Не цілуюсь з бодуна• 05 ноября 2024

Якщо чоловік як тато ніякий. Діти не люблять.

Діти вже давно просять піти від нього. Що без нього буде краще. Що вони його не то що не люблять а ненавидять.
І що вони хочуть жити без нього а якщо мені буде погано, то щоб я знайшла собі нового чоловіка. Який буде з ними проводити весело час, чомусь їх навчати. А не "оцей" який постійно кричить і матюкається.
Тепер розкажу про сім´ю.
Разом майже 19 років.
Старшому 13, меншому 7.
Він дуже дуже рідко може з ними про щось поговорити. Коли їм було років по 4-5 мін пару разів поскладати лего.
Але в основному він на них кричить, (возмущается), це все з матами, які я забороняю, але він говорить що по іншому не може. Коли при своїй мамі, він ніколи таких слів не говорить. Значить може.
Таке враження що діти його бісять. Наче вони не його.
Багато разів з ним про це говорила і по доброму і з криками. Що з дітьми так не говорять, особливо батьки не повинні. Що ми їм приклад. Особливо тато для хлопчиків.
А він гне своє, що якщо з ними так не говорити то вони сядуть на голову.
Сказала що він їх не любить, він сказав що любить. Ніколи з собою не бере нікуди, каже вони не схочуть і поїхав.
Жодного разу він не робив з ними уроків, жодного. Коли мені потрібно було ухзати на пару днів, а діти повинні були ходити в школу, він відвіз їх до своєї мами в село. Бо їм же ж готувати треба і уроки вчити. І взагалі він на роботі, немає коли. Хоча школа від нас 400 метрів. І вони самі ходять.
З хорошого це те що він заробляє гроші і приносить додому. Завжди вдома, тобто з друзями пиво пити не ходе і тп. Коли він вихідний то він в телефоні, спить,або дивиться фільми. По дому абсолютно нічого не робить, бо він працює. І це вдома повинна бути тиша. Коли діти сміються між собою в іншій кімнаті, кричить (дереться) з матами, щоб закрили роти.
До мене добре ставиться. Коли я з ним говорю щодо дітей,він говорить От я такий і нічого зробити не можу.
Діти вже не перший рік, просять вигнати його, що без нього буде спокійно, що нам не потрібен тато, що вони не хочуть чути крики,мати. Вже розповіли моїм батькам який в них тато. І я вислухала свого тата, який мені подзвонив і сказав Він що взагалі "дебіл" ? Що це за відношення у вас там?!.

Дякую хто прочитав до кінця.
Немає з ким поділитися.
Напишіть свою думку зі сторони.

Я часто задумуюся махнути рукою і сказати Не хочемо з тобою жити. Залиш нас.
Але страхи що не потягну двох дітей, але і їх розумію. Бо сказали: навіщо ти обрала нам такого тата? І мені в душі так тяжко від цього всього що відбувається.
Діти так хочуть щоб він пішов на війну чи куди небудь. Так і кажуть що його ненавидять.
автор Не цілуюсь з бодуна • 05 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Якщо до шлюбу ви стали власницею квартири, то нічого ділити не треба
При шлюбі. Але купили мої батьки. І він це знає.

Заикальница• 05 ноября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Автор. Решать должны вы
Последствия для детей уже есть
Вряд ли они вырастут добрыми и милыми мальчиками. В свои семьи они принесут часть папиного поведения. Увы! Чем дольше вы будете давать детям такой пример, тем хуже будет вашим сыновьям, вернее вашим невесткам и внукам.. ваши сыновья будут думать, что все ок. Они такие, какие есть. Так что. За вас решение никто не примет. Муж все равно должен платить алименты на детей. Ну и о жилье нужно подумать. За 19лет можно было и денег подобрать и работу найти и понять что для вас важнее и нужнее
. удачи
Не факт. Может, наоборот, не будут так со своими детьми обращаться, потому что будут помнить свои чувства и эмоции. У меня есть друг, который вырос без отца, теперь сам, хоть и в разводе, но со своими детьми проводит больше времени, чем его бывшая жена
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Вообще ничего хорошего нет...и вы тоже в этом виноваты

Я бы на вашем месте все же попробовала что-то наладить.

Давайте начнем с первого - деньги это уже прекрасно...

В чьем жилье вы живёте?

Как вы умудрились родить второго с таким мужем?

У меня почти также но наверно были сложные моменты, они периодически вылашят.

Но вы сами представьте как вы будете сама с детьми на алиментах и это двое детей им внимание надо.
Как их понесет. Особенно подростка.
Это девочка или мальчик?

А то малое 7 лет оно что то понимает уйди от мужа...
Покорительная• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Татові діти розповіли. Я йому не жалілася. Батькам нічого не говорю.
Я теж жалілась бабусі щодо вітчима, якого я дратувала. Але мама навіть гадки не мала щоб слухати когось щодо її вибору чоловіка, вона намагалась вирішити конфлікт всередині сім´ї.
Зараз у моїй сім´ї теж саме, що у вас. Чоловік постійно матами криє доньку, з малюсенького, він неврівноважений.дитина теж просить його кинути. Але це моя вина і відповідальність, що я,йому дозволила і себе і дитину зневажати. Я дуже м´яка за характером, мені всі люди на голову сідають.
Заикальница• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
Не придется, если ваша
Ответ дляЗашла на 5минут
Нє, отут автору вже не підійде. Вчити мову та працювати.
Я працювала все життя крім дискретних три роки. І останього одного. Ви думаєте я все життя не працюю.
Зашла на 5минут• 05 ноября 2024
Треба народжувати третю дитину

