Хвігура мічти• Изменено 01 ноября 2024
Тривога!!! Дитячий невролог
Порадьте будь ласка дитячого невролога в Дніпрі. Дитині рік, піджимає пальчики на ніжках. Наче пройшло, ось вночі помітила на обидвох ніжках піджмала. Трошки розімяла їй , наче пройшло, але тепер вся в паніці. Дитина росте в деякому стресі. Тато військовий може іноді не контролювати крик, боюсь що вплинуло на її здоров´я
Попа как у Кардашьян• 01 ноября 2024
Спокойна мама -спокоен и ребенок https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Доктор Варвар• 01 ноября 2024
Якщо дитина буде приймати ліки, а тато буде продовжувати скандали і терор в сім´ї, нічого не зміниться. Розмовляйте з чоловіком, заради дитини
Без комплексів• 01 ноября 2024
Папу изолировать от ребенка и на лечение. Решать надо проблему, а не ее последствия.