Нетутешня• Изменено 02 ноября 2024

Хто купує квартири\будинки в Україні?

Чим ви аргументуєте це?
Якщо б не військові дії зрозуміло, назбирав, купив, живеш в своє задоволення. А наразі?
Щоб просто жити тут і зараз чи не достатньо оренди, адже в перспективі втратити все, набагато дешевше. Будинок\квартира - 100-150 тисяч. На оренді це як мінімум 100 місяців, а то і всі 200. А війна ще триває і не йде до кінця.
Хочу почути думки, бо сама маю кошти, але не хочу ризикувати, наче і є варіанти не погані, але після новин і обстрілів, розумію, що це не актуально
Результат:
вже голосів: 132
40 (30.3%) тиц
36 (27.27%) Купуємо
27 (20.45%) немає коштів
22 (16.67%) Не на часі
7 (5.3%) купили не в Україні
Зяблик протестант• 02 ноября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Круто
Певно а-ля синок Баканова купив))))

Шкала Радощів• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Послушайте, ну для вас это большие деньги и что-то из области фантастики, у меня для вас плохая новость есть люди с очень высоким доходом
Вірю вам, і всі ці доларові мільйонери і рантьє сидять на порадниці. Піду поплачу, що таких великих грошей не бачила
Зяблик протестант• 02 ноября 2024
Ответ дляТаракашечка
Купила бы в Польше, были бы деньги
Ми так і зробили, спродавши тут все зайве
Залізна пані• 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
100-150 тисяч? Всі купують виключно за такими цінами? Повертайтеся в реальність.
а какая реальность?
почем квартиры в городах, где есть работа и люди? почем дома рядом с этими городами?

не все, знаете ли, хотят и могут жить в ж*пе н*гра, под лесом, купив хату столетнюю за 500 долларов
Цвіпканя• 02 ноября 2024
Аренда дома 100 тыс на 200 месяцев? Это где аренда по 500 грн в месяц ?
Зяблик протестант• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Та само собою)))) недарма щодня нові зашквари на мільярди
ОноВамнадо• 02 ноября 2024
Купила жилье , до этого жила с мамой в пригороде . Прифронтовой город

Конфиденциальность• 02 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Так и вы не увидите никогда понятно. И кто сказал, что они тут сидят
Шкала Радощів• 02 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Заробила гроші за кордоном.
Купила в Україні новобудову, бо тут дешевше нерухомість.
Зробили ремонт, здаю в оренду. 600 євро не зайві)))
Коли мене погонять з Європи, буде куди повернутись. Або ні… Але хто не ризикує, той не пʼє))
Нова маркетингова стратегія для біженців. Українці перестали купувати котловани і квартири на 25 поверсі, треба шукати нові ринки збуту. Не переживайте, скоро вам підженуть нових громадян, трошки наберіться терпіння.
Шкала Радощів• 02 ноября 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Трильйони! Українці сидять буквально на трильйонах доларів!
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляЦвіпканя
купівля 100 тисяч доларів, оренду порахувала 1 тисячу доларів, це дуже круто і прям шикарно, тому можна вкластись і в 200-250 місяців, з розрахунку 15000-20000 грн на місяць і в будь який момент виїіхатиподалі,не втрачаючи все житло і жити то життя тут і зараз, не на вулиці ж
Медсестричка• 02 ноября 2024
Хотела летом купить в Днепре в ипотеку, три варианта понравились - никто из владельцев не согласился. Расстроилась, а сейчас смотрю - эти квартиры до сих пор висят, цена упала на них. Но я уже и покупать передумала с учетом ситуации, пока буду ждать.
Шкала Радощів• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Плачу крокодиловими сльозами, аж заливаюся, так шкода мені стало себе
Все буде Україна• 02 ноября 2024
Я не купую, тільки продаю
Добре, що хоч не в мінус і почекала до 24 року.
Купую за кордоном
Продала дві квартири в Києві і зараз виставила батьківський будинок в передмісті
Конфиденциальность• 02 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Хоть пласте хоть не плачьте, все равно ничего не измените
Проработник• 02 ноября 2024
Мне 50. Все жилье - в Харькове. Я с ребёнком-подростком - нет.

Уезжать, чтобы попытаться остаться в другой стране, я уже не готова. Будь мне хотя бы лет на 15 меньше - рискнула бы.

В Харьков вернуться тоже не хочу, пока война. А если не дай бог оккупация - точно не вернусь.

