Из Виа-гры• 03 ноября 2024
Підкажіть, хто розуміє. Інстаграм
Зайшла на профіль однієї людини. Він був закритий і все, що я побачила це його фото і нікнейм. Я не підписувалася і він на мене також не підписався. Але зайшла через деякий час знову і тепер все відкрито і я бачу його дописи. Він змінив налаштування?
Малинка• 03 ноября 2024
Якщо будете заходити в його сторі, то він чи вона бачитиме, хто заходить.
Из Виа-гры
• 03 ноября 2024
Ответ дляМалинка
Стріс немає, або закриті.