Не цілуюсь з бодуна• 05 ноября 2024

Якщо чоловік як тато ніякий. Діти не люблять.

Діти вже давно просять піти від нього. Що без нього буде краще. Що вони його не то що не люблять а ненавидять.
І що вони хочуть жити без нього а якщо мені буде погано, то щоб я знайшла собі нового чоловіка. Який буде з ними проводити весело час, чомусь їх навчати. А не "оцей" який постійно кричить і матюкається.
Тепер розкажу про сім´ю.
Разом майже 19 років.
Старшому 13, меншому 7.
Він дуже дуже рідко може з ними про щось поговорити. Коли їм було років по 4-5 мін пару разів поскладати лего.
Але в основному він на них кричить, (возмущается), це все з матами, які я забороняю, але він говорить що по іншому не може. Коли при своїй мамі, він ніколи таких слів не говорить. Значить може.
Таке враження що діти його бісять. Наче вони не його.
Багато разів з ним про це говорила і по доброму і з криками. Що з дітьми так не говорять, особливо батьки не повинні. Що ми їм приклад. Особливо тато для хлопчиків.
А він гне своє, що якщо з ними так не говорити то вони сядуть на голову.
Сказала що він їх не любить, він сказав що любить. Ніколи з собою не бере нікуди, каже вони не схочуть і поїхав.
Жодного разу він не робив з ними уроків, жодного. Коли мені потрібно було ухзати на пару днів, а діти повинні були ходити в школу, він відвіз їх до своєї мами в село. Бо їм же ж готувати треба і уроки вчити. І взагалі він на роботі, немає коли. Хоча школа від нас 400 метрів. І вони самі ходять.
З хорошого це те що він заробляє гроші і приносить додому. Завжди вдома, тобто з друзями пиво пити не ходе і тп. Коли він вихідний то він в телефоні, спить,або дивиться фільми. По дому абсолютно нічого не робить, бо він працює. І це вдома повинна бути тиша. Коли діти сміються між собою в іншій кімнаті, кричить (дереться) з матами, щоб закрили роти.
До мене добре ставиться. Коли я з ним говорю щодо дітей,він говорить От я такий і нічого зробити не можу.
Діти вже не перший рік, просять вигнати його, що без нього буде спокійно, що нам не потрібен тато, що вони не хочуть чути крики,мати. Вже розповіли моїм батькам який в них тато. І я вислухала свого тата, який мені подзвонив і сказав Він що взагалі "дебіл" ? Що це за відношення у вас там?!.

Дякую хто прочитав до кінця.
Немає з ким поділитися.
Напишіть свою думку зі сторони.

Я часто задумуюся махнути рукою і сказати Не хочемо з тобою жити. Залиш нас.
Але страхи що не потягну двох дітей, але і їх розумію. Бо сказали: навіщо ти обрала нам такого тата? І мені в душі так тяжко від цього всього що відбувається.
Діти так хочуть щоб він пішов на війну чи куди небудь. Так і кажуть що його ненавидять.
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Та в нас немає бардаку, чого ви так вирішили. Просто він любить щоб було як в музеї. Все чітко. Він навіть на роботі так до цього відноситься. Мені знайомі говорили, що він ії там ганяє. Щоб все клали на місце, щоб він нічого не шукав після них.
Так что плохого класть на место?вам нравится заносить хвосты детям и родителям,ему нет,считает мальчиков дееспособными

Самохвалова• 05 ноября 2024
Приведу пример своей подруги, которой 40+.
Она не понимает, зачем ее родители всю жизнь ’ради детей ’ мучались в в браке.
Некомильфо• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую Вам 💜 от і старший говорить я так мрію щоб його не було з нами. Просив щоб я його на війну відправила.
Жесть какая ох и детки.
Ну как воспитал, конечно. Надо было не на заработках надрываться, а детей смотреть мужику. Непонятно что выросло...
ЯНаПэПэ• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Батька давно немає. Помер від алкоголю.
Ну вот алкаш папаша порадил вам вашего шизоида мужа . Уходите от него автор, он не изменится , лучше не будет . Жаль конечно терять комфорт и его деньги , но и сама справитесь , душевное спокойствие свое и детей важнее
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляНекомильфо
Жесть какая ох и детки.
Так мама руку приложила.Ее готовка это супер подвиг,а его работа -ерунда
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Жесть - это жить с человеком, который делает несчастными твоих детей
А она думает что самим им легче будет? Морально да но недолго...а материально?
75В• 05 ноября 2024
Вам на дітей так само пофіг,як і вашому чоловіку. От і все.

Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
2 кімнатна.
Він не хоче їх нікуди брати.
А вони мені сказали що з ним нікуди не поїдуть ніколи. Що лише якщо я там буду з ними. Та він навіть не говорить з ними. Нагадую йому, щоб хоч спитав як у дітей день пройшов? Чи як свято пройшло? Бо сам навіть в кімнату до них не зайде.
Ну нас толк такая фигня. Муж говорит мол с ребенком отдохнуть невозможно а дочка говорит папа будет мешать ...
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Він ходив до лікаря, пив курс. Але щось змін не бачу. Ще він чіпляється до дрібниць, це так важко. Не там чашка стоїть, чому рюкзак тут а не там. Все контролює оком. Додому приходить і наче шукає до чого ж причепитися. Син відрощує волосся,і він йому завжди Ти як чмо і тп. Це кожного дня. Тихо коли він на роботі або спить.
Это стресс...
У моего тоже самое...
Стены давят на мозг , не хватает кислорода
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ему тр..ют мозг на работе. Сколько зарабатывает? Руководящая должность?
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Автор вы дома сидите?

Наверно ж вам и высказывает типа сидите дома ещё и дети невоспитанные ?
Совбез• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
На роботу виходжу в грудні. Вже знайшла. І тема 3, не 10. Немає мені з ким поговорити, розумієте.
Здайте свого чоловіка тцк. Хай іде служити в ЗСУ, а то виходить, що ті хто працює на людях чи офіційно - тим вручають повістки, а Ваш тіхарь жопу гріє та ще дітям і Вам нерви робить.
Якщо що, то мій чоловік в ЗСУ і цим хлопцям треба заміна.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так, це в мене зараз накрило. Бо вже в голові постійно тільки про це думаю. Що треба змінювати, так далі не можна. Подруг немає, тому тут і пишу.
Могу посочувствовать и сказать что вы не одна такая .

Нашего крыло в 22 году. Я не работала.

Теперь работаю
Тоже уроки но я сбегаю не работу...
автор Не цілуюсь з бодуна • 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Руководяща. Багато завдань, клієнтів. Заробляє для нашого міста дуже добре.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Автор сама четко не знает как оформлено.Если общая в браке,то нужна была подпись мужа
Там что то ее отец намутил.

Может квартира и оформлена на родителей
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Говорили, він говорить, що він не хоче щоб вони були сопляками, а вміли заробляти гроші, що мати це нормально, що вони і без нас їх чують. Що потрібно з ними строго, бо на голову вилізуть і тп
Мой также говорить говорит надо воспитывать так чтобы боялась.

А я говорю а я хочу воспитывать так чтобы меня любили уважали и доверяли все секреты а не как я от родителей все скрывала
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Там что то ее отец намутил.

Может квартира и оформлена на родителей
Может дарственная на нее
Но с такими способностями она хочет избавиться от нормально зарабатывающего мужа,под руководством детей🤦‍♀️
Ответ дляХомо_сапиенс
Автор вы дома сидите?

Він навпаки не хоче щоб я працювала, типу готуй, вчи дітей і тд.
Говорить якщо знову піду на роботу, то вдома все заручиться, і діти самі будуть весь день.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
все сложно
я любила и люблю папу
но в детстве были моменты я его ненавидела
когда он приходил пьяный , кричал , выяснял отношения
Мама прощала - не знаю почему может боялась остаться с двумя детьми , а может так сильно любила и любит
Когда он не пьет - он замечательный человек
Так вот я выросла - я люблю папу
Но где то в глубине души , сидит та маленькая девочка которая так и не смогла простить

Я ему звоню потому что он мой папа , узнаю как он
Но нет таких теплых отношений как с мамой
Аналогично было и у меня только мой не пил а просто ругался

Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Бо він не просить прибрати. А матом відразу обзиває і в приказному тоні. Я впевнена що його всі сусіди чують.
Купите ему магний б 6 и не курс а постоянно...

Война их подкосила всех.
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В ваших же интересах пойти работать и приобщить мальчиков к быту,а не перечить папе,когда он воспитывает
Ответ дляСовбез
Він допомагає зсу на своїй роботі, вони багато чого для хлопців військових роблять.
Ждушечка• 05 ноября 2024
Наплодяться від ідіотів, а потім 100500 тем строчать.
Совбез• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А якщо зараз піти, ці последствия можуть не бути? Я розумію що він впливає на їх психіку
Вони просто булуть копіювати поведінку свого батька і переносити її на своє життя і на Вас. На старості помочі і співчуття від них Вам не буде.
Ответ дляХомо_сапиенс
Там что то ее отец намутил.

Может квартира и оформлена на родителей
В документах вказана я. Про батьків ні слова. Купля- продаж.
Совбез• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
Чому, якщо квартира Ваша?
Совбез• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
При шлюбі. Але купили мої батьки. І він це знає.
Докази є, що квартиру Вам купили батьки? Як вона оформлена?
Ответ дляСовбез
Купля- продаж, вказано що я купила квартиру у такого-то .
Ответ дляСовбез
Чому, якщо квартира Ваша?
Ну я думаю він буде просити частину, бо в село до мами він не поїде.
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Он там ремонт делал или как?