Я тут Живу• 01 ноября 2024
Це просто жах як ростуть ціни!!!! Не на 2-3-5 грн. А одразу на 10-50 і вище!!
Це капець якийсь! Саме просте пельмені рудь-вже на 10-+ грн дорожчі! Равлик Боб з іграшкою був 52грн. Сьогодні дивлюся 62 грн. І на все так! Яйця влітку можна було і по 29 знайти. Зараз нормальні 50+++А зарплати на місці. Буде як в 90х. Голодовка у простих людей (((
ОйЙой• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
А в 19,прям розквіт економічний був?
А якщо порівняти всі сфери зі станом на сьогодні? Що скажете?
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
Так кого?
В первом туре своего знакомого, во втором - обох зачеркнула
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Купила каву по акції мелену 99грн, вже другу. Як дурко. Але дешевше не буде,хай стоїть, хоча люблю іншу. Але на Оро нема знижок (.
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Читаючи ваші коментарі саме думала про ваші. Я в вас вірю
Не зрозуміла. Але ок
Сама купляю квіти• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
А в 19,прям розквіт економічний був?
Так, жили добре
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Багато хто переходить на секонд, покупку б/у речей
Зараз дуже гарні сейли на ін.сайтах. Вчора трусики vs були по 130 грн. На спортдірект круті знижки. Секонд дорожче виходить
Звездолётчица• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Зате наржались)
Миловидна леді• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
У вас якесь дивне уявлення про 100 тисяч. Це не ті гроші щоб їсти стейки
.
Борщ варю, котлети кручу, від сосисок по 300 грн. і пакету молока 86 мені дурно. Курка вже індичку по ціні нагадує.
Домашняя индейка филе 270 и бедро 220,про вкус даже не говорю.
Варена цибуля• 01 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
Да ладно, до 2014 года ужас же был, жили при кровавом тиране, в бедности и разрухе. Сейчас все в разы лучше, грех вам жаловаться.
2008-2013 лучшие годы страны были
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
То вам так здається. Мені 14 податок заплатити. Комуналки на 5. Машину перевзуть, заправить, за стоянку заплатити, за склад. А не буде цих витрат, то й заробітку 0.
Ну то менше 100, бо частина в роботі (машина, склад). А 100 на їжу і одяг би достатньо. Не жирувати, але пристойно
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Розумію вас, ми готуємось до народження дитини то розглядаємо покупку б/у візочка, ліжечка, автокрісла....бо нове все в рази дорожче(((
Ви великі молодці!
Заела_пластинка• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
бачили очи, когда верили партнерам и в лендлиз, а теперь воюйте и не нойте
Околовита• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Мовчу про одежу і взуття
Ну одяг і взуття в секонді можна купити, а от з їжею так не вийде, і купувати кожен день потрібно..
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Масло майже 100 грн, піпец
Так. 180грам
Заела_пластинка• 01 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Обійдетесь без равликів і пельменів, якщо мало грошей.
Яйця в сільпо 39грн
может их еще вообще поштучно брать?
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Зате наржались)
Вважаю, їм ще недостатньо, бо поціновувачі зєлєні звалили у першу чергу, не оцінили реалій, так би мовити
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
.
В мене теж саме при доході 25-30000🤔
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Масло майже 100 грн, піпец
Але я знайшла де масло брати. Попелянське 82,5% . Пів кг 150грн.
Блакитне небо• 01 ноября 2024
Я хочу, чтобы заморозил ось уже и вернуться домой, в целую квартиру, рано или поздно откроют границы и весь этот кошмар закончится
Заела_пластинка• 01 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
фопы же задыхались при яныке, вы не понимаете, сейчас же совсем другая картина!)))
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Знаете. От не віриться
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я смотрю на оливковое масло и капсулы для стирки.
Какой-то резкий скачок
Оливкове то взагалі шок. Моніні 1300 грн. Це пздц. Я брала останній раз по 300😩 вже звісно не купуємо ніяке
Заела_пластинка• 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Не дивне. Абсолютно. Фарш 160, сосиски по акції 200, печінка 90. На тиждень норм. Молоко по 86 то ваш вибір, є непогане Янотинське дешевше. Якесь чарівне молоко. Хліб по 100? Масло по 150?
а смысл так жить и терпеть, если начать экономить на самой базовой продуктовой картине, чай не цены на мраморные стейки обсуждаем
это то, о чем вы мечтали и за что боролись все 30 лет?
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ого! Це мабуть дитині брали? Я теж брала колись . Було 180грн. ´0,5
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Не, спасибо, я за зєлєнь воевать не хочу. Он должен быть гарантом мира и территорий, а по факту даже один мой дом не мог защитить, не говоря уже о всей стране. Я п@@@@болов не люблю
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Зате наржались)
Смішно до всирачки🥲 я після тих виборів почала вірити в бумеранг
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тобто в Німеччину?
Цигарний шланг• 01 ноября 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Війна, інфляція, гривня знецінюється, логістика дорога, комуналка дорога, паливо подорожчало, те що імпортуємо - прив´язане до валюти (яка теж виросла)....
Думаю, ріст буде продовжуватись, на жаль(
Зарплати і пенсії заморожені, підіймати їх навіть у 25 році не планують, прожитковий мінімум три тисячі гривень, які вже навіть на саму просту їжу не вистачить, не те що на комунальні. Навіть двох прожиткових мало.
Заела_пластинка• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
а кто все те люди, что вопили в 2022 и 2023 - нет переговорам?
вот вы, насколько я поняла уже, свалили, и я прекрасно вас понимаю, остальные получают то, за что навопили