Не боюся осуду• 02 ноября 2024

Які плани на сьогодні?

Василина Семеніч• 02 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Виїзжаєте?
.

Тишком нишком• 02 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
ну пусть походит, самовыражается так, это ок в его возрасте)...
Тревогу отбили проблем теперь ехать в салон нет
Бува і таке• 02 ноября 2024
Шашлики жарити. Прийдуть батьки та свекри.
Замаринувала м‘ясо, спекла профітролі.

Збираюся з силами пропилососити і сервіруватиму стіл, салати.. таке
А потім посплю)
Ввечері серіал подивимося
Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Незнаю, люди больные
Та чого ви так?
Цікавий брелочок
У мене ніякого. Сам ключ висить. Всі поастикові я за необережністю прибивала дверима і вони розліталися.
А кроксик гумовий якраз для таких як я.
На олх продають по 300 грн
Може і куплю нам з малою. Дорого.. але що зробиш, мака нема у нас навіть в Ужгороді
Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Поубирать, забрать худи с почты, испечь пирог, кончить
Мені подобається ваш план )))
Ждушечка• 02 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Та чого ви так?
Цікавий брелочок
А кроксик гумовий якраз для таких як я.
На олх продають по 300 грн
Він не гумовий, а пластиковий
Черговий по кухні• 02 ноября 2024
По магазинам пройтись, но никак не соберусь🤪есть все шансы остаться дома и залипнуть сериальчик смотреть😂Нетфликс- « зло»😂

Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляЖдушечка
Він не гумовий, а пластиковий
Тоді не хочу.. дякую, що сказали
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
а я вытянула зимние и еще не спрятала летнее, лежу, читаю советчицу, перевожу взгляд на этот кошмар вокруг и даю себе возможность еще поваляться хоть час так и быть
Я не вытягивала, но ужас вокруг)))
Спілий баклажан• 02 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
https://t.me/rechibes
Дякую.
Ленивица-красавица• 02 ноября 2024
Люблю планування.
Закинула стіралку, посудомийку, хочу на виставку скататись. І протестувати бота
Але щось голова болить для активностей
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
На весілля йду
Я років 8 тому була на весіллі. Гарного Вам відпочинку там!
Дева Мария• 02 ноября 2024
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ви не одна. Але літнє я вчора запихнула в два великих пакети, які переставляю з місця на місце.
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
Надо сходить в супермаркет, завтра не работают
Польща?
Так точно!• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Польща?
угу
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Я ммнулого тижня розгребла, накінець то я навчилась віддавати речі не роздивляючись. Купа вільного місця, одяг весь комбінується
Я дві дитячі куртки віддала в групах, стало приємно.
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Кому віддали речі бо в мене цілий пакет і я не знаю кому віддати?
Є група в фейсбуці, хатка допомоги. Я там віддаю.
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляДайте подуться
Зараз зроблю вінегрет, овочі вже запекла, квасоля доварюється.
Потім займуся салом - замовила 3 кг, таке гарнесеньке) частину перетоплю на шкварки і смалець, частину в часник, сіль і копчену паприку і в морозилку, частину переб´ю і зроблю намазку на хліб.
Потім залягу під ковдру в обнімку з котом і читатиму або щось подивлюсь.
Ідеальний план!

АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
угу
Розумію, була три місяці,бісило, що в неділю все не працює,крім жабок.
Так точно!• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я привыкла, просто знаю что в субботу нужно сделать закупки)
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляТак точно!
І оці черги... Ще добивало, що м´ясо на вихідні в найближчому кауфланді майже все вигрібають, не кажучи вже, коли свята.
Так точно!• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Я в бедронке была, на кассах самообслуживания было пару человек
АдеКВАтная• 02 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Замаринувала м‘ясо, спекла профітролі.

А потім посплю)
Ввечері серіал подивимося
У Вас ще й на серіал сил вистачить?
Душка-свекрушка)))• 02 ноября 2024
Работать до поздней ночи, а потом поехать на дачу ))))
Спілий баклажан• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Дякую, теж зайду туди бо маю що віддати.
Работать надо• 02 ноября 2024
Їм сосиску на балконі)) варю борщ...Дитина ще годину спатиме,кайфую))) Замовила малому теплий одяг, хочу ще собі кроси,джинсы,шарф і светр і до холодів ми готові)
Чумачечая Весна• 02 ноября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Багато роботи, а я втомилася,і лежу, їсти треба готувати, одяг випраний складати, взуття літнє ховати, бо ще не поховала, нічого цікавого, одна робота, таке воно життя-буття😐
поховати разве это не хоронить?
может сховати?
Спілий баклажан• 02 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
поховати разве это не хоронить?
может сховати?
Ви знаєте це наш місцевий діалект , суржик, не знаю як правильно сказати, так я кажу іноді ховати, але це не означає хоронити когось.
Бува і таке• 02 ноября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
У Вас ще й на серіал сил вистачить?
Так. Всі розійшлися вже, посудомийка миє посуд. Зараз будем дивитися)