Патриоточка• 03 ноября 2024
Лучше окна в пол или 60 см от пола?
В новострое есть возможность выбрать - окна прям от пола или 60 см от пола начинаются. я не совсем понимаю разницу, на цену квартиры не влияет. что практичнее?
Сумка з негодою• 03 ноября 2024
Коли війна вікна в підлогу страшно
Але, може ви в Чернівцях
Тоді в підлогу красиво !
Але, може ви в Чернівцях
Тоді в підлогу красиво !
Вапщета• 03 ноября 2024
В пол - то просто гарно (але не всім, звичайно).
Практичніше - звичайні вікна. У скла теплоізоляція гірша.
кураГАЛЯ• 03 ноября 2024
слева на рисунке это все окна в пол - от кухни и до тренажерного (у нас там тренажеры стоят в углу). Жалею ли я о полном панорамном полотне - да жалею.
Дева Мария• 03 ноября 2024
В пол красивее конечно , но учитывайте что у вас будут скрытые в полу батареи , это дорого
Ёшки_Матрёшки• 03 ноября 2024
60 см від полу. У мене з підвіконником. Можна квіти поставити. Або чай. Або пиво))) і насоджуватись видом, нічним містом))
Без QR коду• 03 ноября 2024
Ответ дляВапщета
Во все времена эту проблему решали ставни
Пишу вірші, дорого• 03 ноября 2024
Якщо вікна на океан, то в підлогу, якщо на 15 поверсі багатоповерхівки у Києві, то краще 60 см.
Вакцениро Вона• 03 ноября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А що саме не так?
Дружная семейка• 03 ноября 2024
Зараз нічого не буду робити
Дай Бог закінчиться війна на кухні буду робити в підлогу а в спальні низьке і сидіння в з подушками замість підвіконння
Звезда в шоке• 03 ноября 2024
Мені взагалі не подобаються вікна до підлоги в квартирі в багатоповерхівці. Не комфортно себе почуваю, краще 60см від підлоги.
Невгамовна Бу• 03 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Зараз нічого не буду робити
Бачила відео як у людей лопнуло вікно с таким підвіконням саме від подушки, саме через те що подушка торкалась скла. Вивчіть це питання
Невгамовна Бу• 03 ноября 2024
Ви продумайте планування спочатку. Знайомі купили маленьку квартиру з панорамними вікнами, і дизайн проект зробили з кухнею на «лоджії» тобто все панорамне вікно закрито шкафами кухні по всій довжині
Дружная семейка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
От такой подушки лопнуло стекло?
ТаЕщеОптимистка• 03 ноября 2024
Исходите из того,какой вид будет из окна,если остальные обстоятельства вас не пугают
Скокмоно - стокнуно• 03 ноября 2024
В мене вікна в пол. Холодно, не дивлячись на те, що будинок утеплений весь
Дружная семейка• 03 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А вікна подвійні чи потрійни склопакет?
Скокмоно - стокнуно• 03 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
А вікна подвійні чи потрійни склопакет?
від забудовника подвійні.
Коли заходила на ремонт і треба було все з нуля - на вікна нові не вистачило б грошей
Дружная семейка• 03 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
від забудовника подвійні.
Ясно, це я для себе розуміти, думала може і потрійний не спасає
У вас в усіх кімнатах в підлогу?
Скокмоно - стокнуно• 03 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
У вас в усіх кімнатах в підлогу?
так, в усіх
Патриоточка
• 03 ноября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Коли війна вікна в підлогу страшно
Але, може ви в Чернівцях
Тоді в підлогу красиво !
Але, може ви в Чернівцях
Тоді в підлогу красиво !
дякую за відповідь. мова про Київ
Невгамовна Бу• 03 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
От такой подушки лопнуло стекло?
Да именно так стояли.
Дружная семейка• 03 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Да именно так стояли.
Почитаю конечно, не представляю
Стеклопакет же двойной, тройной да я и думала даже потом после войны клеить окна пленкой защитной все равно
ніколи такого не було• 03 ноября 2024
Ответ дляПатриоточка
дякую за відповідь. мова про Київ
60 см від підлоги.
Не треба опускати батарею в підлогу чи переносити на стіну. Менша тепловіддача.
Можна зробити широке підвіконня з подушечками.