Не боюся осуду• 02 ноября 2024

Які плани на сьогодні?

Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
фото
Це які гриби? Білі?

Дева Мария• 02 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Це які гриби? Білі?
Один белый , а то маслючки
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Так. Всі розійшлися вже, посудомийка миє посуд. Зараз будем дивитися)
В мене часто загрузити в посудомийку сил немає, діти підлітки за два роки її три рази загружали.
Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ні, загрузити я можу.
От мити руками лінь вже.
tereska• 02 ноября 2024
Чоловік накупив все до пікніку, я все приготувала та замаринувала, гарненько поскладала та упакувала та й відправила чоловіка з сином та друзями, а сама лежу знесилено після вчорашнього отруєння кавуном, щоб йому.
Лише фоточками з пікніка радію(((
Радуга-дуга• 02 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Та чого ви так?
Цікавий брелочок
У мене ніякого. Сам ключ висить. Всі поастикові я за необережністю прибивала дверима і вони розліталися.
А кроксик гумовий якраз для таких як я.
На олх продають по 300 грн
Може і куплю нам з малою. Дорого.. але що зробиш, мака нема у нас навіть в Ужгороді
Он пластмассовый
Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Он пластмассовый
Так ( вже вище писали.
Вже було накидала в обране на олх, хотіла завтра купити нам з малою. А пластмасові не хочу.
Дякую, що попередили. Я то думала..