губной рояль• 31 октября 2024
Ви вже достали своїм ниттям. Поїхали - ну й сидіть собі там. Зрозуміти можна людей, у яких справді потреба була. А не такі, що ниють про нерви і регулярно на канікули їздять. Ще й лазять по форумах і вчать залишившихся життю. Оті просто гидотні. Йдіть свою підлогу мийте, краще для всіх буде.
Всіх підсаджую• 31 октября 2024
Ответ дляКучМала
Что уточняют? И в чем смысл уточнять?
Уточнюють,що давно вже живуть за кордоном.
А де-хто так і пише: не отримуємо допомоги
КучМала• 31 октября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Не уточняют)
Всіх підсаджую• 31 октября 2024
Ответ дляКучМала
Не уточняют)
Ви,може,і ні.
Але багато тут такого зустрічала
КучМала• 31 октября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви,може,і ні.
Але багато тут такого зустрічала
На так а многие не уточняют, и это вполне себе по дефолту имеется ввиду
Настасья Пицун• 31 октября 2024
меня бесят те, кто в тиктоки снимает какая у них жизнь богатая началась, какие классные подушки с одеялами им бесплатно дали в Норвегии. При этом обязательно добавить, что в Украине они от государства ни копейки не получили. Отдельный вид удовольствия - это когда такие видео снимают мужики
Дюймовочка• 31 октября 2024
Мене бісять, коли ці хавели чорнороті, хають Україну і українців, сидячі на виплатах, бо тут дупою не рухали і болт з макаронами з атб смоктали, бо там їм дали, а тут не давали. А потім свої піські, стерті об європейські болти сюди везуть і зуби, бо мізків нема, щоб мову вчити, тільки гімно внутрішнє розкидати. Тим, хто дійсно працює, вчить мову, поновлює дипломи та займається чимось корисним, щоб максимально інтегруватись, бажаю тільки удачі!
Дюймовочка• 31 октября 2024
Ответ дляГубной рояль
Ага, була в мене така сеньйора, між миттям італійський старих дуп, намагаласся розповідати, яка я безвідповідальна, що не виїхала.
ingaruta• 31 октября 2024
я не собираюсь никуда уезжать из родного дома и тем более мыть полы где то.
автор Невгамовна Бу • 31 октября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Можу про себе написати
Статись може що завгодно. Але я подбала про такий варіант. Перейшла працювати в польську компанію онлайн, якщо що поїду з дитиною в Варшаву.

Якщо Польщі буде недостатньо (хто зна куди добереться війна) - є варіанти в інших країнах.

Такий план В є у всіх знайомих, хто в Україні.

Але їхати не збираюсь, лише в крайньому випадку. І до людей на ’пособиях’ мені байдуже. Не тригерять. Молодці раз так можуть.
что у вас за специальность что у вас везде есть варианты? на какой основе и как без языка вы будете работать в других странах?
автор Невгамовна Бу • 31 октября 2024
Ответ дляТоптунша
Просто забрать пособия у тех, кто может работать, и всё решиться
И вам станет лучше жить если вы заберете пособия? или вы переживаете за экономику чужой страны
автор Невгамовна Бу • 31 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Все относительно не опасные, которые не находятся вблизи линии боевых действий
Киев находится не вблизи боевых действий, недавно девочка 15 лет погибла. Ее жизнь не ценна?
автор Невгамовна Бу • 31 октября 2024
Ответ дляМудробаба
а почему они вас бесят?
Аnnеt• 31 октября 2024
надоели. уехали и уехали. вы там, мы здесь. живите своей новой жизнью, привыкайте к новой Родине и отцепитесь от Украины.
Зілля до весілля• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Я уже работаю)
Нужно будет сменить только локацию.
И кто говорили, что нет языков?
Топтунша• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
а почему они вас бесят?
Потому что они занимают места тех, кому это действительно нужно. И тем кому нужно откажут
Викликаю на дебати• 31 октября 2024
Меня триггерять погибшие дети как этой ночью в Харькове.
И когда мне дочь выносит мозг, что хочет назад в Харьков, там же многие живут.
Больно за детей, которые остались, больно за детей, которые уехали и не адаптируются. Они радоваться жизни должны, а не это все
Жена брата Админа• 31 октября 2024
Оказазалась с 2 детьми в Италии , без пособия , и пошла и мыла полы, и за жилье платим, и мебель купила, в квартире только умывальник и унитаз. Уже 3 работы сменила, пособия было 2 мервых месяца по 450 € и все, за квартиру платим 400. Так что ваше автор ’попробуйте’ так себе , много беженцев попробовали и дальше пробуют
Уходя дверю не хлопать• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Что вы хотите мне сказать? Не оправдывайтесь передо мной. Вы реально не понимаете видимо ситуацию в Киеве и в приграничных Сумах, или в Донецкой области. О чем с вами можно говорить? Выехали,ищите работу, обеспечивайте себя, а не живите на деньги из чужого кармана.
автор Невгамовна Бу • 31 октября 2024
Ответ дляАnnеt
хорошо, вычеркиваем их из граждан Украины, да? минус 10 миллионов, они нам не нужны
Мудробаба• 31 октября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
а почему они вас бесят?
А чому халявщики не повинні бісити? Ці гроші, що їх утримують, могли дати тим хто з окупованої і дійсно потребує допомоги. А так позаймали місця, а реальні біженці не можуть знайти місць.