Чупокабра• 06 ноября 2024

Правосторонняя пневмония

У дочки пневмония. В прошлый вторник поднялась температура и кашель пояаился. В пятницу пошли к врачу, под ? Пневмония. В понедельник анализами и рентгеном подтвердилась. С субботы назначили аугументин. Температура держалась. С сегодня поменяли на Цефиксим. Пила пока один день его. Но температура так и есть - сегодня до 38,5 поднималась несколько раз, пока не собьем. Что делать? Стоит ложиться в больницу или можно еще пару дней подождать, может от антибиотика возможно лучше станет? Дочке 14
Залатавая• 06 ноября 2024
Проконсультируйтесь с врачом по поводу Оспамокса 1000.
автор Чупокабра • 06 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
Спасибо, спрошу
Освічую темряву• 06 ноября 2024
Ответ дляЗалатавая
Без сенсу .
Антибіотик цей для пневмонії за слабкий, як на мене.
По- друге, там та сама діюча речовина, що дитина вже приймала в аугментині.
Автор, почекайте добу, подивіться по самопочутті дитини.
Як не стане краще, я б в лікарню лягала .
Температура не завжди показник. Головне, чи дитина після другого антибіотика почувається краще чи ні .
Я, коли лікувала дитині пієлонефрит,то теж зауважила , що після антибіотиків хоч в першу добу температура піднімалась така сама, як до його прийому, але дитині було краще, вона була більш активною, а не лежала тряпочкою.
ФрекенБок• 06 ноября 2024
У меня при пневмонии только на 4 день приема антибиотика температура спала.
автор Чупокабра • 06 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Без сенсу .
Дякую. Теж думала, спробувати пару днів цей новий антибіотик, не краще, то в лікарню. Але там вихідні будуть та ці тривоги ночами. І боюсь втратити момент
А_я_ЛОЖУ!• 06 ноября 2024
Коли мій син в другому класі захворів пневмонією, лікар виписав Оспамокс 1000, та Пектолван Ц. Лікувались місяць вдома, вилікували
Ворую вкусняшки• 06 ноября 2024
У молодшої дитини була пневмонія одностороння, лежали одразу в лікарні пару тижнів точно… потім вийшли під розписку і їздили щодня на процедури: інгаляції, масажі, огляди. Це було навесні, потім все літо відновлювались в санаторї, потім на заміській базі відпочинку в сосновому лісі. Імунітет після антибіотиків і перенесеної хвороби був дуже низьким місяці 2-3
Мадам Тю-лю-лю• 06 ноября 2024
У товариша сина четверо у класі захворіли пневмонією за останні 2 тижні ( мабуть знову якась зараза зʼявилася типу ковіду
Верочка 100%• 06 ноября 2024
Недавно лікували сину пневмонію. 10 днів капали цефтріаксон, і ще залишались хрипи. Призначили ще один антибіотик -але не капали, на рентгені і узі-чисто. А хрипи є. Що це було....
Поросенка• 06 ноября 2024
Я бы подождала еще 1-2 дня.