жінка незаміжня• 01 ноября 2024
Чоловік просить взяти кредит, щоб він міг доїхати. Складна ситуація
3 роки тому в Туреччині познайомились з чоловіком, коли я відпочивала.
Він не аніматор, і не працівник готелю - працює у аптеці. Вихований, інтелігентний, не нахабний. Розказав, що доглядає за мамою і 93 річною бабусею.
Має вищу освіту.
Закохались. Вже 3 роки спілкуємось в соцмережах.
Він неодружений, щомісяця мені надсилає фотографію паспорту.
Таки він наважився на переїзд, сказав, що потрібно підтвердити диплом тут, і так як він звільнився, то не має грошей на дорогу.
Просить оплатити йому, а він все віддасть з %.
І спілкуємось довго, і я його люблю, і все таки довіряю вже за такий час.
Але…ну не готова я поки що брати кредит на 50 тисяч, щоб і на дорогу, і на підтвердження диплому, і на життя.
Але і втратити боюсь.
Має вищу освіту.
Але і втратити боюсь.