Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
Ответ дляLydmila408
Не розумію людей,які зараз покупають квартири,будинки в Україні.
Зараз краще знімати,хай недорого,або ж був дах над головою..
Перспективи туманні..
ага.как раз вы угадали.цены -ужас.сейчас ищу как раз что то прикупить.было 2 варианта неделю назад.пока чухалась звоню маклерше-задаток.за ценами не угонишься.цу
Ответ дляИрина-bbd0
Где перешли?
Антимайдан перешел?)))
Разве что затесаться и пересидеть
Сейчас поперло )))
Антимайдан перешел?)))
Разве что затесаться и пересидеть
Сейчас поперло )))
Зачем вы все время употребляете одно и то же слово «антимайдан». У вас синдром навязчивых состояний? Вам везде антимайданы мерещатся? Кто-то на ухо постоянно нашептывает это слово?😂
vasilisa-l• 02 ноября в 16:08
Ответ дляannu-b519
Так вы были на войне? А чего сейчас не там, раз вы уже имеете боевой опыт и в такое время вернулись на гражданку?
Я ни в чем не запуталась, ваши попытки меня запутать и увести тему в нужное вам русло тщетны)
Мы с вами начали про ЗП, за что ее платят военным, так вот я ещё раз могу повторить, что кадровым военным, сидящим на тепленьком месте, таки не за что платить такие за, потому как именно они должны воевать, а не гражданские.
Це ви повели тему в бік військових в тилу, потім ще намагалися й тцк приплести, як ніби ЗСУ люди й не воюють.Почалось все з того, чому долітає до Києва, і що ви не згодні з цим миритися. Яким способом (крім починати нарешті думати своєю головною) ви зібрались з цим боротися, ви так і не повідомили
Ответ дляOksana USA
Серйозно? А такі не скажеш...
и шо.я на украинском говорю в жизни.а пишу тут на русском спецом для лохов с фсб для кацапо тролей .шоб не напрягались с переврдчиком.нас и россия читает и беларусы казахи.пусть знают правду и как мы тут обламываем мертветчуковскую шваль
Lydmila408• 02 ноября в 16:09
Ответ дляingaruta
Мне пофиг..
Єто для меня не показатель..
Ответ дляvasilisa-l
с чем она собирается бороться.хай шуруе на болота.если она не там
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Молдо́вська мо́ва також історично відома як молда́вська — одна з двох назв румунської мови в Молдові.
А є Чілійська мова? Чи Американська? Канадська мова? Австралійська? Бразильська?
Чи можливо є країна Фарсі? А як так вийшло, що мова фарсі є, а країни нема?
Oksana USA• 02 ноября в 16:12
Ответ дляЛеска
Перепрошую, можна і я вас виправлю.
Бачите, і ви можете помилятися, якщо підійти до справи аргументовано, а не поспішати показово втекти носа україномовним.
Нагадаю, моє навчання в школі та універі відбувалося російською. Тому що з мене взяти?))
Але якщо вже спілкуватися українською, віддаю перевагу робити це коректно. Тому офіційно: ВНЗ або ЗВО, як вище підказала дівчина.
Olga Zelenyak• 02 ноября в 16:14
Ответ дляАтланта
А если бы была, то что, говорили бы на украинском? Я не знаю как с такими глупыми людьми вообще говорить. Слава Богу вы существуете только на советчице. Возьмите даже наши видео с Курской области. Попадается там украинская речь, и никто им головы не сносит. Татары говорят на татарском, чеченцы на чеченском, башкиры на башкирском и так далее. О чем вы? Почему это они на других языках не говорят?
И еще одно. Каждая, без исключения, насаждательнмца укрмовы должна спилкуватися исключительно на мове. Иначе вы выглядите глупо и смешно, и очень неубедительно.
Ну так и вам никто головы не сносит. Что толку что попадается? Эти люди могут прийти в какое то гос учреждение, в суд, в библиотеку или в кафе и там с персоналом поговорить на украинском или на татарском? Естественно нет. Их от вас отличает то, что они по этом у поводу даже не пытаются права качать.
Ну вы почему то на украинском спілкувалися з переляку и это смешным не считали.
Мое мнение касается не того, на каком языке вам говорить, а того, какой должна быть политика государства и к чему оно, государство, в итоге должно прийти, такую политику применяя.
Ответ дляvasilisa-l
А теперь давай скрин первого сообщения от вас мне и продолжим, а то ваши детские манипуляции уже надоели)
Вы ещё забыли ответить, почему вы, имея боевой опыт, во время войны ушли на гражданку? Или то просто были фантазии на вольную тему и вы как сидели в тепле так и сидите, считая, что чужие гражданские мужчины должны воевать место военных?
Oksana USA• 02 ноября в 16:17
Ответ дляingaruta
Вот теперь все ясно-понятно. Секрет раскрыт))
Ирина-bbd0• 02 ноября в 16:20
Ответ дляАтланта
А к чему Вы ввинтили ’поскачите на майдане’?
Нужно будет.поскачем.у кацапья .шлюх китайских .не спросим .
Кацапы в дупу отправятся)))
Ответ дляOksana USA
Серйозно? А такі не скажеш...
І шо? Шо ви цим хочете показати окрім нікчемності свого життя? Сидіти у вихідний день копирсатися в чужому житті 10 літньої давності??
Ще раз для особливо обдарованих. Мені не потрібно ПЕРЕХОДИТИ на українську тому що розмовляю нею від народження і мама співала колискові українською, як росмовні люблять говорити.
Ответ дляАтланта
Можна запитаювас як фахівчиню в російського.
Як ви сказали, в татар є своя федер. одиниця-Татарстан, у башкірів-Башкортостан, Ічкерія, Комі, Ханти-мансійськ, Єврейський АО і т.д. ви зрозуміли. А у руських як називається федеративна одиниця в складі рф?
Oksana USA• 02 ноября в 16:29
Ответ дляЛеска
Стоп. Ми з Вами не знайомі і не браталися, щоб Ви мали право оцінювати моє життя.
Але я розумію, на образи переходять, коли закінчуються аргументи.
Так, саме у вихідний можу дозволити собі виділити час на спілкування на цьому форумі. У Вас забула дозволу спитати.
По-третє, Ви ж стверджували, що українською спілкуєтеся від народження. А чому ж на цьому форумі всі теми аж до початку повномасштабного вторгнення російською?
І коли Вам наводять факти, починається перехід на особистості?
Принципи - такі принципи...
Ответ дляOksana USA
Я вам скрін надала зі словника укр мови. Розширяйте свої горизонти
Oksana USA• 02 ноября в 16:35
Ответ дляЛеска
Обов´язково🙌
Але точно не суржик, діалектизми і т.д.
Поважайте українську мову, яку чули ще в колисці. Не засмічуйте її.
Але точно не суржик, діалектизми і т.д.