Поліцейський патруль• 04 ноября 2024
Якщо в дії ФОП ліквідовано, то податкова прийняла звітність і все ок?
Подала заяву, оформила звітність. Якщо в дії замість призупинено, змінилося на ліквідовано. Це означає що прийняли звітність і все гаразд?
жінка незаміжня• 04 ноября 2024
Блин, а я просто закрыла через Дию и отчет не сдала, сначала откладывала до последнего, потом забыла
Поліцейський патруль
• 04 ноября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Там є термін ( 20днів та 40днів, тільки не пам´ятаю для кого скільки)за який треба подати, якщо не здасте, штраф, 10 неоп. мін. я наче так читала
жінка незаміжня• 04 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ого, ну я уже просрочила точно.
Поліцейський патруль
• 04 ноября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ого, ну я уже просрочила точно.
Зайдіть в свій кабінет платника податків, там у вхідних вам повинні були щось написати тоді
жінка незаміжня• 04 ноября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Спасибо, зайду посмотрю.