Київ, вже горить дві багатоповерхівки це точно уламки?Чи вони тепер залітають в дома
Ответ дляЛеска
Молдо́вська мо́ва також історично відома як молда́вська — одна з двох назв румунської мови в Молдові.
А є Чілійська мова? Чи Американська? Канадська мова? Австралійська? Бразильська?
Чи можливо є країна Фарсі? А як так вийшло, що мова фарсі є, а країни нема?
Вы вклиниваетесь в спор, не проследив нить разговора. Не делайте так. Зачем создавать лишний срач.
Ответ дляOksana USA
Стоп. Ми з Вами не знайомі і не браталися, щоб Ви мали право оцінювати моє життя.
Але я розумію, на образи переходять, коли закінчуються аргументи.
Так, саме у вихідний можу дозволити собі виділити час на спілкування на цьому форумі. У Вас забула дозволу спитати.
По-третє, Ви ж стверджували, що українською спілкуєтеся від народження. А чому ж на цьому форумі всі теми аж до початку повномасштабного вторгнення російською?
І коли Вам наводять факти, починається перехід на особистості?
Принципи - такі принципи...
Я маю вам відзвітувати?? Більше нічого не треба??
Шо ви намагаєтеся довести? Переконати що укр мені не рідна?? Смішно їй бо... за особисте ви вчасно згадали??? А коли лазили по моєму профілю і підкреслювали дати, картинки зберігали собі в галерею)))) ото вже лицемірство
Oksana USA• 02 ноября в 16:48
Ответ дляЛеска
Не нервуйте... спокійно...
Всі все зрозуміли🙌
Тільки Вам дозволено сидіти на вихідних на цьому форумі, влазити в чужу дискусію, нав´язувати свою думку, а коли щось піде не так, намагатися образити.
Всі все зрозуміли🙌
Ответ дляOksana USA
Обов´язково🙌
Але точно не суржик, діалектизми і т.д.
Поважайте українську мову, яку чули ще в колисці. Не засмічуйте її.
Але точно не суржик, діалектизми і т.д.
Дівамаріяцариценебесна))) мене викрили я вжила слово з неофіційної лексики.
Який суржик і діалектизм??? Ви хоч погугліть що то значить.
Ви ж самі підкреслили що то слово неофіційне слово і ми з вами не на офіційному симпозіумі філологів. Хоч прочитайте самі що ви самі підкреслюєте та скріните.
Oksana USA• 02 ноября в 16:50
Ответ дляЛеска
Називається, розворушила кубло))
Дочитуйте. Там написано ’і т.д.’.
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну так и вам никто головы не сносит. Что толку что попадается? Эти люди могут прийти в какое то гос учреждение, в суд, в библиотеку или в кафе и там с персоналом поговорить на украинском или на татарском? Естественно нет. Их от вас отличает то, что они по этом у поводу даже не пытаются права качать.
Ну вы почему то на украинском спілкувалися з переляку и это смешным не считали.
Мое мнение касается не того, на каком языке вам говорить, а того, какой должна быть политика государства и к чему оно, государство, в итоге должно прийти, такую политику применяя.
Мне так нравится, как советчицы сами себе придумывают историю моей жизни и придают моему образу дополнительный окрас. Уже тут было и мимикрировала, и спереляку перешла на мову. Как раз таки и нет. Мой первый язык украинский. Более того, русский я никогда не изучала, потому что родилась и выросла в ЗУ. У меня первое образование филологическое. Я писала промовы известным политикам регионального уровня, потому что они косноязычны и мовы не знают, статьи для грантоедских проектов и в печатные издания. Мне тогда было 18 лет. Мой папа, моя бабушка, одноклассники украиномовные. Значит ли это, что я миммикрирую, общаясь с ними на украинском всю жизнь?
Я не спорю, что мову нужно поддерживать. Но не через колено людей ломать. Ви зобовʼязані, ви мусите, ніде не дінетеся…вот это вот всё не работает. Только вызывает дух противоречия. Мне легко перейти на украинский. Вообще без проблем. Как и многим моим единомышленникам. Но при условии, что никто не будет заставлять. Потому что угождать ущербным я не собираюсь.
