Продаю витрішки• 01 ноября 2024
Чи варто переїхати до батьків після народження дитини?
Чекаємо з чоловіком на першу дитину в січні. Закінчується контракт на оренду квартири в грудні. Власник піднімає оренду на 150 доларів. Мої батьки живуть в приватному будинку, можуть виділити нам окрему кімнату, обіцяють допомагати з дитиною. Я вагаюсь чи з´їхати до них на перший час з метою економії і додаткової допомоги чи продовжувати контракт, хоч з фінансами і так складніше буде, бо в декреті лише на доходи чоловіка будемо жити. Хто має досвід життя з батьками з чоловіком і дитиною під одним дахом, поділіться наскільки це важко? Дякую
черная мамба• 01 ноября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
А если мужчина много и тяжело работает?
Це не звільняє його від інших обов´язків
черная мамба• 01 ноября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
То есть, женщине ждать мужа, например до 10 вечера?
Для цього придумали відео няню і на треба нікого чекати, щоб піти у ванну
Сиренькая• 02 ноября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Как вы справились одна?
Вы молодец!
Психологически я не справилась. Обращалась к психиатру. Физически тоже сложно, пару раз заснула сидя пока кипятила бутылки, слава Богу все хорошо. Я за то , что лучше с родителями первое время хотя бы.