LudaSHS• 04 ноября 2024

Перший ультиматум росіян. Березень 22

👁️ Політика.
Цікавий документ.
Радіо Свобода опублікувало самий перший ультиматум росіян, який вони висунули на перемовинах в Білорусі на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Березень 22
https://www.radiosvoboda.org/a/rfe-rl-rosija-ukraj...
чаревна• 04 ноября 2024
Даже если б этот договор подсунули сейчас, все осталось бы как прежде. Украина бы не согласилась. Это одеть добровольно на себя кандалы
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Олена, як ви можете відповідати за всіх? Мене, особисто, дивують такі самовпевнені. Погодьтеся, це звучить не логічно, бо ви всіх не знаєте.
Кого всіх я не знаю? Я написала , що є так люди, а є інші. Про ВСІХ не писала, я всіх не знаю
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляAesonne
Вы правы.Но маляр Вася воюет. А военный командир продает места в тылу подороже.

Так если мы ничего не сберегли и ничего нет, армии нормальной нет, впк нормального нет, нато нет - о чем тогда в этой теме жалеют, представляя что мы от всего этого отказались? страшно остаться без того, чего и так нет?

Я могу с таким же успехом оплакивать миллион долларов.
В мене маляр Вася вже в Німеччині. І є знайомий класний командир, який реально воює. Всіх не варто рівняти.
Але не можу не констатувати факту, що момент «мотивації» для багатьох погас. І через Вась, і через командирів, бо ті, ппо яких ви написали, теж існують😤
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Причому тут цей договір? Компроміс можна знайти завжди.
В тому то і діло
Компроміс
А такі договори їм не є.

Я не заперечую постійний переговорний процес, думаю якісь йдуть, от зернова угода це типу компроміс, ну наприклад, раша не бомбить суда, Туреччина гарант.
А отой березневий якесь щось нереальне.
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
От прям чекала цього документу. На тлі чогось же тре буде показати перемогу. Чекаємо наступний документ з нашими ’переможними’ позиціями.
Ну я розумію що і зараз якісь пункти десь обговорюють, в теж буде багато суперечок.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Так, їм важко. Заміни нема. А відпочинок потрібен кожному.
Есть их кем менять
Поэтому Люда выше и писала о реформах в армии и изгнании крыс в погонах и переформатировании
Это процесс к сожалению не одного дня
Сколько поколений.сколько внедренки.сколько личных мотивов...
И это в войну
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Ответ длячаревна
Зараз ще далі все зайшло
У на багато пво, технологій Нато, і заводи є вже і Сп, і німецькі. Що з ними?
На рахунок республік , зміни конституціі, то теж якась фантастика.
І про відкликання з судів ісків
Але на рахунок санкцій рашка точно торгується.
Targarian• 04 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
А что можете говорить о наших ворах,тцк,врачах, такой же гной только уже человеческим родом назвать нельзя,чтоб так воровать без стыда и совести.
Говорите м пишите больше о наших предателях
Российские оккупанты и убийцы лучше наших предателей ? Одинаково
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так може й тем і розділу не потрібно? З любої нуль. В мене старіші теми є, історічні. Про потенціал.
Ну чому, потрібно. Це я просто вже цинік. )))
Lisa_m• 04 ноября 2024
Я не поняла, почему Украина должна остраивать днэрию и лнэрию, если пуйло им там построил ОАЭ? Неужели спиз*ел и нет Дубая в Донецке? Ну и вот и как доверять кацапью, договоры с ними подписывать..

