Кошкина мать• 03 ноября 2024

Тема просто для поговорити, мобілізація 160 тис людей

Якщо 160 тисяч людей, не мобілізуєтеся протягом наступних двох місяців, то нам доведеться капітулювати, — Масі Найєм
Чи не буде такого, що влада капітулює ( наприклад вже перемовини про здачу територій), а потім в цьому звинуватять людей, бо не мобілізувались 160 тис людей
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
а што надо еще 160 тысяч убить, а потом все равно капитулировать а сейчас нельзя это сделать и людей оставить живыми ,,где логика кто это все решает , и так уже все видно чем это все кончится то танки надо было потом самолеты постоянно люди и дроны деньги ,и опять деньги дроны и люди которые пропадают в черную дыру и бесследно вместо людей поля с флажками Украины там еще не хватает 160 тысяч флажков так я понимаю ? чтоб признать поражение или ничью , нет скорее это поражение - потери территории
Опять к нам гости с ’депутаты в нашей ДУМЕ’))))
Мёдом намазано в Украине
Понимаю.корейцы не справляются))))
Не растёт кокос))))

owl62• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Не тільки Наєм, Зе команда потужно просуває тему мобілізації жінок. Ось Берлінська закликає терміново жінок мобілізувати. Гадаю, першими ж побіжать наші порадниці Чаревна, Інгарута, Лілу та ін. шанувальниці зелених
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Це погано для вас?
Це ’мир’ хіба що за Оруелом.
Татьяна-57fb• 03 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Ну так мужчины вроде как и сами не против, нет? Вы видите какой-то протест от них? - А нет его. Ну значит будет еще 160 тысяч флажков…Может люди в рай хотят наконец попасть…
ага наверно , очень жаль што не доходит жизнь одна всего а не 10
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Так может они уже там)))
Просто ладно бурят с кацапом.с которых они ржут
Кокошник натянут и встретят )))
А вот ракета и пулька не разбирает и не щадит никого.даже имперца-ждуна)))
Шеллар• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Удалено администрацией...
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Татьяна-57fb• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Мёдом намазано в Украине
Понимаю.корейцы не справляются))))
Не растёт кокос))))
Удалено администрацией...

Mira29-c3c3• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
alex-3f3c• 03 ноября 2024
Це він натякає щоб мобілізували ментів і ТЦКшників, якраз їх якщо скоротити на половину то буде 160 тис. повоюють пів року а потім їх по ротації поміняють інші 160 тис.
Кава з перцем• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Та всі ура пропагандистки- Вперед на Суджу, Суджа наша....Невдовзі попруть на Брянськ та Курськ.
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляШеллар
Навіть не звільнена з посади, а голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Віктор Павлущик каже, що їй загрожує лише стаття про недостовірне декларування. Для них передбачено покарання лише за внесення недостовірних даних у декларації про майно та доходи, норми законодавства про конфіскацію необґрунтованих активів на голів мсек не поширюються.
А тим, хто в домових чатах натякнув про місцеперебування тцк, світить від 5 до 7 років ув´язнення. Отак от.
Annalise• 03 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Как вы видите протест мужчин?
Собраться 160 тыс и идти на майдан? Облегчить работу тцк? Или как?
160 тыщ это ни о чем для реального протеста) Но можно и не собираться, я же написала, что вроде как мужчин все устраивает, сидят молча или послушно идут по повесткам. Так что, я лично, не сомневаюсь в возможности отлова этих 160 тысяч и что отлов будет успешным
Espresso_caffe• 03 ноября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
сша з рф вже нас поділили.
яким чином? давайте деталі розділу
Klim-1ca8• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Так патріоти теж в Європу втекли, хто за гроші, хто по блату, ну і через рашку самі хитрі. Я за чоловіків
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
Удалено администрацией...
Шеллар• 03 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Українська демократія така взірцева - все для свободи та життя людини вища цінність.
owl62• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так может они уже там)))
Кокошник натянут и встретят )))
Тут кто-то писал, что однаждьі в Харькове разорвалась ракета и осколок убил ждунью ’русского мира’, остальньіе не пострадали

Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
То государственная имперская необходимость
Бабы еще нарожают
Главное.чтобы не в Украине это отребье ватное плодилось
owl62• 03 ноября 2024
Ответ дляKlim-1ca8
Ну патріоти хоч не кричали ’путін спасі от бандерівців’
Klim-1ca8• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Вони то не кричали цього, але й захищати батьківщину не спішать
df364tye3• 03 ноября 2024
та скока же тут этих нонеймов ,,,
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Зачем думские гости сообщение удалили? Чтобы что?)))
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляKlim-1ca8
Разные есть
Боятся.помогают.игнорируют.главное чтобы не гадили
owl62• 03 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Шось я бачу інше, як виїзжають і заселяються в гуртожитки в Україні. В Харкові більш 200 тис переселенців .
Чи Ви , згодні переїхати в окупацію?
Тут недавно один донецький шахтар розписував, яке чудове життя вДНР, пенсії продавців -30тис. руб. зарплата в шахті 100тис. руб, правда на питання в якій шахті він працює скромно промовчав
Татьяна-57fb• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляowl62
Так и целую компанию ущемленных собирает под крылом)))) тётки не брезгуют)))
Olvia1987• 03 ноября 2024
Ответ дляКава з перцем
Без взяття Уралу не переможемо.Саме там воєнні і металургійні заводи.
df364tye3• 03 ноября 2024
Ответ дляrybka21
нікуди виїздити
парашку цікавить Харків, наприклад.
куди мільйону людей виїхати, в чисте поле?
нафиг он кому нужен ,,,
размечтались ,,,
я така гарна ухажоры так и вьются ,,,
тупик с миллионном нищеты ,,,
кроме одессы не кому, не чего здесь ,,,