Yeva-c21c• 02 ноября 2024

Київ, це уламки?

Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
dreamsunny• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Україна та Швейцарія різні ситуації та різні долі. Швецію ніхто не хоче завоювати . А росія Україну все наше існування хоче під себе підімяти. І мова-один з гачків, якими росія утримує Україну на своїй орбіті. Їй потрібно щоб всі сфери життя тісно перепліталися з російськими, а тоді українське стане селючнке, недолуге, невміле, шароварщина, вы це не вмієте то не беріться і т.н
Згадайте як все починалося-під соусом ущємлєнія рос мовних. Хоча ніхто їх і не ущімляв, он вище писали за рос школи ...
І допоки одні будуть гарлапанити про родной язык а інші чому не українською-то все на руку росії.
На мою думку як раз мовний срач на руку росії.
Я українка, але рідна мова у мене російська. Я розмовляю українською, російською, англійською.....для мене не важливо на якій мові розмовояє людина, набагато важливіше що вона робить.

В нас багато оборотів у вишиванці, розмовляющих українською , які розкрадають бюджети усіх рівнів, навіть оборонні. І під час війни залишаються непокаранними ці злочини. Багато таких крадіїв, які недоторканні за законом.

GIJane• 02 ноября 2024
Ответ дляdreamsunny
Навіть якщо люди вивчать мову, рідною для них залишиться російська, тому що вона від народження. Це факт, коли ми народилися і почали розмовляти війни не було.
Я вивчаю українську, вона мені дуже подобається, але я думаю російською. Не кожен може змінити мову мислення.
На це потрібно 2 роки. Я з тих, що перевчився та пересилив себе.

Це потрібно дуже напрягаться, а напрягатися ніхто не хоче, тому і вливає про ’родной язык’. Найсмішніше, що у багатьох таких бабусі та дідусі десь з Полтавщини та Черкащини.

Звичайно важко людям зі східних та південних областей, але повно й таких, хто знає, просто звик, і просто впадло.
Leeloo_aloha• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Я народилась на Чернігівщині, теж не самий західний регіон. І російської там досі багато. Але назвати її ’рідною’ - то це як автоматично визнати, що ваша батьківщина - росія.
А може пора не бути таким вузьколобим, а брати приклад з успішних невоюючих держав? Чогось в Швейцарії, Бельгії і т.д. кілька державних мов, таких же як і у сусідів і ніхто нікому в душу не лізе. А то ваші автоматичні висновки то як в совку - всі мусили любити партію. Чверть українців мають відректися від мови, яку вважають рідною?
Leeloo_aloha• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
І де це, цікаво, в школах російською викладали? Бо ще на початку 90х все навчання стало українською. Хіба що в окремих ’російських’ школах.
То хто для вас люди старше 40, котрі вчились в школі до 90?
GarnoKvit• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
Да ось ви і радієте, прилітало вже, не переживайте.
І де я раділа? то ви так все сприймаєте.
Ви зловтішалися, що Києву дістається.
GarnoKvit• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
Боже, яка чуш, це ви так вважаете себе олігархом?
Ні, такі як ви
Ирина-bbd0• 02 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Что за постоянные манипуляции со сравнением со швейцариями по мовним вопросам?
Кто с ними воюет? Кто там какой ’руськемир’ им бомбами на головы бросает и пытается вытравить на корню всё швейцарское?
Еще раз-сравнение с ситуацией в любой другой стране-это манипуляция и замыливание кацапской агрессии и желаний кацапов уничтожить Украину!
mamaМия• 02 ноября 2024
Ответ дляickpa
Шутите? У меня дочь выпускница и до начала полномасштабной училась в русской школе с преподаванием на русском. Киев.
Це та єдина кацапська школа на диміівці? Чи де? Цікаво просто.
За моїми спостереженнями між собою ще десь цей лай чутно, але в магазинах і кафешках обслуговування на мові. І це класно)
GarnoKvit• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
ось, підтвердження того, що хамство у київлян в крові, олігарх.
Від вас ніколи співчуття до інших і не було.
З чого ви вирішили, що я киянка?

ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
Я в 99 закончила школу. У нас с 5 класса и предмета не было русский язык.
я закончила школу в нулевом, сдавала экзамен по русскому языку в 11 классе. Отлично.
как и все остальные.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Чого це я маю терпіти мову окупанта в своїй країні? Ви при розумі взагалі? Ні, терпіти мені не доведеться. Вас, ’рускоязичних’ дедалі менше стає. Доведеться перейти на українську, якщо не дочекаєтесь ’асвабадітелей’ там, де ви живете.
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Звісно, це важко перейти на іншу мову в дорослому віці.
Але ж можна хоча б не намагатися активно відстоювати поширення російської мови в Україні, і не впихувати її власним дітям?
А ще, чомусь біженці в інших країнах зараз аж бігом починають вчити польську, німецьку, іспанську, і навіть дуже складну фінську і так далі. Не пройшло й кількох років тимчасового життя, як вже вчать. І ніхто там не кричить криком про другу державну свою рідну мову, не заявляє про утиски, а мовчки приймають правила тієї країни, де зараз живуть.

І лише в Україні так і не спромоглися за 30 років незалежності цього зробити. От прямо лише українська мова їм чомусь не вгодила та сильно заважає в Україні, це ж треба!
так вчать так вчать, что между собой ВСЕ говорят на русском.
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляАвокада
’знімати, хай недорого’ це як?
Ми живемо в спартанських умовах..
Але поруч ліс...і тихо..
До міста 30 хвилин на своїх двоїх...топ топ..зато ми не жирні..
Не про що не шкодую...
Киев_Елена• 02 ноября 2024
Ответ дляok1904
З обіцяної америкою допомоги зброєю на 61млрд. Україна отримала 10 відсотків... Що тут можна додати?
Что давно свое оружие нужно делать и надеяться только на себя
Реалістка• 02 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Мені самій 48. То хто я? Я українка. Яка знає свою мову і не вважає моау окупантів рідною. Дуже просто.
Карина250• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Не переходили на украинский
Лина-7139• 02 ноября 2024
Ответ дляУслада
Зовсім нікого не кусала, мабуть то київлянки так приймають.
Бо всі відповіді злі та хамовиті.
Просто написала, що треба звикати, так я к ми, ми вже звикли, до всього звикають.
Дно
annac• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как и все остальные.
Поздравляю)
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
Поздравляю)
спасибо

uma• 02 ноября 2024
Языковой срач с самого утра. И не лень людям.
Уже даже не интересно.
Реалістка• 02 ноября 2024
Ответ дляmamaМия
Напевно ж та 85. Сама здивована була, коли дізналась про її існування.
Услада• 02 ноября 2024
Ответ дляЛина-7139
Дно
С облегчением.
Реалістка• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как и все остальные.
Молодець. Русня обов´язково вийде з тобою на зв´язок і дасть тобі пиріжок. І ’на карандашик’ візьме, кого можна далі вербувати.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
та ты шо, все то ты знаешь, везде то ты была.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляuma
Уже даже не интересно.
ашотакова
Леска• 02 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Дія породжує протидію. Не поставало питання мови, принаймні так радикально, поки росія не почала вторгнення.
Може тому у ваших прикладах кілька державних мов, бо на ці країни ніхто не нападає?
Реалістка• 02 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та я не все знаю. Все знає СБУ. Скоро і про тебе дізнається.
Услада• 02 ноября 2024
Ответ дляGarnoKvit
Ви зловтішалися, що Києву дістається.
Де?
Я просто попередила, що треба звикати.
А ви бачу дуже довільні по прильотам в Запоріжжі.
Я розумію чого ви така зла, дитинка хвора, одуження їй.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
кому надо все всё давно знают, не переживай там сильно.
Лина-7139• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Сподіваюсь, ви зустрінетесь скоро зі своїми ’асвабадітелями’ і вони вам точно ваше місце вкажуть.
Кацапня,досить вже розколювати народ мовними срачами і писати російські нарративи про те що війна почалась із-за язика,так говорять саме кацапи і ви як ми бачимо за них.Гидко.