Море Щастя• 02 ноября 2024
Хочу звільнитися з держслужби. Підкажіть як це зробити найкраще для себе.
Дівчата, ситуація така. До війни встигла стати держслужбовцем і попрацювала буквально півроку. Потім війна, виїзд за кордон (саме тут і знаходжуся зараз). На роботі була відпуска без збереження заробітної плати рік. А потім керівництво "натякнуло", що далі так бути не може і треба щось вирішувати. Мене не зільнили, але зі мною призупинили трудові відносини. І ось зараз я розумію, що хотіла б звільнитися і отримати грощі за відпуски. Так от питання таке, за якою статтею краще звільнятися зараз. Та як будуть нараховувати відпускні гроші? По фактиному заробітку на момент лютого 2024, чи окладу який зараз? Дякую за відповіді.
Альфасамка• 02 ноября 2024
беріть хабарі як можете, потім заяву за власним бажанням. Можна на 3 життя за пів року накрасти
Шкварочка• 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
У вас викреслене уявлення про держслужбу
Copy-Paste• 02 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
У вас відпустка буде за півроку роботи
Аж 12 днів
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Я дуже дякую Вам за ваш досвід. Одразу видно, що Ви людина досвідчена і знає, що говорить.
Невгамовна Бу• 02 ноября 2024
Автор, про які відпустки йдеться? Про 12 днів за відпрацьовані пів року?
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
За яку відпустку Ви хочете кошти?
Відпуска буде за пів року праці і за той рік , котрий я була у відпусці без збереження за угодою сторін. За той рік відпуска нараховувалась також.
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Основне питання не про відпуску. А як крще для себе піти з тієі роботи під час дії воєнного стану.
Мушля з Криму• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Якщо ви за кордоном і збираєтесь там залишатись, то яка різниця як ви підете?
Невгамовна Бу• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
А який може бути у вашому випадку кращий і гірший варіанти? І до чого тут військовий стан? Ви що - з лав ЗСУ звільняєтесь?
У вас немає зв´язку з відділом кадрів?
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я не знаю, що буде завтра. Я не можу зараз на 100% сказати залишусь я тут чи повернусь до України
Copy-Paste• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Хто Вам таке сказав?
Copy-Paste• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Яка різниця як?
Невгамовна Бу• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Нараховувалась відпустка за рік, який ви були у відпустці без збереження заробітної плати?
Шальная коклетка• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Не буде ніякої відпустки за той період коли ви були у відпустці без збереження.
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
У вас немає зв´язку з відділом кадрів?
В мене є зв´язок з усіма. Але керівництво буде робити так, як найкраще йому. Я ж хочу дізанатися чи є якісь підводні камені у період діі воєнного стану
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Хто Вам таке сказав?
Керівництво) Саме з цієї причини я до досі не в безоплатній відпусці, а з призупининими трудовими відносинами.
Ответ дляМоре Щастя
Автор, з грудня 23 року, період відпустки без збереження заробітної плати не входить до страхового стажу, тому, як не було внесків. За цій період у вас немає днів відпустки.
Copy-Paste• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Так як за призупинені відносини вам відпустку дасть?
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляVIP Mama
Дякую! Нарешті слушна відповідь. Я була в у відпусці без збереження до лютого з лютого 22 до лютого 23 року. То все вірно я пишу - відпуска за цей час мені належіть.
Copy-Paste• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ні,не буде
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я ніде такого не пишу. Читайте уважніше.
Ответ дляМоре Щастя
По якой статті звільнится в вашему випадку не має ніякой різниці: за власним бажанням або за згодою сторин.Зверніть увагу: якщо у Вас 2 діток до 15 років у Вас є право на додаткову відпустку.
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляVIP Mama
так, я маю двох діток до 15 років. Дякую вам за відповіді. Гарного вечора
Ответ дляМоре Щастя
В випадку звільнення Вам повинні компенсувати невикористані дні додаткової відпустки, якщо немає коштів на цю статтю виплат, візьміть довідку про невиплату компенсації. За цією довідкою Ви зможете претендувати на виплату на новому місці роботи.
Море Щастя
• 02 ноября 2024
Ответ дляVIP Mama
Дуже дякую вам!
Голодаю• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
За час перебування у відпустці без збереження зп дні відпустки не нарвховуються. Ви отримаєте компенсацію лише за ті дні, що заробили за півроку роботи
Голодаю• 02 ноября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Немає різниці, можете за власним бажанням, можете за угодою сторін