Не цілуюсь з бодуна• 05 ноября 2024

Якщо чоловік як тато ніякий. Діти не люблять.

Діти вже давно просять піти від нього. Що без нього буде краще. Що вони його не то що не люблять а ненавидять.
І що вони хочуть жити без нього а якщо мені буде погано, то щоб я знайшла собі нового чоловіка. Який буде з ними проводити весело час, чомусь їх навчати. А не "оцей" який постійно кричить і матюкається.
Тепер розкажу про сім´ю.
Разом майже 19 років.
Старшому 13, меншому 7.
Він дуже дуже рідко може з ними про щось поговорити. Коли їм було років по 4-5 мін пару разів поскладати лего.
Але в основному він на них кричить, (возмущается), це все з матами, які я забороняю, але він говорить що по іншому не може. Коли при своїй мамі, він ніколи таких слів не говорить. Значить може.
Таке враження що діти його бісять. Наче вони не його.
Багато разів з ним про це говорила і по доброму і з криками. Що з дітьми так не говорять, особливо батьки не повинні. Що ми їм приклад. Особливо тато для хлопчиків.
А він гне своє, що якщо з ними так не говорити то вони сядуть на голову.
Сказала що він їх не любить, він сказав що любить. Ніколи з собою не бере нікуди, каже вони не схочуть і поїхав.
Жодного разу він не робив з ними уроків, жодного. Коли мені потрібно було ухзати на пару днів, а діти повинні були ходити в школу, він відвіз їх до своєї мами в село. Бо їм же ж готувати треба і уроки вчити. І взагалі він на роботі, немає коли. Хоча школа від нас 400 метрів. І вони самі ходять.
З хорошого це те що він заробляє гроші і приносить додому. Завжди вдома, тобто з друзями пиво пити не ходе і тп. Коли він вихідний то він в телефоні, спить,або дивиться фільми. По дому абсолютно нічого не робить, бо він працює. І це вдома повинна бути тиша. Коли діти сміються між собою в іншій кімнаті, кричить (дереться) з матами, щоб закрили роти.
До мене добре ставиться. Коли я з ним говорю щодо дітей,він говорить От я такий і нічого зробити не можу.
Діти вже не перший рік, просять вигнати його, що без нього буде спокійно, що нам не потрібен тато, що вони не хочуть чути крики,мати. Вже розповіли моїм батькам який в них тато. І я вислухала свого тата, який мені подзвонив і сказав Він що взагалі "дебіл" ? Що це за відношення у вас там?!.

Дякую хто прочитав до кінця.
Немає з ким поділитися.
Напишіть свою думку зі сторони.

Я часто задумуюся махнути рукою і сказати Не хочемо з тобою жити. Залиш нас.
Але страхи що не потягну двох дітей, але і їх розумію. Бо сказали: навіщо ти обрала нам такого тата? І мені в душі так тяжко від цього всього що відбувається.
Діти так хочуть щоб він пішов на війну чи куди небудь. Так і кажуть що його ненавидять.
ротцвеники• 05 ноября 2024
Это ваша 10 тема?🤦‍♀️
Может на работу все таки?

Пиу!Пиу!• 05 ноября 2024
Решать вам. Но для детей последствия будут 100%. Жизненные сценарии закладываются в детстве.
Кіма кепка• 05 ноября 2024
А чого ви чекали 19 років?
Нікуди ви не підете, так і будете все життя жалітися на тому й все
Гореотума• 05 ноября 2024
Ваше простирадло не дочитала. Але в мене враження судячи з заголовку, що діти розбираються в людях краще, ніж доросла жінка.
автор Не цілуюсь з бодуна • 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Это ваша 10 тема?🤦‍♀️
Может на работу все таки?
На роботу виходжу в грудні. Вже знайшла. І тема 3, не 10. Немає мені з ким поговорити, розумієте.
А вот недавно• 05 ноября 2024
Езжайте в Германию
ротцвеники• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Точно не 3,три были про родителей,одна лишний вес.Конечно мужа я понимаю,вы его достали

