Кошкина мать• 03 ноября 2024

Тема просто для поговорити, мобілізація 160 тис людей

Якщо 160 тисяч людей, не мобілізуєтеся протягом наступних двох місяців, то нам доведеться капітулювати, — Масі Найєм
Чи не буде такого, що влада капітулює ( наприклад вже перемовини про здачу територій), а потім в цьому звинуватять людей, бо не мобілізувались 160 тис людей
Sova splushka• 03 ноября 2024
Звісно, що звичайні люди будуть винні.
У нас завжди лише звичайні люди у всьому винні. І ніколи влада.

Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
ви отдасте?
США віддадуть.Уже віддали.
ona3233• 03 ноября 2024
Ответ дляIshoy
Удалено администрацией...
Я с вами согласна, что выехать проживающим нужно было с тех территорий и уже давно.

Но рашку интересует вся Украина.
В этом и проблема.
Бахмут и Кураховка, поверьте, им не нужны.
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляIshoy
Светлоликого, кого ж еще. Может не в 2019, но Вы явно выбираете его «до последнего украинца». Хоть до последнего, хоть после - территории он сдаст
Удалено администрацией...
Olenavs• 03 ноября 2024
Взагалі страшно то все, дівчата. Відчуття безвиході. Що вмирати, що під рашку - варіанти один гірше іншого. В велику перемогу я ніколи не вірила, за зе не голосувала (ні, я не мала нічого проти нього як людини, шоу-мена, але я реаліст і не бачила його на цій посаді). Чи правильно все зробила наша влада, чи неправильно, коли почалася війна - я теж однозначно сказати не можу. Я не уявляю як в таких ситуаціях приймати рішення, коли ти і на 1% не уявляєш чи буде воно вірним. Але збіг всіх обставин і рішень з початку 2014 року (а то і з 1991) привів до того, що є зараз. І реально тепер як у казці: направо підеш - коня втратиш, наліво .... короче, ппц з усіх боків
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
США віддадуть.Уже віддали.
англосакси, ага...
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
англосакси, ага...
Ну ви ж розумна людина,юрист.
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляOlenavs
160 на 2 місяці... і ці закінчаться, потім ще 160 на 2 міс (вже молоді, бо 25+ по ходу закінчилися), потім ще 160 на 2 міс (і 18+ теж закінчилися). Тобто або капітуляція, або 6 міс і Україна залишиться без нащадків, і впринципі без жінок. І цілі СВО будуть досягненні. Немає людей, немає нації....
Але красти вони не перестануть навіть після цього.
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну ви ж розумна людина,юрист.
ну то як США можуть шось ’віддати’? де вони це взяли? щоб віддавати потім

Svetlana-7070• 03 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Звісно, що звичайні люди будуть винні.
Ага, а ще згідно опитувпнь більшість ? Яких опитувань? Мене ніхто ніколи не питав. Яким чином я можу своє за чи проти висловити?
От я за уряд єдності, де будуть представники інших партій,хай бариги, але дипломати і політики, а ці товаріщі що зараз при владі пробили вже все дно яке тільки можна своїми планами і проектами
автор Кошкина мать • 03 ноября 2024
Ответ дляOlenavs
У нас напевно, був шанс багато відвоювати територій, тоді коли на Харківщині наші прорвали фронт і могли іти далі, тоді сусід в 14 бригаді там був і їм був наказ зупинитися.
annu-b519• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
В общем не подскажете, я поняла)
Боюсь никто не подскажет…
Ну вы серьезно? Вы понимаете суть своего вопроса и механизм его исполнения? Это все возможно только имея на это полномочия, а иначе за это статья. И да, эти люди получают приличные деньги за эту работу, а потому делать ее бесплатно и бессмысленно не вижу смысла.

Что бы ориентироваться в данном вопросе надо иметь уровень доступа, но все абсолютно реально, если есть желание.
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Вони нічого не брали.Вони керують війною.І Росії і нам вони дозволяють робити лише те,що вважають за потрібне.
Інесса -5c9a• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Хто даму вечеряє, той її і танцює, знаєте такий вираз?!
МаргоХ• 03 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Так когда жто говорили , неугодных банили и мат решками называли . И сейчас большинство на диванах идут до границ 91, особенно на заграничных диванах
Я блин не хочу верить в то, что Украина подпишет капитуляцию. Я лично ни одного друга похоронила в этой войне, не верю в границы 91 года, но капитуляция это полная хрень. Я за то , чтоб им отдать Донбасс и Крым, они нам возвращают запорожскую и херсонскую область. Партнеры так называемые дают гарантии, в этот раз посерьезнее чем будапешсткий меморандум, шоб эти твари больше к нам никогда не сунулись. Так я как-то вижу это все
Korsika999• 03 ноября 2024
А в Испании сегодня закидали грязью королей в Валенсии, за то что они допустили такой ужас затопления и жертвы. И никакой помощи регион не получил когда это было нужно. А у нас во всем народ виноват. И главное сам же народ, кидается друг на друга и обвиняет.
Ну что за тупость?
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Зброю не дають, санкції для галочки, фронт посипався, корупція зашкварна, економіка в дупі. Ах да, перемога і кава в Криму близькі як ніколи, ось ще в землю 160тис. положать і одразу вийдемо до кордонів 91-го року.
потерь 30тыс и скоро кава в Пхеньяне
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
буде якийсь мирний договір. звісно, не капітуляція.
Elmyska• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Если будет подписана капитуляция, это пздц товарищи.
Ну есть решение, вам же озвучили. Вы уже в пути?

МаргоХ• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Дай бог
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
я думаю, що ви сильно перебільшуєте ступінь їхнього впливу
автор Кошкина мать • 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Я думаю, що мирний договір буде зовсім скоро. Ну і напевно, вибори в США зіграють свою роль
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Вы серьезно сейчас? Всем украинцам. Или , Вы этого не понимаете?
так на марафоне сказали?
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ для Кошкина мать
звичайно, бо від зовнішньої політики Штатів багато чого залежить.
зовсім скоро? хм...та ні.
чи який часовий проміжок для вас ’зовсім скоро’?
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Називатися ця писулька може як завгодно.
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Як ви думаєте,чому Росія зараз не обстрілює енергетику України?
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
ні, не може
Иошши• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
У Вас 2 крайности только? Победа или капитуляция?
бесконечная война?
Klim-1ca8• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Ну как вариант США прекращают финансирование нашей страны, ну и последствия не за горами.
чаревна• 03 ноября 2024
Советую послушать видео полностью, там все сказано и очевидно. А не рассуждать о вырваном куске из всего текста