Российская даже в подметки не годится..
Фильмы, сериалы
Ваши любимые продукты украинской озвучки?
Фильмы, сериалы
Кросівки оригінал• 31 октября 2024
На 100%, сарказм переданий просто неймовірно
Дивлюсь завжди тільки в українській, в рос якщо вже нема
Anjutka-Anjuta• 31 октября 2024
Так, погоджуся, ми давно перейшли повністю на перегляд фільмів в нашому дубляжу, це мед для вух (звісно коли це якісна продукція).
Olivia 666• 31 октября 2024
Согласна на 10000%
И голоса так подобраны что просто радость для ушей.
Кросівки оригінал• 31 октября 2024
Ответ дляIIRI1213
Альфа вспомнила: кошаче їдло. И мультик про испанского бика Фердинанд
Альф и друзі українською це шедеври. Мій син ухохативається з альфа, а я разом з ним
MamaMashiDashi• 31 октября 2024
Нажаль можу порівняти, тільки українську з російською, і так, наша значно краща. І це не тому що вони довб...., це дуже виважена думка саме стосовно озвучки