Сегодня я не я• 05 ноября 2024
Удивительно, почему это дети ненавидят папу, который только ругает и кричит матом.
Я все детство ждала, чтобы родители наконец развелись и перестали мучать себя и нас. Этого не произошло. Я уехала из дома при первой же возможности в 14 лет на учебу в другой город и там в школе-интернате впервые ощутила себя Дома. К родителям впоследствии приезжала 2-3 раза в год на пару дней, и то как повинность - отбыть, чтоб не трогали.
А вы решайте сами, конечно.
Ответ дляПиу!Пиу!
А якщо зараз піти, ці последствия можуть не бути? Я розумію що він впливає на їх психіку
So_so• 05 ноября 2024
Интересный текст. Есть взрослая женщина, которая не управляет своей жизнью, жалуется папе и дети рассказывают как ей строить отношения.
Ответ дляА вот недавно
Езжайте в Германию
А що там? З дітьми?
Заикальница• 05 ноября 2024
Делала бы так, как хотелось бы мне. Вы хотите жить с этим мужчиной, любите его - тогда живите. Не хотите, не любите - разводитесь.
Если переживаете за деньги - не переживайте. Дети же сами просят от него уйти, значит готовы к тому, что придется экономить и в чем-то себе отказывать. Вас в недостатке финансов обвинять не будут
Невидимка• 05 ноября 2024
Шкода дітей, що ростуть з неадекватом
Ответ дляSo_so
Татові діти розповіли. Я йому не жалілася. Батькам нічого не говорю.
Харчовий тріль• 05 ноября 2024
Мать, соберитеь м силами и возьмите ответственрость за свою жизнь и жи з нь ваших детей. Я б за такое отношения убила б того мужа. Как вы с ним вообще живете и спите с ним, видя такое отношение к вашим детям. Мой отец меня также воспитывал, но без матов. Мать молчала всегда. Я с ним не общаюсь с тех пор, как он ее бросил
Natal_ka91• 05 ноября 2024
А які відносини у вашого чоловіка з його батьком?
Барвіночка• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що там? З дітьми?
Звісно, з дітьми. Тим паче, у вас хлопчики.
Ответ дляNatal_ka91
Батька давно немає. Помер від алкоголю.
миссАрфография• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Перепрошую, а що ви робити до цього? Молодшому вже 7, а ви до сих пір не на роботі

So_so• 05 ноября 2024
Ответ дляротцвеники
Вот интересно было бы почитать, чтобы лучше понять ситуацию. Что-то такое и ощущается.
ФруктЕщеТот• 05 ноября 2024
Автор. Решать должны вы
Последствия для детей уже есть
Вряд ли они вырастут добрыми и милыми мальчиками. В свои семьи они принесут часть папиного поведения. Увы! Чем дольше вы будете давать детям такой пример, тем хуже будет вашим сыновьям, вернее вашим невесткам и внукам.. ваши сыновья будут думать, что все ок. Они такие, какие есть. Так что. За вас решение никто не примет. Муж все равно должен платить алименты на детей. Ну и о жилье нужно подумать. За 19лет можно было и денег подобрать и работу найти и понять что для вас важнее и нужнее
. удачи
Ответ длямиссАрфография
Я лише рік не працюю. Різко звільнилася, були обставини.
Пиу!Пиу!• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Последствия будут. Старшему 13, все таки. Но их можно минимизировать. С этим можно и нужно работать. Вы сейчас, как будто, торгуетесь...
Оле Лукойе• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А що там? З дітьми?
Так, з дітьми. Будете жити спокійно, вчити мову, працювати. Без матів і насилля.
Ответ дляФруктЕщеТот
Автор. Решать должны вы
Последствия для детей уже есть
. удачи
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
Зашла на 5минут• 05 ноября 2024
Ответ длямиссАрфография
Не для того мама квіточку ростила
Підмітайло• 05 ноября 2024
Діти просять. А ви маленька лялечка з лапками.
Оле Лукойе• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Квартира моя. Але ж доведеться ділити.
Якщо до шлюбу ви стали власницею квартири, то нічого ділити не треба
Зашла на 5минут• 05 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Нє, отут автору вже не підійде. Вчити мову та працювати.
Natal_ka91• 05 ноября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Батька давно немає. Помер від алкоголю.
Ну власне, щось могло вплинути на вашого чоловіка з дитинства. Говорю з власного досвіда по родичу, який десь так само вів себе з дітьми, але в меншій мірі. Визнав якось що через батька психіка і психологічний стан зруйнований, немає нормальної моделі сім´ї і здорових сімейних відносин, в нього якийсь блок на те щоб віддавати себе родині і своє тепло дітям. Звісно, до ніяких психотерапевтів не звертався