Кошкина мать• 03 ноября 2024

Тема просто для поговорити, мобілізація 160 тис людей

Якщо 160 тисяч людей, не мобілізуєтеся протягом наступних двох місяців, то нам доведеться капітулювати, — Масі Найєм
Чи не буде такого, що влада капітулює ( наприклад вже перемовини про здачу територій), а потім в цьому звинуватять людей, бо не мобілізувались 160 тис людей
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Без взяття Уралу не переможемо.Саме там воєнні і металургійні заводи.
Урал залишемо китайцям, вони претендують)

Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Боже.какой же повод поржать)))
Это от страха?))
Год еще после крымского кофе бабки яйцами кацапам переляки выливали)))
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Шеллар• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Я вірю в наш закордоний батальон патріоток, вони ще й Північну Корею звільнять, от тільки вирвуться із німецького котла виплат і одразу почнуть.
Nat-li• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
Удалено администрацией...
Інесса -5c9a• 03 ноября 2024
Ответ дляEspresso_caffe
яким чином? давайте деталі розділу
Ну ви ж бачите, не військ не вистачає, а зброї, оркам захід дозволяє йти далі, а до куда вони дійдуть не знаю, хочуть напевно всі області які вписали в конституцію, чи тільки вихід на кордони донецької області, побачимо найближчий рік.
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Ну может внеурочное собрание ДУМЫ у маньяков))))))
Bransoletka• 03 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Це ’мир’ хіба що за Оруелом.
Це хто такий? Зо за теорія?
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Боже.какой же повод поржать)))
Это от страха?))
Без понятия что и кто там кому выливал.По кацапам вы специалист.

Татьяна-57fb• 03 ноября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Nat-li• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Думаю на собрании там максимум тетя таня и ее дружбан дмитрий алкогольевич в телевизоре
ickpa• 03 ноября 2024
Ответ дляPrervana
’ну кисонька, ну еще капельку’ (с) бородатый анекдот про алкаша и дохлую кошку
Расскажите
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
rybka21• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Тут кто-то писал, что однаждьі в Харькове разорвалась ракета и осколок убил ждунью ’русского мира’, остальньіе не пострадали
це я писала. але то була не ракета, а снаряд РСЗО, ще влітку 2022 року. в Саржиному Яру, біля спортмайданчику. пані волала напередодні, що ’готова за путіна умєрєть’
то Всесвіт її почув і блискавично виконав бажання
Nat-li• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
Удалено администрацией...
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Перепрошую. а чию мать не можна тут згадувати? Я щось пропустила)
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляNat-li
А валька-стакан вкуда?
Она тоже с хихлами.тем более китаёзам клятву дала))
Присягнула))))на красных трусах своих
Шеллар• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Нікітову, і це я не про Хрущова, а про взірець патріотизму, яка закликала всіх підлітків ставити на військовий облік та воювати до кордонів 91-го року. Єдиний нюанс всі ці гасла звучать із США з Микиткою під боком.
Додам - до недавнього часу велику шанувальницю боневтіка, але потім чорна кішка між ними пробігла.
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Це хто такий? Зо за теорія?
Джордж Оруел,автор романів антиутопій ’1984’ та ’Скотний двір’.Але на жаль для нас це реальність.

Татьяна-57fb• 03 ноября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Для вас да)))))
Поэтому и лезете в Украину)
mymoly• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Не тільки Наєм, Зе команда потужно просуває тему мобілізації жінок. Ось Берлінська закликає терміново жінок мобілізувати. Гадаю, першими ж побіжать наші порадниці Чаревна, Інгарута, Лілу та ін. шанувальниці зелених
Може ще є якісь ´або´. То шото замало ´або´
Sombra• 03 ноября 2024
Напомните, Маси Найем это тот который говорил брать зонтики друзей и хорошее настроение?
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляmymoly
Ну вона сказала так, глас ЗЕ команди. Або капітуляція, або жінок на фронт. Курськ брати, напевно) Головне, перед цим встигнути взяти тищу гривень в Дії
Nat-li• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
Удалено администрацией...
Ну ок, школота? закончившая 3 класса церковно-приходской? Судя по стилю слога и правописанию. Может, хоть подключите автоисправление ошибок, а то ж ничего не понятно в простынях ваших. А вдруг там мега важная информация скрывается, а никто и не поймет 🙄
owl62• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Ніколи не зустрічала на форумі, щоб Віхола, Борисфенка просили путю ’ спасті от бандеровцев’
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Для вас да)))))
Поэтому и лезете в Украину)
Кто вам сказал,что я в Украину лезу?Я в ней живу по праву рождения.
mymoly• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Та ви шо, більше не шанувальниця. А шо сталося? Так ото, дуже цікаво?
Мандарина• 03 ноября 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Цирк. Думаю частина людей уже все зрозуміла. Хто не зрозумів, той і не зрозуміє. А от якої категорії людей більше ? Хоча 19 рік показав ху із ху
Те, кто все понял давно уже далеко от Украины. Это из обычных людей. Остальные слиняют при определенных маркерах
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Купити форму на неї?Чи автомат?