Кайдашева дочка• Изменено 01 ноября 2024

Зеленский так и не подписал про 5 %. Пришла расчётка с налогом 1,5 %.

Читала что ’ЕС ’ Порошенка убалтывает его не делать этого.Обещают ему деньги найти из других налогов.Час от часу не легче конечно.Но 5 % военного збора это перебор
natella579• 01 ноября 2024
Налогова буде брати 5% з усіх з НР
автор Кайдашева дочка • 01 ноября 2024
Ответ дляnatella579
Налогова буде брати 5% з усіх з НР
Как подпишет так и будут брать.А пока не ясно чем дело закончиться
natella579• 01 ноября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ви впевнені, що не підписав?.. Я особисто не відслідковувала, але дивилась і читала розьяснення податкової, то вони кажуть, що до кінця року по-старому рахують, а з НР - 5%
nutty• 01 ноября 2024
Вже не знає де гроші сп@@@ити .
Peres Lal• 01 ноября 2024
Antiprom• 01 ноября 2024
Блін, то шо ’вовкину тисячу’ тепер не роздасть своєму елеХторату?
Peres Lal• 01 ноября 2024
На Вовкину тысячу главы МСЕКов скинутся и вренкомы районные, Петя порешает.
Vicira_81• 01 ноября 2024
Уже ПенсФонд опять заговорил про обязательную накопительную систему. Т.е. украинцам скоро еще дополнительный налог добавят!
Antiprom• 01 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Та нє, писали ж що не так легко ’скинутися’ головам МСЕК на ’вовкину тисячу’ , треба ціле законодавство міняти, а це складно, це вам не обмежити одним законом права всіх звичайних чоловіків в Україні🤷‍♀️
Бессмертный пони• 01 ноября 2024
И тут Порошенко не угодил ...
Antiprom• 01 ноября 2024
Ответ дляVicira_81
+ Говорять, що обговорюють з МВФ підняття ПДВ до 22%
Бессмертный пони• 01 ноября 2024
Ответ дляnatella579
Налогова буде брати 5% з усіх з НР
Прям будет приходить и брать ?
Peres Lal• 01 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Они по собственной воле скинутся, а за это им судья к сроку нолик не добавит.
Antiprom• 01 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Ой мені здається що не лише не прибавить і не скинуться, а якби потім вони всі разом на Україну в суд не подали в ЕСПЛ за порушення їхніх прав і в кінці ми їм ще кучу грошей заплатимо як жертвам політичних репресій
Vicira_81• 01 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Головам мсеків загрожує лише штраф за неправдиве декларуваня доходів...
Antiprom• 01 ноября 2024
Ответ дляVicira_81
А за підробку документів по інвалідності?
Vicira_81• 01 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Выкрутятся....
Antiprom• 01 ноября 2024
Ответ дляVicira_81
Выкрутятся....
Реально, ще з бюжету будемо їм потім відшкодування платити
Бессмертный пони• 01 ноября 2024
Ответ дляnatella579
Я уверена , что не подписал . Убедитесь и вы
https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/44809
Бессмертный пони• 01 ноября 2024
Ответ дляnatella579
Не поняла . Вам налоговая зарплату начисляет ?
Бессмертный пони• 01 ноября 2024
Ответ дляnutty
Вже не знає де гроші сп@@@ити .
Гад , правда ? Вот если бы он уговаривал поднять военный сбор до 15% - был бы молодец )))