Заикальница• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тогда не ваша, а общая
Харчовий тріль• 05 ноября 2024
Если не разводится и не делить квартиру, просто выгоняете его. Будет лезть вызовите полицию, дети подтвердят его неадекватное поведение.
Гореотума• 05 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
Удивительно, почему это дети ненавидят папу, который только ругает и кричит матом.
Я все детство ждала, чтобы родители наконец развелись и перестали мучать себя и нас. Этого не произошло. Я уехала из дома при первой же возможности в 14 лет на учебу в другой город и там в школе-интернате впервые ощутила себя Дома. К родителям впоследствии приезжала 2-3 раза в год на пару дней, и то как повинность - отбыть, чтоб не трогали.
А вы решайте сами, конечно.
Аналогічно, только я после школы. Родителей любила, но из высокие отношения....я понимала, что у меня потом сформируется такое представление об отношениях.
С мужем сразу договорились,что мы друг друга не унижаем и не оскорбляем ни при каких обстоятельствах, даже если ссориться будет. Живём вместе 20 лет, ТТТ ссоримся цивилизованно и уважаем друг друга.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Решать вам. Но для детей последствия будут 100%. Жизненные сценарии закладываются в детстве.
Тут непонятно что лучше
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
А вы решайте сами, конечно.
У меня была похожая ситуация. Только мне было не 14, а 19.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А якщо зараз піти, ці последствия можуть не бути? Я розумію що він впливає на їх психіку
Попробуйте наладить
Пускаю бісики• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
А які відносини у вашого чоловіка з його батьком?
Да и вообще какие отношения в семье мужа
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так на кого оформлено?
Ответ дляХомо_сапиенс
Так на кого оформлено?
Я власниця
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я власниця
И сколько лет назад куплена квартира?
Ответ дляХомо_сапиенс
И сколько лет назад куплена квартира?
В 2013 році

КошкинДом• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Є куди йти? Є кошти, за які ви плануєте жити? Сама жінка може прожити, виховати дітей, вивчити, навіть житлом забезпечити. Така сестра мого чоловіка. Але вона ’землю гризла’, щоб досягти бажаного. Ми їй допомагали, але вона не дуже хотіла приймати. Зрозуміла, що сама зможе. Зараз це успішна жінка, яка сама всього досягла, можна сказати з нуля. Але таких мало. Якщо ви постійно жалієтесь і нічого не робите, щоб щось змінити... І що вам дадуть поради чи приклади з чужого життя?
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
У вас есть загранпаспорта для детей?

Я вот своей сделала втихаря.

Когда стал напрягать меня и дочку сказала у меня есть все документы.

Был удивлен, попускает

Попробуйте узнать сколько стоит снять комнату в вашем населенном пункте
Узнайте где есть и сколько платить и сможете если что оплатить.

При удобном случае скажете что нашли ему комнату и в случае чего вынуждены будете его туда выгнать.

Ваш муж подписывал документы при покупке?

Насколько известно без мужа недвиж не купить ни продать
Ответ дляХомо_сапиенс
У вас есть загранпаспорта для детей?

Я вот своей сделала втихаря.

Был удивлен, попускает

Так є. Ми були закордоном на початку війни. От вони прожили без нього і знову так хочуть. Тоді так і говорили, хочемо додому але якби там ще тата не було, було б краще.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вообще это жесть...

У мен дочь тоже бывает так говорит

Ну вот муж стал делать хорошие поступки поэтому я обязательно акцентирую внимание пусть дочь знает что он не только кричит ...

Честно вам бы по хорошему это все сглаживать до тех пор пока дети уйдут из родительского дома.

Я бы не ссорилась с мужем...
Ответ дляХомо_сапиенс
У вас есть загранпаспорта для детей?

Я вот своей сделала втихаря.

Был удивлен, попускает

Не підписував
Ответ дляХомо_сапиенс
Вообще это жесть...

У мен дочь тоже бывает так говорит

Я бы не ссорилась с мужем...
Просто в мене через таке відношення до дітей пропали почуття до нього. Мені без нього легше морально.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Не підписував
А как тогда была эта купля продажа?

Насколько я понимаю когда идёт сделка купля продажа если в браке то муж и жена должны быть у нотариуса вместе. Если документы на одного, то второй должен где то расписаться либо написать бумагу что деньги не его
Харчовий тріль• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Вообще это жесть...

У мен дочь тоже бывает так говорит

Я бы не ссорилась с мужем...
Жесть - это жить с человеком, который делает несчастными твоих детей
Ответ дляХомо_сапиенс
А как тогда была эта купля продажа?

Він тоді був закордоном. Пішли з агентством нерухомості в нотаріус і все оформили.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Я почти такая же.
Скажите сколько это продолжается уже?

Можете сходить с детьми к психологу.

В данное время вы единственная кто может наладить ситуацию вам пора брать её в свои руки.

Надо держать связь между мужем и детьми...чтобы всем было хорошо. Ну старшему года 4 ещё. Младшему больше.

Пусть поступят куда то и тогда начнут самостоятельную жизнь и пусть посмотрят смогут ли они без отцовской помощи или нет.

Деньги тоже важный фактор
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ну тут мы слышим одну сторону что запоет муж я не знаю.
Предполагаю...

Работает муж, устает, крышу сносит, постоянно в стрессе и тут приходит домой а там ещё дети шумят давят на мозг...

Ещё квартира сколько комнат?

У всех хватает личного пространства?

Тут маме бы уговаривать мужа свозить их куда то с детьми. И вот ситуация объединяющая