Ласую колобками• 02 ноября 2024
Бесплатные анализы и обследования
Какие бесплатные анализы и обследования проходите у узких специалистов?
В каких лабораториях?
Раздражевская• 02 ноября 2024
УЗД молочних залоз в міській поліклініці. Сімейна сама виписала направлення
Партизанка• 02 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Там наверное очередь на пару месяцев?
Ms. Dolly• 02 ноября 2024
У нас в місті безкоштовне повне обстеження у гінеколога + узі+ мамографія та всі результати за 3 години. Єдине що результат цитологіі через 14 днів забираєш.
Svitlana_Sk• 02 ноября 2024
Узд щитовидної, внутрішніх органів
Аналізи по щитовидці, феритин, ЗАК, глюкоза крові, консультації лікарів по потребі
Раздражевская• 02 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
Там наверное очередь на пару месяцев?
Десь на півтора місяця черга, а ще з днями циклу підв´язано, то я попала через 2 з моменту запису.