Наталка-Полтавка11• 03 ноября 2024

Ніфуроксазид! Підкажіть, будь ласка!

Чи можна приймати його разово? Від прийому урсоносту почалась діарея, не було ніяких ліків, тільки ніфуроксазид, випила його, до лікаря не можу додзвонитися
natamala• 03 ноября 2024
Якщо приняли-то вже ок. Хоча ця діарея не знімається ніфуроксазідом. Не приймайте поки урсоност- поки не проконсультуєтесь з лікарем
автор Наталка-Полтавка11 • 03 ноября 2024
Ответ дляnatamala
Дякую велике
Еленка14• 03 ноября 2024
Але ж він не від проносу нащо ви п´єте усілякий непотріб? Його дія: вбивати збудника інфекції, діяльність якого призвела до проносу. Якщо ваша діарея викликана саме урсрнрсом, то причому тут ніфуроксазид?
Ответ дляЕленка14
Думаю, що урсоностом, але точно не знаю, випила, бо треба було виходити з дому, а інших ліків не було
Стрекоза любви• 03 ноября 2024
Насправді, призначення дивне. Бо ніфуроксазид трохи від іншого. У вашому випадку лоперамід був би більш актуальним. На мій погляд.
Еленка14• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка-Полтавка11
То ви відкриваєте вдома аптечку і п´єте все підряд? Ще раз: він не від проносу, він проти кишкової інфекції. Ви вийшли собі з дому, а ніфуроксазид ще у шлунку.
Odetta Furs• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка-Полтавка11
Дякую велике
лоперамид всегда держите дома
Odetta Furs• 03 ноября 2024
и лоратадин и главное не путать
Janeke_in_UA• 03 ноября 2024
Ответ дляOdetta Furs
и лоратадин и главное не путать
А у них даже пластинки почти одинаковые)
Стрекоза любви• 03 ноября 2024
Автор, а загалом, якщо ви вже випили і вам допомогло, тобто ефект зупинки діареї є, то, мабуть, вибір був непоганим 😀
Ответ дляСтрекоза любви
Так, після того як випила ще була діарея один раз, і поки не було
Yamarisha• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка-Полтавка11
У мене нещодавно було від магнію, забула і випила на голодний шлунок. Таблетка ніфуроксазиду і все закінчилось. Взагалі все життя будь-яку діарею лікую лише ним, ніякі ліки більше не допомагають.
HelloKitty18• 03 ноября 2024
Ответ дляYamarisha
І мені ніфуроксазид допомагає при розладах, але курс лікування 5 днів інакше не до кінця вилікувуюся.
Yamarisha• 03 ноября 2024
Ответ дляHelloKitty18
Жодного разу не пила ще більше одного дня, завжди допомагає.
Ответ дляYamarisha
Ви його разово пʼєте, чи курсом? Я одну таблетку випила тільки
HelloKitty18• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка-Полтавка11
Його треба 3 таблетки в день.
Мінімум 3 дні, ну це якщо серйозно лікуватися.
Yamarisha• 03 ноября 2024
Ответ дляНаталка-Полтавка11
Та яким курсом. Випила таблетку, почекала, якщо не проходить пʼю ще одну, зазвичай цього достатньо.