Нетутешня• Изменено 02 ноября 2024

Хто купує квартири\будинки в Україні?

Чим ви аргументуєте це?
Якщо б не військові дії зрозуміло, назбирав, купив, живеш в своє задоволення. А наразі?
Щоб просто жити тут і зараз чи не достатньо оренди, адже в перспективі втратити все, набагато дешевше. Будинок\квартира - 100-150 тисяч. На оренді це як мінімум 100 місяців, а то і всі 200. А війна ще триває і не йде до кінця.
Хочу почути думки, бо сама маю кошти, але не хочу ризикувати, наче і є варіанти не погані, але після новин і обстрілів, розумію, що це не актуально
Результат:
вже голосів: 132
40 (30.3%) тиц
36 (27.27%) Купуємо
27 (20.45%) немає коштів
22 (16.67%) Не на часі
7 (5.3%) купили не в Україні
СкокоМнеДадите• 02 ноября 2024
У нас в 5 раз дешевле.Купила бы,если бы сразу на всё хватило.

Зрадорозганячка• 02 ноября 2024
Жизнь идёт, планов переезжать нет
Тра Ля Ля• 02 ноября 2024
Якби були гроші - купила б
Стрекоза любви• 02 ноября 2024
100-150 тисяч? Всі купують виключно за такими цінами? Повертайтеся в реальність.
Конфиденциальность• 02 ноября 2024
Ну покупают потому что хотят иметь свое жилье, есть на это деньги из Украины уезжать не будут. Мои соседи дом продали за 450000$ покупателей было много, продали очень быстро
Зрадорозганячка• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Круто
Таракашечка• 02 ноября 2024
Купила бы в Польше, были бы деньги

автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ні звичайно. Я приціюсь до Києва і 2-3 кімнатної квартири
але з розрахунку, чим дешевша квартира, тим нижча на неї і оренда
Кашпо• 02 ноября 2024
Мені треба було десь жити, купила квартиру в 2023 році. Не жалкую
Шкала Радощів• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Черга стояла, як за гарячими пиріжками.
Або може будинок розлітався як гарячі пиріжки за півмільйона доларів.
Кашпо• 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так така і є реальність 2-3 кімнатних,які розглядає автор. Що не так?
Стрекоза любви• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Тобто ви розглядаєте покупку житла, як інвестицію в кв.м? Не для себе?
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляКашпо
Але ж це не значить що не було варіантів винаймати житло?
Я живу в однокімнатній, розглядаю оренду у тому районі якому хочу і більшої площі, так якщо дивитись це не вигідно, але з точки зору стабільної країни, це не вигідно
Конфиденциальность• 02 ноября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Черга стояла, як за гарячими пиріжками.
Послушайте, ну для вас это большие деньги и что-то из области фантастики, у меня для вас плохая новость есть люди с очень высоким доходом
ВыФсеВрете• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
А, то вам треба, щоб орендарі не скінчилися?
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Для себе. Для переїзду у більш комфортні умови, як по місцезнаходженню, так і по квадратам
і ось маючи кошти і варіанти, думаю що це дуже великі ризики, напевно треба бути авантюристом щоб зараз саме КУПУВАТИ житло і тим паче не за копійки
Пишу_граммотно!• 02 ноября 2024
Днепр ,частный сектор . С трех сторон новые соседи ,это за последние два года . То есть три семьи уехали с города ,но другие люди купили эти дома . Я бы сейчас в Днепре не покупала .
Редисочка• 02 ноября 2024
Коллега купил 1к за 32 тыс $. Киев, Троещина, дом 92 года
Так что не все покупают по 100-150 тыс
И это лучше, чем ежемесячно платить чужым тете/дяде 10 тыс и жить на птичьих правах, надеясь, что тебя не попросят из квартиры
КоКоКоКоКоКо...• 02 ноября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
О да

Стрекоза любви• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Для себе? У вас є діти, чоловік? Якщо ні, то вважаю, що краще жити на оренді. Зараз би не вкладала.
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну ось вам ще, приколи
Пушкининиана• 02 ноября 2024
Смотрю цены в Днепре , и они не падают . На уровне довоенных

Нашли 69 кВ 75000 , и это единственная в новостройке с новым ремонтом . Сам ремонт не особо нравится , но ничего лучше нет за эти деньги с 2 спальными из нового фонда
Аристократка-тунеядка• 02 ноября 2024
У меня знакомый в 22 купил квартиру с целью инвестиций
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана

ось розумієте, в моїй картині світу купують житло зі зниженою ціною, а ті що не знижують,залишаться висіти роками далі, може не поспішають, або очікують, комусь терміново потрібно
автор Нетутешня • 02 ноября 2024
У мене звичайно особливо варіантів виїхати немає, але мені ситуація рухається як у 2014 році, тільки значно ширше
Тоді я ризикнула купити у Києві і гадала що за декілька років все скінчиться, ага, де там
Пушкининиана• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
У нас знакомые за 110 тыс продали 120 кВ с ремонтом за пол года. Кто то таки покупает
Пишу_граммотно!• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Ну ось вам ще, приколи
Неужели это возможно продать ? Ладно у нас в городе ещё более менее ,взрывы да ,но хотя бы не линия фронта
Пушкининиана• 02 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Многие не хотят терять скорее
мистерЛяпсус• 02 ноября 2024
Заробила гроші за кордоном.
Купила в Україні новобудову, бо тут дешевше нерухомість.
Зробили ремонт, здаю в оренду. 600 євро не зайві)))
Коли мене погонять з Європи, буде куди повернутись. Або ні… Але хто не ризикує, той не пʼє))
Удальонка• 02 ноября 2024
Хтось народжує дітей зараз,а хтось боїться навіть на канікули з Німеччини приїхати, ми всі різні.не лежить зараз душа-не купуйте