Olga Zelenyak• 02 ноября в 16:57
Ответ дляАтланта
Это все работает. Просто на это надо время. Если бы это не работало, то в Украине не было бы такого количества русскоязычных.
Никто никого не должен заставлять. Просто государство Украина, как и любое другое, должно заниматься защитой своего языка и создавать условия, при которых использование других языков будет сведено только к бытовой сфере, в которой каждый может общаться, как душе угодно.
Ответ дляЛеска
Ви помиляєтеся. Читала всі ваші дописи та відповіді на них.
Ну вот я ваши тоже читала. И вы мне в большей степени всегда казались адекватной и в некоторых текстах даже симпатичной. А потом непонятно с какого перепугу, обозвали меня перевернем и пристосуванцем, при чем сделали это не прямо, а косвенно, отвечая другой советчице.
И я до сих пор не поняла, к чему был ваш пост о чилийской мове. Ну это же в контексте общего диалога вообще невпопад🤷🏻♀️
Oksana USA• 02 ноября в 16:59
Ответ дляЛеска
Так, лише мені.
))) Головне, щоб таку завищену оцінку можна було хоч чимось підкріпити.
Є кнопочка ’Блок’. Можете скористатися нею.
Ответ дляАтланта
А навіщо ви використовуєте слова ,,мова,, та ,,промова,, спілкуючись російською?
Ответ дляАтланта
Не зрозуміли то й не треба. Буває.
Якщо треба пояснювати, то пояснювати не треба.
Щодо перевертня. Як смажений когут дзьобнув у дупу то й укр не така гидка вам стала, а як все більш менш налагодилося то знову крила розправили своєї рос мови та мишебратства
Ответ дляЛеска
Не зрозуміли то й не треба. Буває.
Где ж налагодилося? Только хуже стало. В начале войны все как говорили, так и говорили. Никто никого не трогал. А сейчас мовные патрули, все дела. Вон там Креминь собрался заставить детей в школе на переменах укрмовой говорить.
Вы если бы адекватно воспринимали прочитанное, то усвидомылы, что я-то на мове как бы и до войны спилкувалась. А в начале войны перейти полностью всей семьей и отказаться от русского- это был патриотический позыв, а никакой не когут. Ни тогда нечего было бояться, ни сейчас. Но я уже передумала.
Ответ дляАтланта
Ви знаєте, оце ,, заставляють,,, як ви пишете , треба було ще з 90х проводити. Як Латвія з Литвою- паспорт після екзамену на мову та історію. А Україна яйці м´яла, все боялася брата образити. Тепер розгрібаємо.
Ответ дляЛеска
Возможно в 90-х бы и сработало. Но у нас свой путь и ментально мы разные. У них даже майдана ни одного не было. Или вы думаете, что хуйло не пытался и туда свои когти всунуть?
Был бы Чорновил президентом, было бы по другому. Но нам «попался» Кучма, и тепер маємо те що маємо
Ответ дляАтланта
Кравчук
Кusalochka• 02 ноября в 17:47
Ответ дляLudaSHS
Як ви?
Привіт.
Привет! 🤗 все нормально, но сегодня место прилёта ветер потрошиь, весь день куски фасада отпадают.
По маскам у меня были только FFP2, но даже это лучше, чем ничего. За 10 мин в дыму сняла черную( масок бери на всех соседей. У наших не было.
Mariya Prokhorova• 02 ноября в 17:53
Ответ дляLudaSHS
Більш швидкими стало, видно з відео. Порівняйте весняні чи того року. Характеристики русня удосконалює. Низько летять, наші радари пропустили. Реб лупить ще, вони наче в області і тут там. Це складне все це, вони і чорним їх покрасили щоб непомітні були.
Воєнні кажуть спеціально для виснаження тилу, міст, бо такі шахеди на фронті не працюють, вони там неефективні.
Все роблять , як гітлер , вони бомбардували постійно спальні райони Лондону піл час Дуругої Світової