Морковку дай• 03 ноября 2024
Люстра на кухню
Покажите свои люстры на кухне.Не знаю какую купить
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
фото
Красивая.Сколько у вас метров кухня?
Викликаю на дебати• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Красивая.Сколько у вас метров кухня?
У нас кухня студія, 35 кв.м.
Пффф 100%• 03 ноября 2024
Я тоже не знаю какую мне надо много света, они еще и на планках, а не надо на крючок...
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляПффф 100%
Аналогично.1 этаж темно на кухне, тоже нужно много света
Пффф 100%• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Да и у нас. Перелопатила все сайты пока не нашла(( и мне надо что-то максимально открытые и прозрачные плафоны, те шарики, что выше света мало дают( У знакомой такая.
Садова гойдалка• 03 ноября 2024
Що саме ви маєте на увазі? Бо дивлюся, вам багато хто кидає варіанти, які підходять лише для столової групи. І який у вас дизайн, що ви вибираєте люстру?
Зазвичай роблять точкові/трекові/загальний. І плюс завжди освітлення робочої поверхні окремо і освітлення столової (як фото вище у інших)
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
В мене кухня 8 метрів, 1 поверх( темно), хотілося при стелі люстру і яскраве освітлення
Садова гойдалка• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
То який стиль? Люстру при стелі давно ніхто не вішає. Освічують зони висюльками, як вище інші показали, під стелею вільно - точкові/трекові/просто світлодіод. І обов´язково освітлення (окреме) для поверхні столешні. І сама найтемніша кухня буде світлою.
Свезло так свезло• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Дякую. Вони прості, але мені подобаються🥰
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляMUTABORmini
вы шутница
Что с вами? Красивая люстра,мне понравилась
Садова гойдалка• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Взагалі пошукайте фотки і вони будуть натхненням . Ваше право, хочете люстру - то купляйте люстру
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Для поверхности столешницы у меня есть.Висюльки это для большой площади кухни
Садова гойдалка• 03 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Ні, вісюльки - для зонального освітлення. В даній темі над обіднім столом
Морковку дай
• 03 ноября 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Придётся делать ремонт,штробить потолок ,чтобы быть в тренде
.Мне нужна люстра)))
Без образів• 03 ноября 2024
Вот такую взяла, несколько режимов, можно холодный/теплый/дневной свет установить. Дешево и сердито)))