ingaruta• 03 ноября 2024

Шеф Пентагона Остин-путин не достиг ни одной цели своей.

https://ua.korrespondent.net/world/4728574-ostin-z... Остін заявив про провал цілей Путіна в Україні Росія вже заплатила "приголомшливу ціну за імперську дурість Путіна", зазначив шеф Пентагону.
Російський диктатор Володимир Путін не досяг жодної зі своїх стратегічних цілей у війні в Україні, яка триває вже майже 1000 днів. Про це написав міністр оборони США Ллойд Остін у колонці для Foreign Affairs, оприлюдненій напередожні.

"Після майже 1000 днів війни Путін не досяг жодної зі своїх стратегічних цілей. Президент України Володимир Зеленський не втік. Київ не впав. І Україна не здалася", – написав він.

Натомість, за словами Остіна, Росія заплатила "приголомшливу ціну за імперську дурість Путіна".

"Сотні тисяч російських жертв з лютого 2022 року і понад 200 млрд доларів було марно витрачено", – констатує шеф Пентагону.

Він навів дані Центру стратегічних та міжнародних досліджень, згідно з якими втрати Росії лише за перший рік війни перевищили втрати Москви у всіх її конфліктах з часів Другої світової війни – разом узятих.

"Україна страшенно постраждала від рук Путіна. Але, як я знову побачив у Києві минулого тижня, Україна стоїть непохитно – і навіть зміцніла", – резюмував Ллойд Остін.
автор ingaruta • 03 ноября 2024
вместо бабок на войну лучше бы путька каждому русскому по квартире и машине купил,денег налом дал,долги скосил,полечил бы бесплатно,детей по турциях-египтах оздоровил,воду,газ бы в избы и бараки провел.а не убил бы сколько россия,детей-срочников в бесмысленной войне,разрушив пол Донбасса бомбами

автор ingaruta • 03 ноября 2024
русских убил,укринцев убил,людям разрушил жилье,дома,городки,поселки.300 тыс курско-белгородских беженцев стали бомжами.(вторая после гитлеровской войны массовая эвакуация русского населения)
Manichka• 03 ноября 2024
Лебединая песня.
7_кг_рыбы• 03 ноября 2024
П...ть не мешки ворочать
Aksinia 111• 03 ноября 2024
’Натомість, за словами Остіна, Росія заплатила ’приголомшливу ціну за імперську дурість Путіна’.
Я так понимаю, какой ценой ’имперская дурость’ далась Украине, Остіна не особо волновала и волнует ! Судя по 10% помощи из обещаной и запретами на удары по рашке .
Партнёры ’блеск’ , обеспокоенность и демократия в глазах ....
Psike• 03 ноября 2024
С такой позиции конечно путька проиграл. Но у карлика другое мнение. Но нам не легче. Пусть лучше посылает деньги и оружие побольше, а не трындит