Не цілуюсь з бодуна• 05 ноября 2024

Якщо чоловік як тато ніякий. Діти не люблять.

Діти вже давно просять піти від нього. Що без нього буде краще. Що вони його не то що не люблять а ненавидять.
І що вони хочуть жити без нього а якщо мені буде погано, то щоб я знайшла собі нового чоловіка. Який буде з ними проводити весело час, чомусь їх навчати. А не "оцей" який постійно кричить і матюкається.
Тепер розкажу про сім´ю.
Разом майже 19 років.
Старшому 13, меншому 7.
Він дуже дуже рідко може з ними про щось поговорити. Коли їм було років по 4-5 мін пару разів поскладати лего.
Але в основному він на них кричить, (возмущается), це все з матами, які я забороняю, але він говорить що по іншому не може. Коли при своїй мамі, він ніколи таких слів не говорить. Значить може.
Таке враження що діти його бісять. Наче вони не його.
Багато разів з ним про це говорила і по доброму і з криками. Що з дітьми так не говорять, особливо батьки не повинні. Що ми їм приклад. Особливо тато для хлопчиків.
А він гне своє, що якщо з ними так не говорити то вони сядуть на голову.
Сказала що він їх не любить, він сказав що любить. Ніколи з собою не бере нікуди, каже вони не схочуть і поїхав.
Жодного разу він не робив з ними уроків, жодного. Коли мені потрібно було ухзати на пару днів, а діти повинні були ходити в школу, він відвіз їх до своєї мами в село. Бо їм же ж готувати треба і уроки вчити. І взагалі він на роботі, немає коли. Хоча школа від нас 400 метрів. І вони самі ходять.
З хорошого це те що він заробляє гроші і приносить додому. Завжди вдома, тобто з друзями пиво пити не ходе і тп. Коли він вихідний то він в телефоні, спить,або дивиться фільми. По дому абсолютно нічого не робить, бо він працює. І це вдома повинна бути тиша. Коли діти сміються між собою в іншій кімнаті, кричить (дереться) з матами, щоб закрили роти.
До мене добре ставиться. Коли я з ним говорю щодо дітей,він говорить От я такий і нічого зробити не можу.
Діти вже не перший рік, просять вигнати його, що без нього буде спокійно, що нам не потрібен тато, що вони не хочуть чути крики,мати. Вже розповіли моїм батькам який в них тато. І я вислухала свого тата, який мені подзвонив і сказав Він що взагалі "дебіл" ? Що це за відношення у вас там?!.

Дякую хто прочитав до кінця.
Немає з ким поділитися.
Напишіть свою думку зі сторони.

Я часто задумуюся махнути рукою і сказати Не хочемо з тобою жити. Залиш нас.
Але страхи що не потягну двох дітей, але і їх розумію. Бо сказали: навіщо ти обрала нам такого тата? І мені в душі так тяжко від цього всього що відбувається.
Діти так хочуть щоб він пішов на війну чи куди небудь. Так і кажуть що його ненавидять.
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляПомеха справа
Я считаю если Паренек все в семью ,зарабатывает, деньги отдает, любовницы нет то жена харчами перебирает ,с жиру бесится
Хамство это плохо..хоть и есть деньги

ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Это из другой темы?
Да
Хомо_сапиенс• 05 ноября 2024
Ответ дляДружная семейка
Что-то мне подсказывает, что вы так же будете жевать сопли, заводить 110ю тему, но ничего не сделаете(( жаль ваших детей(
Та понятно что кроет, создаёшь тему надеясь на помощь и облегчение
Заела_пластинка• 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Две темы было про родителей,автор на первой странице подтвердила что это она.
Судя по темам там мужик не так уж плох,но все уже друг друга раздражают.А автор тетка без своего мнения,которой все управляют,и теперь даже дети.
это да. критикует еду приготовленную автором, считает куски автором съеденные, критикует внешность автора, критикует одежду автора, орет на детей и критикует их внешность. Прямо сокровище
Спілий баклажан• 05 ноября 2024
жити як є
Заела_пластинка• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
У него прям окр я смотрю. Ну да надо одному пожить отдельно
он перепутал дом со своей фирмой. Дома тоже все должны ходить по струнке и слушать, что говорит начальник (нет)
Заела_пластинка• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Это из другой темы?
она забыла еще упомянуть, что мама автора почти слепая, поэтому многое делать дома не может.

