Коржик• 06 ноября 2024
Є сенс здати жовте золото і взяти в замін біле?
Перестало подобатися жовте золото. Лежить роками. Доцільно його обміняти на біле? Біле / срібло подобається навпаки зараз
На циголках• 06 ноября 2024
Ну ви ж розумієте що обмін це не обмін по суті, а здача лому і купівля нового виробу? Якщо да, то вигідніше навіть в ломбард здавати. Просто порахуйте як під видом обміну вас най...нуть.
Отже якщо прийшли до того щоб купити прикраси які вам подобаються, продайте старі максимально вигідно.
ПриснитсяЖЕ• 06 ноября 2024
Шило на мыло?
Белое я вообще серебро покупала бы. Сейчас так делают, от золота не отличить. И цена в 10 раз дешевле. Вместо одного тонкого колечка обвешаться можно.
Швидка Настя• 06 ноября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Шило на мыло?
это да
Швидка Настя• 06 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
еще остались магазины с обменом, в нашем обл центре два таких
Коржик
• 06 ноября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Шило на мыло?
Можливо ви і праві. Але і ціни на срібло кінські
На циголках• 06 ноября 2024
Ответ дляШвидка Настя
То ви просто не рахували той обмін.
Швидка Настя• 06 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
То ви просто не рахували той обмін.
ну почему не считала
меняла в октябре
вес на вес и вместо 32 штук заплатила 11 за три изделия
меня устроило
меняла в октябре
меня устроило
Лінива, не каюсь• 06 ноября 2024
Я тоже узнавала, укрозолото, киев ювелирка, тоже обмен, но они принимают где 1800 ваше золото , а новое что то в районе 3000+((
Плюнула, ношу пока свою цепочку. Но цены, конечно, жесть на золото. Еше и дутое бывает ( спасибо, консультант сказала, я б и не знала про такое)
Никогда не любила прикрасы, а это насмотрелись инстаграм (хи хи), решила украшаться, а тк я тетя взрослая, то что то бижутерию не комильфо носить мне как то))
Непереможна• 06 ноября 2024
Ответ дляШвидка Настя
ну почему не считала
меняла в октябре
меня устроило
меняла в октябре
меня устроило
Вес+ 30% это прилично
Анонім Завгосп• 06 ноября 2024
Нема сенсу. Я колись теж так вирішила, що буду здавати жоте і брати біле, але на білому золоті спирається покриття і воно швидко втрачає свій вигляд, тому краще беріть срібло
Анонім Завгосп• 06 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Не вигідніше в ломбард, перевіряла)
Коржик
• 06 ноября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
ну срібло тоді лиш купувати. А де гарний вибір зі срібла?
Оченьценная• 06 ноября 2024
Ответ дляКоржик
Не знаю в кого там стирається покриття))
Але маю багато виробів з білого золота, покритого родієм, чудово носяться і не втрачають вигляд!
А срібло те між з часом, і це факт
Анонім Завгосп• 06 ноября 2024
Ответ дляКоржик
В Лавіна молл