Я тут Живу• 01 ноября 2024
Це просто жах як ростуть ціни!!!! Не на 2-3-5 грн. А одразу на 10-50 і вище!!
Це капець якийсь! Саме просте пельмені рудь-вже на 10-+ грн дорожчі! Равлик Боб з іграшкою був 52грн. Сьогодні дивлюся 62 грн. І на все так! Яйця влітку можна було і по 29 знайти. Зараз нормальні 50+++А зарплати на місці. Буде як в 90х. Голодовка у простих людей (((
Дуняша• 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так отож, у вас при стотищ голодовка. Не всі каперси й стейки елітних коров на сніданок. При 100 тис яйця роблять бюджет, то може ще щось подивіться
У вас якесь дивне уявлення про 100 тисяч. Це не ті гроші щоб їсти стейки
.
Борщ варю, котлети кручу, від сосисок по 300 грн. і пакету молока 86 мені дурно. Курка вже індичку по ціні нагадує.
Королева спама• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
А что выбрали вы?
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Так дуже тупо просрали країну, важко прийняти цей факт. Але треба або жити з цим тут, або валить звідси
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Самі крутіть, ліпіть, шийте а шо робить. Мені вже набридло плакати щодо цін. Сьогодні в мене перерва, пʼю вино. Вам треба прийняти той факт, що далі буде гірше і доведеться все більше себе обмежувати. Це дуже сумно. Я намагаюся прийняти, але все-таки ще жевріє надія🥲
Та я це розумію. Купили 5 мішків картоплі. Крупи є. Цукор є. Борошно є. А от чай мій теж подорожчав. Добре кофе не пью, кофе думаю теж дорого зараз. Ото супчик, борщик. Зараз філе куряче, то краще реберець купити.
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
А что выбрали вы?
Ничего не выбирала, только кого.
Кнопус• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А в 19,прям розквіт економічний був?
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я закупяю деякі речі з шопером по акціях, розпродажах, не завжди виходить по розміру вгадати, але дешевше ніж у нас в магазинах ..
Тепер буду вчитися по іншому витрачати гроші...
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
А в 19,прям розквіт економічний був?
А ви жили хріново? Ми нормально жили
Тримбулька• 01 ноября 2024
Да ладно, до 2014 года ужас же был, жили при кровавом тиране, в бедности и разрухе. Сейчас все в разы лучше, грех вам жаловаться.
язззззь!!!• 01 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Понятно, что можно затянуть пояса. Но непонятно, где предел( на шее видимо скоро прийдется многим затянуть(
Членам Рахункової палати підняли зарплати до 500 тис. гривень
ОйЙой• 01 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А з чим ті каперси їсти? Розкажіть, бо щось не зацінили ми їх
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
.
Та Боже, якби у мене зарплата була 100 тисяч, цієї теми не було би
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
.
Не дивне. Абсолютно. Фарш 160, сосиски по акції 200, печінка 90. На тиждень норм. Молоко по 86 то ваш вибір, є непогане Янотинське дешевше. Якесь чарівне молоко. Хліб по 100? Масло по 150?
люблю_тортики• 01 ноября 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну им надо, чтоб они считали лучше 😅🙈
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 ноября 2024
Я смотрю на оливковое масло и капсулы для стирки.
Какой-то резкий скачок
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Ну у Вас хоч запаси є, в нас нема. Чай сьогодні купила по акції в Сільпо earl grey. 50 грн з бергамотом. Були й інші. Так і виживаємо
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляДуняша
.
Та ні. Курячє філе майже як свинина
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Так я і звалила, через місяць після прильоту у будинок. Хоча планувала, ще з 19го, але - батьки....
Кнопус• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А ви жили хріново? Ми нормально жили
В мене сім´я так,не гарно жила,теж економили на всьому.
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляОйЙой
Та я теж, як чесно. А огірки законсервували, тому непоказово. От алкоголь не вживаю
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Читаючи ваші коментарі саме думала про ваші. Я в вас вірю
Я тут Живу
• 01 ноября 2024
Ответ дляТримбулька
Ви що на приколі??? Навпаки!!! Все було супер
Анонимушка• 01 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А ви жили хріново? Ми нормально жили
Еееех, кава у Відні чи вихідні у Парижі... Як з іншого життя...
Мэри Попкинс• 01 ноября 2024
Ответ дляКнопус
Звісно завжди був різний рівень доходів, але в цілому звісно краще, ну і без прильотів, що головне
Скокмоно - стокнуно• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Та ні. Курячє філе майже як свинина
Того тижня 119 в Сільпо,позавчора качка по 80грн/кг там же
Сама купляю квіти• 01 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Обійдетесь без равликів і пельменів, якщо мало грошей.
Яйця в сільпо 39грн
То хіба яйця?
Миловидна леді• 01 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Голубиные? Я брала их, они мелкие просто кошмар
И с белыми желтками несъедобные
Дуняша• 01 ноября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
То вам так здається. Мені 14 податок заплатити. Комуналки на 5. Машину перевзуть, заправить, за стоянку заплатити, за склад. А не буде цих витрат, то й заробітку 0.