маминаБубочка• 05 ноября 2024
Лосіни зі штріпками?
Порекомендуйте теплі лосіни щоб одягати під джинси.
Винник• 05 ноября 2024
Завжди носила усякі лосини - пухнасті з аліекспресу на сильні морози, вони мені не зовсім зручні, або тоненькі гладенькі спортивні - ті що реально для спортзалу - доречі, і такі непогано гріли, і були супер зручні, за рахунок такої ’слизької’ поверхні,джинси до них не прилипали, не деформувалися та я не виглядала як пом´ятий мішок
Але немає нічого кращого, аніж флісові штані - такі знаєте, чи то піжама, чи то домашка - напівприлегаючого крою, з резиночкою на низу. Оце реально найтепліший варіант, що дозволяє спокійно бігати у куцій курточці в у - 10 морозу. Не обов´язково це може бути фліс, будь-що, але широке, не в обтяг, та не бавовняне. Бо ніщо не гріє краще, аніж шар теплого повітря, що захищає ногу від дотику до джинсів, які мають температуру, як саме повітря (от реально, чого вони завжди такі холодні на дотик, просто капєц)