Якщо 160 тисяч людей, не мобілізуєтеся протягом наступних двох місяців, то нам доведеться капітулювати, — Масі Найєм
Чи не буде такого, що влада капітулює ( наприклад вже перемовини про здачу територій), а потім в цьому звинуватять людей, бо не мобілізувались 160 тис людей
LiliaBella• 03 ноября 2024
Ответ дляSombra
Напомните, Маси Найем это тот который говорил брать зонтики друзей и хорошее настроение?
Это его брат.
LiliaBella• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Нікітову, і це я не про Хрущова, а про взірець патріотизму, яка закликала всіх підлітків ставити на військовий облік та воювати до кордонів 91-го року. Єдиний нюанс всі ці гасла звучать із США з Микиткою під боком.
Додам - до недавнього часу велику шанувальницю боневтіка, але потім чорна кішка між ними пробігла.
Никитке лет 16 уже.
Можно скоро воевать.
LiliaBella• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Я вірю в наш закордоний батальон патріоток, вони ще й Північну Корею звільнять, от тільки вирвуться із німецького котла виплат і одразу почнуть.
Таких и в Украине не меньше.
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Кто вам сказал,что я в Украину лезу?Я в ней живу по праву рождения.
’Та я бачу синку.що ти не москаль!’(с)
LiliaBella• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Любов і захват пішли безповоротно, думаю чоловіка від корита зеленого подвинули. А таке пробачити неможливо.
Ее муж от корыта отодвинул.
Вернее,его любовница.
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Вот и пятая колонна подключилась.. Или с болот пишите?
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляNat-li
Вторая смена в пилотках со звездой заступила на смену.
Или это третья уже?
Ты знаешь...ото как кацапы волнами идут на окопы..ото так и тут)))
Отбей первую.перекури и опять слышно ’хихлии.сдавайтесь!’
Агов.передайте нашим.шо ми ебб...шим(с)))
Ответ дляlilu1990
Пля, яка мобілізація при таких показниках сзч і загальній мотивації.
Ми програли тільки тому що у нас кінчилась мотивація прєждє чим у кацапів кінчились сили
Мотивація як і патріотизм не закінчились, їх вбили з середини, а потім поглумились над трупами.
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
’Ну що синку,допомогли тобі твої ляхи?’
Ну мимимимииии же)))
Ответ дляИрина-bbd0
Блин, так это скоро корейцев тут ждать?
Хотя, судя по некоторым, такое впечатление, что они уже тут 😆