Басноплетка• 04 ноября 2024
Тим людям, які успішно скинули зайву вагу.Ви зовсім не їли солодкого,борошняного
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вам треба слухати історії, як ці люди потім втримували вагу)
Та якось же втримували
Домовенок Кузя• 04 ноября 2024
Могу иногда конфетку после обеда с кофе съесть. Иногда кусочек хлеба на закваске.
Фиона Шрековна• 04 ноября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
На скільки кал?
Она не знает. Ей лень все взвешивать и считать калории
Попихтю та й годі• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Можливо ви так і думаєте,але я зайшла в спеціальний додаток,пов´язаний з електронними вагами,показує,що в мене маленький процент жиру.
Ну супер, якщо ви задоволені своїм зовнішнім виглядом, вагою та раціоном, то чого продовжуєте створювати ці теми?
Не вмію заміряти• 04 ноября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Напишіть хоч одну відмінність дріждів від закваски
Домовенок Кузя• 04 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну вы можете погуглить, есть ли отличия. Я этим вопросом не интересуюсь.
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
До речі,я купила бездріждовий хліб нещодавно.Калорійність така сама,як і в звичайному(((((((((((((
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Делала резекцию желудка. Ем мало очень 4 года. Доброе питание
Худым моно её делать?
Дева Мария• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Нет,мне интересно послушать истории людей,которые во время похудения УСПЕШНО скинули киллограммы даже если не отказывали в простых углеводах себе
Кардио тогда на износ и выйдут ваши конфеты
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляДева Мария
Так и есть(((((
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Повірте, в її випадку це немає ніякого значення)
Людина дуже пишається своєю силою волі, при цьому фігура типова «худа корова ще не газель», і це в молодому віці до 30 років
В мене немає сили волі.Я їм і солодке,і борошняне.Нічого не можу з цим зробити.Позловтішайтеся - сьогодні на вагах було +300 грам. Можете радіти.
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Хочете бути ситою без жирів?)
Але з цукерками?)))
Нє, воно так не працює.
500 ккал на солодке це далеко не одна цукерка після обіду
Але з цукерками?)))
Нє, воно так не працює.
Значить в мене сили волі немає.Вона є тільки в тих,хто навідсіч відмовляється від всього калорійного.
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Нет, 100+ кг
Я просто не могу не жрать ни сладкого,ни мучного.
Ну шо не так?• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Какой вес у вас?
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
Какой вес у вас?
Мой рост 153 см,а вес 43,5 кг(((((((
Я очень межленно худею!!!!! Я не могуне жрать блиииин сладкое и мучное! Ну не могу остановится и всё! Меня тут уже захейтили за это по полной программе,а остановится я не могу и всё,хоть ты тресни!((((((((((
Ну шо не так?• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Мой рост 153 см,а вес 43,5 кг(((((((
И где тут у вас лишние кг?
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляНу шо не так?
И где тут у вас лишние кг?
Набирается вес легко(((((( позавчера было 42,9,а сегодня 43,2. Плюсом 300 грамм за три дня.
Бабо-лебідка• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
И сколько вам лет?
Ну шо не так?• 04 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Покакаете и будет -300г
Не дуркуйте)
Басноплетка
• 04 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
У вас нормальный вес абсолютно
Спасибо))))