Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
dreamsunny• 02 ноября 2024
Ответ дляЛеска
Україна та Швейцарія різні ситуації та різні долі. Швецію ніхто не хоче завоювати . А росія Україну все наше існування хоче під себе підімяти. І мова-один з гачків, якими росія утримує Україну на своїй орбіті. Їй потрібно щоб всі сфери життя тісно перепліталися з російськими, а тоді українське стане селючнке, недолуге, невміле, шароварщина, вы це не вмієте то не беріться і т.н
Згадайте як все починалося-під соусом ущємлєнія рос мовних. Хоча ніхто їх і не ущімляв, он вище писали за рос школи ...
І допоки одні будуть гарлапанити про родной язык а інші чому не українською-то все на руку росії.
На мою думку як раз мовний срач на руку росії.
Я українка, але рідна мова у мене російська. Я розмовляю українською, російською, англійською.....для мене не важливо на якій мові розмовояє людина, набагато важливіше що вона робить.
В нас багато оборотів у вишиванці, розмовляющих українською , які розкрадають бюджети усіх рівнів, навіть оборонні. І під час війни залишаються непокаранними ці злочини. Багато таких крадіїв, які недоторканні за законом.
Ответ дляdreamsunny
Навіть якщо люди вивчать мову, рідною для них залишиться російська, тому що вона від народження. Це факт, коли ми народилися і почали розмовляти війни не було.
Я вивчаю українську, вона мені дуже подобається, але я думаю російською. Не кожен може змінити мову мислення.
На це потрібно 2 роки. Я з тих, що перевчився та пересилив себе.
Це потрібно дуже напрягаться, а напрягатися ніхто не хоче, тому і вливає про ’родной язык’. Найсмішніше, що у багатьох таких бабусі та дідусі десь з Полтавщини та Черкащини.
Звичайно важко людям зі східних та південних областей, але повно й таких, хто знає, просто звик, і просто впадло.
Leeloo_aloha• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Я народилась на Чернігівщині, теж не самий західний регіон. І російської там досі багато. Але назвати її ’рідною’ - то це як автоматично визнати, що ваша батьківщина - росія.
А може пора не бути таким вузьколобим, а брати приклад з успішних невоюючих держав? Чогось в Швейцарії, Бельгії і т.д. кілька державних мов, таких же як і у сусідів і ніхто нікому в душу не лізе. А то ваші автоматичні висновки то як в совку - всі мусили любити партію. Чверть українців мають відректися від мови, яку вважають рідною?
Leeloo_aloha• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
І де це, цікаво, в школах російською викладали? Бо ще на початку 90х все навчання стало українською. Хіба що в окремих ’російських’ школах.
То хто для вас люди старше 40, котрі вчились в школі до 90?
Ирина-bbd0• 02 ноября 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Что за постоянные манипуляции со сравнением со швейцариями по мовним вопросам?
Кто с ними воюет? Кто там какой ’руськемир’ им бомбами на головы бросает и пытается вытравить на корню всё швейцарское?
Еще раз-сравнение с ситуацией в любой другой стране-это манипуляция и замыливание кацапской агрессии и желаний кацапов уничтожить Украину!
Ответ дляickpa
Шутите? У меня дочь выпускница и до начала полномасштабной училась в русской школе с преподаванием на русском. Киев.
Це та єдина кацапська школа на диміівці? Чи де? Цікаво просто.
За моїми спостереженнями між собою ще десь цей лай чутно, але в магазинах і кафешках обслуговування на мові. І це класно)
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляannac
Я в 99 закончила школу. У нас с 5 класса и предмета не было русский язык.
я закончила школу в нулевом, сдавала экзамен по русскому языку в 11 классе. Отлично.
как и все остальные.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Чого це я маю терпіти мову окупанта в своїй країні? Ви при розумі взагалі? Ні, терпіти мені не доведеться. Вас, ’рускоязичних’ дедалі менше стає. Доведеться перейти на українську, якщо не дочекаєтесь ’асвабадітелей’ там, де ви живете.
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Звісно, це важко перейти на іншу мову в дорослому віці.
Але ж можна хоча б не намагатися активно відстоювати поширення російської мови в Україні, і не впихувати її власним дітям?
А ще, чомусь біженці в інших країнах зараз аж бігом починають вчити польську, німецьку, іспанську, і навіть дуже складну фінську і так далі. Не пройшло й кількох років тимчасового життя, як вже вчать. І ніхто там не кричить криком про другу державну свою рідну мову, не заявляє про утиски, а мовчки приймають правила тієї країни, де зараз живуть.
І лише в Україні так і не спромоглися за 30 років незалежності цього зробити. От прямо лише українська мова їм чомусь не вгодила та сильно заважає в Україні, це ж треба!
так вчать так вчать, что между собой ВСЕ говорят на русском.
Lydmila408• 02 ноября 2024
Ответ дляАвокада
’знімати, хай недорого’ це як?
Ми живемо в спартанських умовах..
Але поруч ліс...і тихо..
До міста 30 хвилин на своїх двоїх...топ топ..зато ми не жирні..
Не про що не шкодую...
Але поруч ліс...і тихо..
Не про що не шкодую...
Киев_Елена• 02 ноября 2024
Ответ дляok1904
З обіцяної америкою допомоги зброєю на 61млрд. Україна отримала 10 відсотків... Що тут можна додати?
Что давно свое оружие нужно делать и надеяться только на себя
Ответ дляРеалістка
Не переходили на украинский
Ответ дляmamaМия
Напевно ж та 85. Сама здивована була, коли дізналась про її існування.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Молодець. Русня обов´язково вийде з тобою на зв´язок і дасть тобі пиріжок. І ’на карандашик’ візьме, кого можна далі вербувати.
та ты шо, все то ты знаешь, везде то ты была.
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляuma
Языковой срач с самого утра. И не лень людям.
Уже даже не интересно.
ашотакова
Ответ дляLeeloo_aloha
Дія породжує протидію. Не поставало питання мови, принаймні так радикально, поки росія не почала вторгнення.
Може тому у ваших прикладах кілька державних мов, бо на ці країни ніхто не нападає?
ЧупакабраЗеБест• 02 ноября 2024
Ответ дляРеалістка
Та я не все знаю. Все знає СБУ. Скоро і про тебе дізнається.
кому надо все всё давно знают, не переживай там сильно.
Ответ дляРеалістка
Сподіваюсь, ви зустрінетесь скоро зі своїми ’асвабадітелями’ і вони вам точно ваше місце вкажуть.
Кацапня,досить вже розколювати народ мовними срачами і писати російські нарративи про те що війна почалась із-за язика,так говорять саме кацапи і ви як ми бачимо за них.Гидко.