Не знаю на кого это великодушное предложение было рассчитано, единственной его целью очевидно было продолжение войны. Что рашисты и подтверждают каждый день с того самого 22-го.
@Vikk@• 04 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Количество тех, кому придется что-то говорить, убитых и пропавших без вести - растет с каждым днем. Или потерь нет, мы уже пьем кофе в Крыму и всех побеждаем?
По вашій логіці рашка окупує Україну і все буде зашибісь? Всі будуть живі і здорові? Я з Ірпеня і маю чудове уявлення, що загарбники роблять на окупованій ними землі. І друге питання, Ви ждун, так ?
Antoninaya1• 04 ноября 2024
Ответ длячаревна
А коли Україна погодиться? Коли українців не залишиться? Україна-це перш за все українці, а їх дедалі меншає.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Донами зараз активно воюють, дуже активно. Але це максимум 10 км від противника. І туди теж летить щодня. І все , що ви написали, активно робиться.
Але ми про мотивацію говорили для тих, хто ще не служить.
А яким чином мотивація тих, хто ще не служить, зможе переломити хід війни? Ну вкинуть туди ще 160 тисяч, 500 тисяч, 10 мільйонів, і що далі?
В рашці 140 мільйонів, Карл! На кожні наші 100 тисяч вони спокійно можуть мільйон вкинути, і не помітять.
Не в цьому ключова проблема, абсолютно не в цьому.
Sova splushka• 04 ноября 2024
Ответ дляBarkas
Росіяни ставили такі вимоги, які завідомо неможливо було прийняти. Путін хотів саме нашого знищення, це його мета. Довести, що України таки не існує.
Не тільки хотів, але й зараз хоче. Не змінилося нічого.
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Ви вважаєте цей викладений договір був реально б підписаний і сприйнятий суспільством в 22?
Prervana• 04 ноября 2024
Ответ для@Vikk@
Зашибись уже не будет ни при каких раскладах. Уже всё плохо. Но количество разрушений и смертей в 22 году несравнимо с количеством их же в 24м. А профита как не было, так и нет
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Раз тут зібралися
Думка про ракетні, цікаво теж про взаємозвʼязок з виборами Сша? Як Ізраїль не мав бомбити нафтові термінали Ірану
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляолена олена
Ви ж написали, що є патріоти, яким мотивація не потрібна. А є - «інші». Їм жодна мотивація не допоможе.
snejs• 04 ноября 2024
Ответ дляvinika
Ооо, ждем истеричек, надо было дАгавариваца
тут нет таких, тут все как и вы хотят до последнего украинца
@Vikk@• 04 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Ще раз повторюю для таких як ви, той договір - то фактична капітуляція і окупація всієї України. Ви навіть уявити не можете скільки буде смертей, якщо рашисти візьмуть всю Україну. З того, що пишете можу зробити два висновки, або ви кремлебот і ждун, або недалекоглядна і не дуже розумна людина.
автор LudaSHS • 04 ноября 2024
Ще пункти

▫️ Російська мова державна, УПЦ МП головна церква країни’
олена олена• 04 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так. Вірно. А ви знаєте ще якусь категорію? Які вагаються і чекають мотивацію , щоб піти служити? Яка саме мотивація їх би влаштувала? Тільки теж, якщо можна, краще з власного прикладу, з родини, наприклад.
tanysha777• 04 ноября 2024
Спеціально так прописали, щоб для українців це було неприйнятно
І трудились командами

Бо їм, всім потрібнв була війна для подальших подій
Стрекоза любви• 04 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Ключова наразі проблема для раші!!! в тому, що путлєр не хоче мобілізації. Бо для нього це ризики. На сьогодні.
Я не кажу, що цього не станеться, але якщо просто цікаво почитати чати самих росіян більш-менш з роботою та ЗП, то вони вважають, що воювати в першу чергу мають чурки, зеки, неблагополучні, українці, які отримали рос.паспорта і тд.
Olvia1987• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
При определённой обработке населения всё возможно.Зеленского ж выбрали президентом. Хотя за год до выборов большинство крутило пальцем у виска.
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ для@Vikk@
А зараз іде повзуча капітуляція і ніякі договори непотрібні
Бо, домовились давно
tanysha777• 04 ноября 2024
Вже йдуть заклики окопуватись навколо Києва
Olvia1987• 04 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Раз тут зібралися
То есть,война таки договорняк?
Prervana• 04 ноября 2024
Ответ для@Vikk@
Удалено администрацией...
tanysha777• 04 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
То есть,война таки договорняк?
Вже гарячіше