НетЕщеНаверное• 05 ноября 2024

Якщо немає каси в магизині? Це офіційно?

У магазині вейп шоп тільки готівка, терміналу немає, і сказали «каси у нас поки що немає». Що це означати може? Вони працюють в чорну чи не факт?
Морковна• 05 ноября 2024
Ага, і торгують пальонкою
Акуна_Матата• 05 ноября 2024
і ліцензія не факт що є
Hench• 05 ноября 2024
В чорну.
автор НетЕщеНаверное • 05 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
і ліцензія не факт що є
Можна подробніше будь ласка? Я не тчмлю ні чорта в цьому:
- що у них повинно бути?(які докумеети, сертифікати, дозволи…; як пересвідчитися що іх товари - нормальні(безпечні)(в технічному сенсі😁)
- де воно повинне «лежати» - десь непонятно де «у керівника в офісі в сейфі»? Чи на точці продажу? (Документи ці)
- що я можу затребувати як пркупець і як їх простимулювати ?

Питання в тому що я намагаюся повернути товар, який ШИПИТЬ а вони мені втирають про 14 днів. Тобто самі згідно закону вони не працюють, але мені спираються для відмови - саме на закон. Це як? Воно так працює?)
автор НетЕщеНаверное • 05 ноября 2024
Ответ дляHench
В чорну.
Подивіться відповідь 4 будь ласка, трохи вище
Акуна_Матата• 05 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное

зверніться в службу захисту споживачів. Повернення неякісного товару.
Зверніться в податкову, напишіть скаргу, що Вам відмовились видати фіскальний чек.
Вони їх самі перевірять, вони це люблять)
Зараз ринок заповнений контрабандними вейпами.. Особливо тими Тенера, чи як їх там
автор НетЕщеНаверное • 05 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А де купити нормальний!????
автор НетЕщеНаверное • 05 ноября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Хм. Деречі вони мене запитали чи я маю чек. Уе означає що вони давали (ну, логічно ж?)
Чи фіскальний буває, а бувпє ще якийсь?
Акуна_Матата• 05 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Чи фіскальний буває, а бувпє ще якийсь?
Фіскальний - це касовий апарат.
Буває чек через комп´ютерну програму, внутрішній (фількіна грамота).
Акуна_Матата• 05 ноября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А де купити нормальний!????
не знаю, я не курю)
from Ukraine• 06 ноября 2024
Если оплата наличкой, то обязаны бить вам чек