Дружная семейка• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Какую помощь? Взять ее за ручку, увести от мужа, найти работу? Автор не ребенок, а взрослая дееспособная женщина. И никто за нее действия, необходиміе ей, не сделает.
Заела_пластинка• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Хамство это плохо..хоть и есть деньги
там не хамство. А постоянное унижение автора и детей. Муж критикует всё.
Инстагра_мерша• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
З ким Ви зібрались ділити Вашу квартиру?
Работать надо• 05 ноября 2024
Ну его так воспитывали. Он уверен что иначе нельзя. И эти слова»якщо не буду кричати то на голову сядуть»100% з дитинства,від батьків.
Я б сказала что не увидит детей и меня,будет платить алименты если не перестанет. Может себя контролировать,но боится
Милота• 05 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну и советы...жесть
Все же гуманнее, чем травить
Мюллерная• 05 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
н дайте ссылки почитать темы плиз
Ирина_Б_• 05 ноября 2024
с ним тоже так папа разговаривал? пусть дети у бабушки спросят (у его мамы). Детей очень жалко.
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну а ее муж и сын здоровы
Плюс мама хочет чтобы дочь не отвлекалась на мужа и занималась только ей
Анонимушка• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
На роботу виходжу в грудні. Вже знайшла. І тема 3, не 10. Немає мені з ким поговорити, розумієте.
В кінці питального речення ставиться знак питання,розумієте?
Помилок у вашому дописі стільки….
Як ви з дітьми уроки вчите?
На яку роботу вас беруть?
Ловлю капці• 05 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
н дайте ссылки почитать темы плиз
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3624829
Ловлю капці• 05 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
н дайте ссылки почитать темы плиз
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3609456
Заела_пластинка• 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Ну а ее муж и сын здоровы
плюс автор сказала что зимой реже будет ездить. И это не та проблема, с которой автор сюда пришла. Причем здесь муж -псих, срывающийся на детей и полуслепая мама, которая чего то хочет? Зачем все в одну кучу валить?

Карамбулкул• 05 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Я теж жалілась бабусі щодо вітчима, якого я дратувала. Але мама навіть гадки не мала щоб слухати когось щодо її вибору чоловіка, вона намагалась вирішити конфлікт всередині сім´ї.
Зараз у моїй сім´ї теж саме, що у вас. Чоловік постійно матами криє доньку, з малюсенького, він неврівноважений.дитина теж просить його кинути. Але це моя вина і відповідальність, що я,йому дозволила і себе і дитину зневажати. Я дуже м´яка за характером, мені всі люди на голову сідають.
И не.жалко вам своего ребёнка? Хорошая отмазка с характером. Проще плыть по течению, да. А у ребёнка уже псих.травмы от папаши
Мона Лиза• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Говорили, він говорить, що він не хоче щоб вони були сопляками, а вміли заробляти гроші, що мати це нормально, що вони і без нас їх чують. Що потрібно з ними строго, бо на голову вилізуть і тп
Мабуть чоловік дуже любив і поважав батька,той його відповідно виховав,чоловік все це закладене батьком несе тепер у свою родину. Мабуть,пишається своїм батьком. Чучелом,по іншому і не скажеш
Поліпривіт всім• 05 ноября 2024
Всегда интересует, зачем от такого чма рожать 2 ребенка?
Ну с первым не знала, какой будет отец.Что сподвигло родить второго?
Парасюха• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
а чому ви дотепер не працюєте? діти великі.
Аленький носочек• 05 ноября 2024
Дуже важко щось радити зі сторони..
Всі ми різні
Я наприклад горло перегризу за дітей,у мене дещо загострена реакція на ображання Моєї дитини хоча дитинство було нормальне.
Я б ні секунди не терпіла як би дитина мені так сказала.Але чи є це правильно??для мене так ,для інших інакше.
Аленький носочек• 05 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Помилок у вашому дописі стільки….
Як ви з дітьми уроки вчите?
На яку роботу вас беруть?
Для чого в таких темах ставити наголос на граматику???
Самостверджуєтесь?(
Ковбой Хагис• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Батька давно немає. Помер від алкоголю.
Скорей всего его отец тоже с ним так разговаривал ( матом) , сыном не занимался и он повторяет сценарий отца … Детей жалко, дальше будет хуже , у детей переходной возраст … чья квартира? Кем работает муж ? Алименты при разводе ?
sim_sims• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А якщо зараз піти, ці последствия можуть не бути? Я розумію що він впливає на їх психіку
А ваш чоловік не просив дочку?
Мій тато був не зовсім такий, він ніколи не вживав мати, але у мене 2 старших брати, і він їм ніякої особливої уваги не приділяв і зовні не виявляв ніяких особливих почуттів (нехай собі ростуть), тільки почуття обов,язку. Але він дуже хотів дочку, носився зі мною, а потім з моєю дочкою, як з писаими торбами.
В дитинстві хлопці ображалися, але зараз - ні)), особливо старший, у якого теж 2 сини (у підлітковому віці намучився з ними).
В дитинстві слово батька для братів було законом. То старший мій брат потім казав, що мабуть і йому з синами потрібно було бути жорсткішим.
Скоріше за все, це якась вже сімейна традиція у нас, бо у мого діда теж було три сини і дочка, теж казав, що хлопці мають собі самі шлях в житті прокладати, тому з дитинства мають бути загартованими у всіх сенсах.
Ну, вам видніше, який ваш чоловік, навряд чи хтось вам дасть гарну пораду. Хтось скаже тікати, хтось - куди раніше дивилася та нащо народжувала другого. Бажаю вам знайти вихід.
Але вживання матів у сім,ї - то якось за межею.
sim_sims• 05 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Делала бы так, как хотелось бы мне. Вы хотите жить с этим мужчиной, любите его - тогда живите. Не хотите, не любите - разводитесь.
Если переживаете за деньги - не переживайте. Дети же сами просят от него уйти, значит готовы к тому, что придется экономить и в чем-то себе отказывать. Вас в недостатке финансов обвинять не будут
Ну, да, будет новый добрый папа, таких соискателей пруд пруди )
Покорительная• 05 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Дитину жаль, ми зіпсували її дитинство.
Заикальница• 05 ноября 2024
Ответ дляsim_sims
А причем здесь добрый папа? Вопрос именно к автору. Нужен ей такой муж или нет