Иошши• 04 ноября 2024
Если вдруг случится чудо и у нас будут выборы, пойдете? Верите в честные выборы?
Результат:
вже голосів:
216 (71.05%)
Пойду
88 (28.95%)
Не пойду
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
Можемо як Тайвань зосередити на своїй території більше 50% виробництва чіпів)))
Не можу оцінити, чи це допоможе, я не експерт. )) На перший погляд виглядає наче непогано, але це далекі перспективи.
Тож це вже треба, щоб була політична воля керівництва України, розробляти такі далекоглядні стратегії.
І опа, повертаємося до суті цього топіку. Нинішнє керівництво цього робити не здатне і не буде точно.
І якщо виберемо проросійське нове, то і воно теж такого робити не буде точно, навіщо їм сильна незалежна Україна? Будемо максимум сировинною базою, якщо взагалі вдасться вціліти і дуже сильно пощастить.
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
Удалено администрацией...
Де? Ну от «собакою» мене вже обізвали😀
Дівчатка-хлопчики, вже не раз писала, якщо ви обрали вести лінію «вихованих інтелігентних невинних ангелочків», то її необхідно дотримуватися від початку до кінця, від А і до Я. Бо непослідовність кидає величезну тінь на вашу репутацію😀
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
Удалено администрацией...
Ну Вы хоть представьтесь.Вы новенькая)))
За какой курс Украины голосовали бы с 26.10.24))
Антипром.рассказывать украинцам про нейтральный статус это и есть манипуляция 100%)))
Ага.именно ж для нейтрального статуса кацапня выжигает украинцев))
Оставит им шаровары и ’хороших украинцев послушных’))
Ответ дляelenze66
З ОПЗЖ ?
Опзж зараз при владі, подивіться уважніше хто прийшов до влади в 2019.. он показували відео як нинідіючі депутати слуги з´ їжають на ДН до Суркіса, як до нього приїзжає Льовочкін, так що в 2019 ви зробили можливим повернення до влади опзж.. чи навіть гляньте з ким слуги голосують за свої закони
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляМоpгана
Це треба вміти: працювати відвертим порохоботом і одночасно пропагандувати російськи наративи, респект! У Вас подвійна ставка?)
А ха-ха. Найкращий коментар 👍
Anastasiya-f052• 04 ноября 2024
Ответ дляelenze66
Кажуть що будуть в 2025 році.
Не вірю.
Ще казали що війна закінчиться колись. А кінця не видно.
А в 2022 казали що не буде.
Чудес не буває.
А в 2022 казали що не буде.
Чудес не буває.
Ответ дляSova splushka
Ви знаєте, ми сировинний придаток не тільки тому що у нас влада погана (це безсумнівно так) а ще й тому що великий відсоток неосвічених людей.. в якійсь азійській країні проводили дослідження, які довели що найгірше впливає на розвиток країни неосвіченість громадян, ними легко маніпулювати на виборах
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Де? Ну от «собакою» мене вже обізвали😀
А ви сама дуже послідовна?? Ви хто взагалі, комусь якісь правила диктувати?
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
А ви хто така?
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А ви хто така?
Я хоч людям не хамлю і не розказую якусь нісенітницю. Не хотіти до Європи нормально, ще на часи майдану повно таких людей було. А у вас одразу асоціація з рашкою
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
Удалено администрацией...
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляChocolate cake
Удалено администрацией...
Я вже написала, що зневажаю тих людей, які закликають лягти рашу. Яке «Ви»?
Chocolate cake• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви можете зневажати кого хочете, а спілкуватись ввічливо, вас, певно, не навчили. Соромно
Кава з перцем• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви ж розумієте, що люди на зарплаті, треба рублі відпрацювати наративами ’ЛЯГТИ ПІД РАШУ АБО ВМЕРТИ’, бо плануються вибори у 2025р