Пугачиха• 04 ноября 2024
Порадьте, будь ласка, логопеда (Київ)
Добрий день!
Порадьте, будь ласка, логопеда для роботи з дізартрією. З досвідом роботи с дітьми з розладами аутичного спектра, ДЦП та т.п. Щоб міг і массаж зробити. Не он лайн, Київ.
Ідеально щоб терріторіально був центр, або недалеко від метро, але якщо спеціалист гарний, то будемо їздити куди треба.
Бо звичайний логопед не впорався, 2 роки занять, 2 логопеда і автоматизації нема. Рекомендували шукати спецаліста, що працює саме з розладами, не просто ставить звуки.
Буду дуже вдячна за рекомендацїі.
Скользкая• 04 ноября 2024
Та логопед, з якою моєму ставили звуки, аж на ДВРЗ. Але ми тут і живемо.
Не знаю, як про вказаний діагноз, але з аутистами вона точно працює і масаж робить.
Ще якусь систему з навушниками використовує.
Якщо на край світу поїдете, напишу контакти.
Пугачиха
• 04 ноября 2024
Ответ дляСкользкая
поїду.
Напишіть, будь ласка.
Швабристка• 04 ноября 2024
Є дуже класний логопед на м. Іподром, але дорого (750 грн. заняття). Якщо цікавить, напишу контакти.
Скользкая• 04 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
поїду.
Напишіть, будь ласка.
Спочатку зателефонуйте, спитайте, чи працює саме з таким діагнозом.
Логоклуб, Алматинська, 52, Наталія Зіновіївна.
Посилання не можна ж скидати, я скрін з сайту зробила.
Якщо не видно, окремим повідомленням телефон скину, який на сторінці. Він діючий.
Пугачиха
• 04 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
там є центр що працює з дітьми, здається? напишіть будь ласка. я думаю що якщо дорого, але гарний сеціалист и швидше допоможе, то все одно ліпше, ніж третій рік ходити до більше дешевого, та не бачити прогресу
Пугачиха
• 04 ноября 2024
Ответ дляСкользкая
бачу, дякую!
Швабристка• 04 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
Так, це центр реабілітації, тел. +380966519696. Логопед-дефектолог Ірина. Думаю, вона Вам допоможе.
Пугачиха
• 05 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
Дякую!
Тишком нишком• 06 ноября 2024
Ми ходили до дефектолога метро Деміївська.
Швидко з РАС звичайно не буде, швидко це нормотипові діти.
У моєї доці була дизартрія, Аня робила масажі курсами+ заняття.
Я задоволена.
Пугачиха
• 06 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Я задоволена.
дякую!