Добри ранок! якась каша в голові! не можу зрозуміти чим займатись після декрету! до декрету працювала вчителькою але розумію що мої знання а моїй сфері устаріли,вчитись новому не розумію в якій сфері подруга проводить навчання по дизайну методичок, прасів,сторінок інстаграм - думаю пройти у неї навчання але не розумію де і як брати клієнтів після навчання?
ТАЗератти• 05 ноября 2024
’як брати клієнтів після навчання’ - у вчительок є клієнти? чи ви про репетиторство?
Где тут 0?• 05 ноября 2024
Я би може і продовжувала викладати
Є приватні школи
Є репетитерство
Знання освіжити не важче, ніж нові навички здобути
Є приватні школи
Є репетитерство
осень харашо• 05 ноября 2024
Інстаграм вже помер і на останньому диханні
А ви проснулись
Розвивайтесь по своїй спеціальності та не слухайте тих інфоциганів
А ви проснулись
ЛюбимаЯНЬ• 05 ноября 2024
де і як брати клієнтів після навчання?
Предлагать знакомым бесплатно. Предлагать в сети незнакомым бесплатно за отзыв.
Наработать кейсы.
Составить портфорлио.
Разместить его на фрилансханте, инсте, тиктоке и пр.
Продвигать профиль с портфолио
Записывать бесплатные видосы
В общем очень много работать, очень много развиваться. И может что-то получится. И купить какой-то пиратский курс за 200 грн, но у кого-то нормального. И не один. С подругой не связывайтесь
Наработать кейсы.
Составить портфорлио.
Продвигать профиль с портфолио
Записывать бесплатные видосы
Банка з медом• 05 ноября 2024
Пробуйте разное, учитесь. Попутно откройте инста, фб - попробуйте репетиторство, по чуть чуть
Не покупайте курсы, не надо спонсировать такое, доверчивых ловят
очки_ннадо• 05 ноября 2024
Мені здається більше шансів вигідно використати вашу освіту і досвід, а знання оновити. В освітній сфері це дуже легко. Який предмет?
Леся Українка• 05 ноября 2024
Напевно і *вчителька* з вас була нікудишня, раз ви не знаєте, що правильно писати -т працювала ВЧИТЕЛЕМ
очки_ннадо• 05 ноября 2024
Ответ дляЛеся Українка
В смислі? По-вашему, не існує фемінітиву для слова вчитель чи як?