Заработать с нуля на новое жилье - уже не успею. Зарабатывать так, чтобы хватило на аренду - с каждым годом будет сложнее. И вы в курсе, что пенсионерам неохотно сдают?

И что мне делать в перспективе? Жить в коробке под мостом?

Продала наименее потерявшее в цене жилье в Харькове, добавила сбережения и купила в пригороде Киева. Ремонтирую. Да, не гарантия. Но шансов на удачу все же больше. Чисто математически.

Ну и это и близко не 100-150 тыс)
Стрекоза любви• 02 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
а какая реальность?

Банально відкрийте Олх чи Лун. Я зараз живу у Вінниці, ціни космос, місто хороше. Є можливість знайти норм варіанти з пристойним ремонтом за 75-80 2 кімнати в норм районі. Маючи на руках 150 ніколи б у час війни не витратила все на квартиру.
А якщо люди обирають щось більш скромне, де потім розраховують з часом ремонт зробити, то 45-55 запросто знайти і жити можна.
Залізна пані• 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
так 80 тыс за двушку - это космос
это дороже, или на равне с киевом
дом стоит МИНИМУМ 100, потому, что это не двушка
поэтом вы сами себе противоречите
Стрекоза любви• 02 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
так 80 тыс за двушку - это космос
это дороже, или на равне с киевом
поэтом вы сами себе противоречите
Ви уважно читайте автора, там не сказано, що вона розглядає виключно будинок. Ви починаєте сперечатися, що немає нормальних варіантів житла у містах, де є робота нижче 100-150 тисяч. Варіанти є. І це Вінниця ще дорога.

ТрамвайGirl• 02 ноября 2024
Знаю жінку, яка зараз живе в США, але ось нещодавно купила в Києві досить недешеву нерухомість. Трампістка...
КоКоКоКоКоКо...• 02 ноября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Часть прикорытных сразу выехала, перестановка стульев же.
Блондинка в Законе• 02 ноября 2024
В мене сусід тцкашник, то купив дві квартири в нас в підʼїзді
За півроку, Вишневе
А куди йому гроші витрачати ?
Може ще й що купив, але, за ці дві точно знаю, приїздили сусіди оформлювати із-за кордону, то спілкувались
пАлАвинкА• 02 ноября 2024
Сестра рієлтор, купуюсь добре, Київська область.
lilu1990• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
У мене звичайно особливо варіантів виїхати немає, але мені ситуація рухається як у 2014 році, тільки значно ширше
Тоді я ризикнула купити у Києві і гадала що за декілька років все скінчиться, ага, де там
Багато факторів. Хто виграє вибори в сша і т.д. але попри все, ви бачите як країни осі зла консолідуються. І це не рік обдумування дорогих партнерів чи дати нам два ф 16

Якщо Більд написав шо росія планує до 2026 р захватити Дніпро то бляха вже чомусь не сумніваєшся. З такими то партнерами і корупцією. Хтось вважає, типу портнікова, шо корупція фігня, а вже менше по донатам, менше допомоги бо блять розкрадуть.

Україна гуляє, піхоти все менше, сзч все більше

Автор, на фронті повна х-йня яка через місяць два стане невідворотною. Я би в Україні нічого не купувала ні за які гроші.
Карапулька• 02 ноября 2024
А якщо працюєш головою мсек а чоловік прикордонником, що робити? Гроші закопувати в огороді чи що? То ніщеброди збирають пів життя і їм звісно лячно раптом дом згорить бо війна, а нам грошей не жаль бо їх як гімна в курятнику, от беремо і купуємо по всій Україні
ТрамвайGirl• 02 ноября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вона вже давненько виїхала, до війни. Не знаю, що спонукало її до такої інвестиції. Ну, там повний трампізм головного мозку. Фанатка)
Ластовиння• 02 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
За півроку, Вишневе
А куди йому гроші витрачати ?
Коли їх вибивати почнуть?
Танцепесенная• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну покупают потому что хотят иметь свое жилье, есть на это деньги из Украины уезжать не будут. Мои соседи дом продали за 450000$ покупателей было много, продали очень быстро
Пишите, Шура, пишите )))
Конфиденциальность• 02 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Пишите, Шура, пишите )))
Залізна пані• 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
именно
а вы предлагаете ей квартиры и пишете про реальность
домов по 70 тыс нет
либо те, которые нуждаются в хорошем ремонте
а ремонт сейчас - минимум 50 тыс
вот и получается, уже ЗА сто тыщ
поэтому реальность такова, что домов дешевле 100 нет